Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
Ovdje cemo se dogovarati o okupljanjima, da se moderatori ne zale sto svaki put otvaramo novu temu !!!
 
Član
RE: Mostar Pista Meet ??

sandy_mo je napisao(la):
Da vidim kako ste raspolozeni iduci vikend tj nedjelja 10.10. ako AK Hercegovina ne napravi SR, da se malo skupimo, i naravno ako bude fino vrijeme, da rostilj napravimo i sl. da ponovimo onaj meet od prosle godine kad smo rostiljalji i sl. :)

Živinice su slijedeći vikend... ;)
 

IGY

Član
RE: Mostar Pista Meet ??

i de malo stanite sa tim tememama o okupljanjima
otvorite jednu temu
npr
okupljanja Mostar i tu se dogovarajte sve sta i kako a ne 100 tema za okupljanje za svaki vikend
bar je tako bilo prije za okupljanja u Sarajevu
bice preglednije a i nece se forum zatrpavati jednim te istim temama
cak sta vise ne bi lose bili ni da se otvore podforumi za okupljanja po vecim gradovima
 
BHT Ovisnik
RE: Mostar Pista Meet ??

da,ovo igy dobro kaze,cak sam to davno mislio,al reko da adini se ne budu bunili...

mislim da cu moci valjda,doc ce mi rodica jer imaju neke svatove,al mogu je odvest u nekog do podne :cool:
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

Da vidim kako ste raspolozeni iduci vikend tj nedjelja 10.10. ako AK Hercegovina ne napravi SR, da se malo skupimo, i naravno ako bude fino vrijeme, da rostilj napravimo i sl. da ponovimo onaj meet od prosle godine kad smo rostiljalji i sl. :)
 
BHT Ovisnik
RE: Mostar Pista Okupljanja

hahhaa jest scaneru,malo starija od 16,za sandya taman :p

ovaj vikend bih vec mogao,iduci,odnosno 17.10 odo u zenicu,a ovaj fin vikend najavljuju :)
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

Haha super eto onda cu je ja cuvat obecajem nece joj nista falit haha
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

Možda bi bilo bolje bez roštilja. Samo potezanje i čuvanje coletove rodice:D

Ja sam za. Ostali?
 
BHT Ovisnik
RE: Mostar Pista Okupljanja

hahahahhahaahhaha ja budale :p

viva la rostilj :cool:
kako god ocete,ja se potezat sa svojim špretom nemogu,rostilj nikad nije visak :D
 
RE: Mostar Pista Okupljanja

ako neodem u Živinice tu sam a bolje da smo se dogovorili da idemo u Živinice sa sa par auta
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

ADO MOSTAR je napisao(la):
ako neodem u Živinice tu sam a bolje da smo se dogovorili da idemo u Živinice sa sa par auta

Tako je Ado, i ja sam za... ako ništa onda dole malo druženja... ali bolje bi bilo otići do Živinica ;)
 
Član
RE: Mostar Pista Okupljanja

Hmm.. sumnjam da bi se moglo skupit auta za Zivinica... a ako ima zainteresiranih i ja bi se pridruzio ako ce ic vise auta, Repo ide u Subotu, idu na sajam u BL, pa bi mogli svi sa njima da grupno odemo podrzimo Repu i vratimo se
 
Top