MY SAFETY CAR / Mercedes

MY SAFETY CAR / Mercedes

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: MY SAFETY CAR

samoo maloo.momak ovaj voza mercedesa kojeg pozelii..al zatoo i radi u radnjii sa ostalim radnicima kao da nije to njegovo kad nasljedi od oca..u pitanju je jedini sin..
a on se nefuraa..njemu je svejedno sto drugi pricaju po graduu..a ima ih takvi..
ja mu se divimm..decko je sasvim normalan sto vise bolji covjek od drugi..
on zasluzuje da bira auto koje zeli od novi mercedesa..jer zna se koliko provodi u radnji..nekad cak ostane cijelu nocc..i da mu otac kao nagradu dadne autoo da ide se vozat..i po curu u dvoriste dode s takvim autom..nije kriv sto ima autaa..on ti je nasljednik svega bolan..i glubost je da prica nekoo da nije njegovo,da hoda non stop po gradu..ustaje u 11h..itd..

il ja sto imam auto na svom imenu itd..to nije furanjee..i ja cekam da zavrsim sa skolom i da se zaposlim..i da se svojim roditeljima zahvalim sto mi je priustio lijepo djetinstvo i mladost..i da im sve sto su za mene uradili da im vratim kad oni nemognu raditi..

lijep pozdraavv za sve ljude dobre vooljeee...
:icon_smile::icon_smile:
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
RE: MY SAFETY CAR

ja sto vi mozete srat oko gluposti i uopste ne kontam otkud se prica prosiri od ovog lika sto govori da je njegov merc a kolko sam shvatio samo ga pere na pricu o tatinim sinovima...uostalom da vama stari drzi mercedesov salon vi bi vozili yugu jel ma daj....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top