MY SAFETY CAR / Mercedes

MY SAFETY CAR / Mercedes

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: MY SAFETY CAR

HELL_BOY je napisao(la):
prelazi se woskom :D jer stoje na izlogu i uvijek trebaju da cakle :D ko moj CRNI ZMAJ :D svaki dan cist...a ti pst ne govori za nekoga tatin sin ako ga ne znas dovoljno dobro....LJUDI SMO SVI ZNACI I JA SAM TATIN SIN ?? sto imam tu mogucnost da svaki dan vozam drugo auto ili malo se vozam pa odem kuci po drugo ili odem provozam koji krug mercedesa???

ma ja nemam nista protiv toga - cu tatin sin pa covjek radio dabi svom sinu obezbjedio sto bolju buducnost,pa 1 ja bi volio da sam tatin sin al nisam jbg a stacu ja ali cu se potruditi da moje dijete bude 'tatin sin' ja neznam sta imate provtiv ti stvari,znam daje glupo kad neko od 18 godina ima auto od 20 milja ili vise a neki od vas imaju po 20 g imaju auto od koju milju a vjerovatno su ga sami zaradili-to pogotovo cijenim
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

valjda je tatin sin, nije komshijin.. meni to sve egal, safety car je bombonica :D
 
Super Moderator
RE: MY SAFETY CAR

pravi auto :D... a ovo sto se svadjate jel 5.5 il 5.4... onaj ko je reko da je 5.4 ja se slazem sa njim... ista stvar ko u BMW-a npr 335i a 3.0 motor.. znaci 335i je oznaka :D
AMG aww :D
 
RE: MY SAFETY CAR

allroad je napisao(la):
pravi auto :D... a ovo sto se svadjate jel 5.5 il 5.4... onaj ko je reko da je 5.4 ja se slazem sa njim... ista stvar ko u BMW-a npr 335i a 3.0 motor.. znaci 335i je oznaka :D
AMG aww :D

tako jeeeee :) ;)
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

hej nema veze bio tatin sin ili ne.....ja mogu svaki dan voziti drugo auto ali ja radim kod svog oca u firmi sta fali zato i imam da trosim i da se vozam...nisam kriv sto je moj otac mislio kako sta,dok je neciji hodao i nis ne radio...a meni radno vrijeme kao i obicnom radniku od 7 do 7 hm pa sto zaradim i imam sto vise radim vise imam :)
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

HELL_BOY je napisao(la):
hej nema veze bio tatin sin ili ne.....ja mogu svaki dan voziti drugo auto ali ja radim kod svog oca u firmi sta fali zato i imam da trosim i da se vozam...nisam kriv sto je moj otac mislio kako sta,dok je neciji hodao i nis ne radio...a meni radno vrijeme kao i obicnom radniku od 7 do 7 hm pa sto zaradim i imam sto vise radim vise imam :)

ne treba ti ovako da pricas! Stvarno nema smisla, ovdje ima raje koji mozda i nemaju oca i zato pripazi malo, mogu se naci uvrijedjeni!
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

a ono stoje najzanimljivije je to sto sve to pocne iz gluposti hehe , slamzem se s addom a nema to veze mnogi rade cijeli zivot pa opet nemaju mnogo-kao mojotac- A to je sve stvar srece kako te zapadne nafaka
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

pogam ja ne zelim nikoga vrijedati ni ko ima oca ni ko nema oca za mene nema tatin sin ovaj onaj...nego daj da se sta poji popije i lijepo da se provede ljudi smo...
 
Član
RE: MY SAFETY CAR

ma nema drug auto je avion, Boing 747:))) hehe
Inace SLK ima stvarno mocan izgled, kao mini SLR. A pogotovo AMG, jos taj 55kompresor motor je cudo jedno....
 
RE: MY SAFETY CAR

e kako ovaj hell boy svasta naprica.....da mujo i bijeli tako daju mercedese da djeca vozaju ko ti mislis da bi on imao autokucu.....nemoj valjati gluposti ko i za one zakone u drugom postu......ko je god iz kladuse zna kako su tvoje price istinite..toliko...lp
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top