Mostar Pista Meet

Mostar Pista Meet

Član
eky_123 je napisao(la):
dobro bilo danas :)))) iscejfio sam i procepio fiata heheheh stavit cu jedan clip samo kvaliteta nije nesto mobitelom snimano hehe zaboravio svoj digitalac hehehe

neka si ga zaboravio :lol:

759ab4fcb7bdb9c4d8d78000be2d52e0.jpg

eto i ravna
 
Član
hahah ma ovo je bilo da vidim moze li sta heheh :)) a nismo snimali a dobro je bilo danas pravo bilo je potezanja zezanja itd meni extra bilo hvala jos jednom na pozivu
 
Član
Mada sam i ja malo zakasnio al sve je bilo cista petica ekipa druzenje zajebancija itd sve u mjeru..vrijeme nas je potrefilo pravo samo da nije vjetra bilo :D Ekipi iz sarajeva je dobrodoslica kad god naume dole sa nama provest nedjelju =)
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Mada sam i ja malo zakasnio al sve je bilo cista petica ekipa druzenje zajebancija itd sve u mjeru..vrijeme nas je potrefilo pravo samo da nije vjetra bilo :D Ekipi iz sarajeva je dobrodoslica kad god naume dole sa nama provest nedjelju =)

Tu smo svaki put kada mognemo kod nas su vrata otvorena samo je drugaciji koncept (citaj nema piste) druzenje uglavnom.
 
Član
U Sarajevu mozete samo na neki parking stati i pricati, nemamo mi nesto ni slicno pisti, gdje te policija ne bi peglala za svaki jaci start...
 
Top