Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
GTI FAN : Iz svog dugogodisnjeg alkoholicarsko-zderackog iskustva mogu reci da je naljepse kad slazes u slojevima -cevapi-piva-cevapi-piva-piva-piva i za kraj malo deserta, da pogodili ste-PIVA ! :D

ZELA GTI je napisao(la):

Ma moras ti "njegovo Visocanstvo" spomenut, pa djavlu sve, a :D

Ne sekiraj se, ja sam siguran da kad odemo u Neum, da ce decki za tebe donjeti kobasa...:D od kranjske do primorske, a ja cu ponjeti samo za tebe Budimske...




P.S ( za one koji ne znaju, aj sam Madjar ) :D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
GTI FAN: Zela mršavac jel? Prije 3 godine sam vagao 115 kg:icon_biggrin: Qurac bi pug bio najbrži:lol::lol:
Kad dodjes u Neum na trke moramo te malo Kranjskom nasopati da te otezamo pa da te onda mozemo oprat :icon_biggrin: .Ide zelin sepet nemilo.




Samo ga je zelenko uspio jednu trku dobit ja mislim prvu,uhvatio ga je na prepad :icon_biggrin:.
 
Član
Okupljanje na pisti u 19.30, svi su pozvani malo da se potrkamo, druzimo i medjusobno lazemo o autima :D

Cilj meeta je da i nesto skupimo i posaljemo za humanitarnu akciju koja je trenutno aktualna na forumu ;)

Dakleeeee:

1.tibor987
2. ---
 
Član
Samo da pohvalim ekipu iz neuma za prosli meet jbg ja sam bio na strazi nisam mogao doci :( svaki put dodju momci i red je da odemo do njih dole samo da se dogovorimo kad, ja idem!??? Daj ljudovi kakva pista idemo negdje na bunu kraj vode isto tako mozemo se parkirat skupa ili sl. a za trkanje niko nema auto preko 100HP tako da je totalno nepotrebno i besmisleno da se utrkujemo s ventilatorima! Bolje bi bilolagano kraj rijeke da se slozimo kupamo i lazemo o nasim prebrzim vozilicama :lol: :lol: :lol: ????
 
Top