Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
***** mu sve taman dodjem moram opet ici opet sam na strazi od 5.8 do 12.8 :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad: Propucat cu nekogggggg imam toliko posla da zavrsim oko auta oko svega ali nema vremena jbg! Bas mi je zao sto nismo u stanju otici u neum jbg bice bolje kad na vrbi zasvrbi! :D
 
Član
Lako onom debelom gadu samo se vrti tamo po onom kontrolnom tornjiu a mi vamo fizikalci da se jebemo i kenjac jedan :p

Make brate skontat ce mo se jedan vikend bunica rostilj i to...Al da si ti tu :D
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Lako onom debelom gadu samo se vrti tamo po onom kontrolnom tornjiu a mi vamo fizikalci da se jebemo i kenjac jedan :p

Make brate skontat ce mo se jedan vikend bunica rostilj i to...Al da si ti tu :D

Tiho ti brasinaru jedan :D
 
Član
ee ljudi negdje na forumu sam procitao da ce biti okupljane 3. i 4.9. a nemogu to opet naci zna li ko ista o tome??:icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
DJ_M4rko je napisao(la):
Prvi put evo cujem za to haha ja vjerujem da ce proci kao i svako nase zvanicno okupljanje:D

:lol::lol::lol::lol:

dajte ljudi da se jednom skupimo prije nego sto raskopam omegu....

:123::123::123::123::123::123:
 
Top