Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
Morat cemo jedan fin dan organizirat opet to, i ekipa iz Neuma mora doc, vidio sam se s nekima od njih, malo su im se autici promjenili :)

Onaj zeleni Golf sad predobro izgleda stavio mu je plitke branike i ATS Cup komplet crne, premocan je sad
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
cnic_gsi je napisao(la):
hehehhe ma mane veze sto skena kaze bit ce prilika! Nece me biti 3mj ali poslje idemo punom parom jer turbo je sezona :D

sorry na off, ali brate nesto si nam slabo aktivan na forumu izgleda ;)

Upravu si brate nemam neta pogasio sam sve ovako kad sam kod nekog upanem na sec samo da vidim sta raja radi i tako! Cole upravu si odo u solđere malo pa kad se vratim uzimamo ponovo istu ljubav :D
 
Ako ne znate šta ćete dođite kod nas malo. Koliko smo puta mi dolazili u Mostar na pistu. :icon_rolleyes: :icon_smile:
 
Član
Jes vala, džabe ste se đirali po pisti, nije vam nitko ni riječi rekao:D

Ima li zainteresiranih za posjet Neumu?:icon_biggrin:
 
cnic_gsi je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
cnic_gsi je napisao(la):
hehehhe ma mane veze sto skena kaze bit ce prilika! Nece me biti 3mj ali poslje idemo punom parom jer turbo je sezona :D

sorry na off, ali brate nesto si nam slabo aktivan na forumu izgleda ;)

Upravu si brate nemam neta pogasio sam sve ovako kad sam kod nekog upanem na sec samo da vidim sta raja radi i tako! Cole upravu si odo u solđere malo pa kad se vratim uzimamo ponovo istu ljubav :D
covjek profesionalni vojnik,ili??
super vam je to sto vam je toplije tamo,kod nas se mozemo samo organizovati da cistimo ulice od snijega,hehe
 
Mi se sutra okupljamo ovdje kod nas pa ako možete dođite, svi su dobro došli, možda bude nešto i na vatri :icon_biggrin:
 
Član
Dugo nismo nista na pisti, kako ste zainteresirani za 27.3. da se skupimo malo, naravno ako bude fino vrijeme, Scanner je rekao da ce doc sa svojima, da cujem ostale?
 
Top