MK4 GTI TDI bY BuKi (RECARO UPDATE)

MK4 GTI TDI bY BuKi (RECARO UPDATE)

Član
Odlican golf kolega , stvarno je predobar ,oprema jako jako dobra zavidim ti na xenonima haha . Imas li kakvih planova
Hvala kolega. Ovi R32 farovi me izludjuju, ne znam nikoga ko ih ima a da se ne zali na njih, preosjetljivi su. Ima dosta planova bit ce i radova vise uskoro :)
 
Poslednja izmena:
Golfonja je sila samo ga cuvaj takvog kakav jest i za moj ukus bio bi jos ljepsi da su felge ostale u orginalnom stanju ali moze i tako proci
:)
 
Član
Golfonja je sila samo ga cuvaj takvog kakav jest i za moj ukus bio bi jos ljepsi da su felge ostale u orginalnom stanju ali moze i tako proci
:)
Felge zelim vratiti u fabricko stanje samo ce krakovi ostati ispolirani. Vjerovatno cu ici nijansu tamniju sivu, cak sam razmisljao i u crno da uradim. Vidjet cu kad pripremim puhnut cu jednu felgu u crno a jedno u ovu sivu.
 
Član
A sta je problem sa farovima ? stvarno nisam upucen oko njih ? Ja imam toliku zelju da ih nabavim ali tesko je za nabavit ,pa sam ja ugradio morimoto lece u orginal farove
 
Član
Dzekovi ovih faroca imaju 12 pinova a na obicnim farovima je 10 naknadno su ugradjeni ova dva dodatna pina su za motorice u farovima koji su za nivelisanje. Kod mene je prepravljeno dzekovi su sa 10 pinova i nemam te motorice. I neko ko je to slagao nije to bas najbolje uradio pa me zeza na desnom faru gubi mi kontakt negdje. Sutra skidam far da se slozi na novo kako treba. A u planu je komplet sredjivanje ovih farova nova stakla i osposobiti mororice i nivelisanje. Ali moram onda uzeti obicne farove koje cu svakako voziti zimi.
 
Član
Stvarno nisam to znao . Ja sam mislio da su perfektni . Inace ja sam sa ovim morimoto prejktorima pre prezadovoljan . Vjerovatno postoji mogucnost da se i on ubaci umjesto fabrickih leca .
 
Član
Vjeruj mi doslo mi je da ih cekicem razbijem ali posto su raritet zbog toga su jedino na autu. Ma da vidjam dosta ovih farova po gradu. Sve u svemu rahat si sa morimoto ;)
 
Super Moderator
pa meni ne izgledaju istrosena na slici, mozda samo dubinsko kakvo? il hoces zbog boje da presvuces?
 
Član
odlicna sjedista, najbolje bi iih bilo presvuci u varijantu koza-alkantara kao sto je bila fabricka opcija
 
Top