Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

BHT Ovisnik
ja planiram slj. vikend rostilj s rajom,pa ako budemo subotom onda sam tamo u nedjelju
 
Hajde organizirajte se pa dođite kod nas u Neum da napravimo skupa jedan dobar meet na novom terenu :icon_biggrin:
...najavili su dolazak još neke ekipe iz Dubrovnika i Metkovića.
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Hajde organizirajte se pa dođite kod nas u Neum da napravimo skupa jedan dobar meet na novom terenu :icon_biggrin:
...najavili su dolazak još neke ekipe iz Dubrovnika i Metkovića.

Sumnjam da ce ti bit ista od toga, vidio si kolko se ljudi javilo prosli put, i kolika je zainteresiranost bila...
 
Član
skenerova kocka ide na rastavljanje sljedeci tjedan opet :D stigli farovi i maglenke , ksenoni, branici , lajsne i pragovi ofarbani , treba ispolirati deklo motora i usisnu, zamjeniti kugle krajnice i peezdarije na podvozju ko , vratiti nazad gewinde i cekam ekipu iz taxi bar da mi jave cijenu za uniroyal gume da budem ful spreman nizak i sirok onda na pistu tek. do tada vozim ogai vozilo po skrovitim cestama da me netko ne prepozna LOL
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Bilo bi lijepo otic dole, vidjet cemo tokom tjedna kakva ce situacija bit, mogli bi do Neuma malo :D
Ma da ste se nacrtali dole u nedjelju u koloni po jedan.Sta vam fali da se provozate malo do vamo nije Neum preko svijeta.Dosadili nam vise stalno isti auti ovamo a ima ovdje ekipe koja nije na forumu pa pitaju kad ce ti vasi doci sa Mostarske piste.Samo nas brukate.
:icon_biggrin:
 
Početnik
hajde skontajte danas

ako tko hoce sutra da se skupi, da znam, ja bi dosao malo

ako bude ikakva skupa ja donosim 2 para R888 slickova novih, podjelim raji da se malo potegnu (treba skinuti zastitni sloj sa gume, pa da bi ih mogao tretirati sa necim kasnije..) :icon_biggrin:
 
Član
daj ih meni da ogulim zastitni i sve slojeve sta su visak :D
jbg nemam auta da dodjem na pistu stid me sa golf dizelom doci :D
 
Početnik
bmwscaner je napisao(la):
daj ih meni da ogulim zastitni i sve slojeve sta su visak :D
jbg nemam auta da dodjem na pistu stid me sa golf dizelom doci :D


samo zastitni sloj, nema dalje :icon_biggrin::icon_biggrin:

pa Golf Dizel bi bio idealan hahahaha :D
 
Top