Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
Najbolje oko 3-4. Najavljuju lijepo vrijeme, ali od žega na kakve smo navikli mislim da nema ništa:icon_biggrin:

Momci iz Neuma?

Ostali članovi? Vidim ima dosta novih mostaraca, dođite. Ne ujedamo. Za skenerovu džukelu ne garantiram. A ni za njega:D
 
Član
o tome pricam mislim da je bolje malo poslje podne oko tog doba, ja cu povest sa sobom jos par auta, mislim da ce bit koja kockica za scannerovu dusu :p ;)
 
Član
Momci mozda banemo i mi Neumci ako se uhvati vremena,cjela Neumna ekipa :icon_biggrin: je u nekoj strci,ako mognemo doci javicu vam ;)

zela za skenerovo pasce ako bude nemirno imam jednu dobru Hatsan 125 zracnu u gepeku,diabola u dupe i garantiram da ce pretrcati 402 sa vremenom ispod 10 sec :icon_biggrin:
 
Član
daj mu taj hatsan u zube ako je ne pregrize dam ti kera :D a nece scaner biti sa kockom KEC MK1 DIZLO Čađa edišn :D
 
meni ne odgovara 3 4 ako hocete moze 11 maks 12 ipak je nedelja privatnih obveza ima dosta ako budete oko tih doba doću ako ne vidimo se drugom prlikom jer sve iza 12 mi je kasno tj nemogu
 
Član
ma nema potrebe tako rano, bude li malo sunca skuhat cemo se, mislim da je ovo sto zela rece oko 3 4 savrseno :cool:
 
Top