MK4 GTI TDI bY BuKi (RECARO UPDATE)

MK4 GTI TDI bY BuKi (RECARO UPDATE)

Član
Nek je sa srecom auto, to je auto od mog prijatelja dobrog Zule, svi sto pricaju trkaci da ih tako nazovem po ovom forumu pojma nemaju o autima, malo guglaju po internetu i kontaju majstori, a u praksi pojma nemaju, auto je vrh, nek se sa srecom i da se navozas, dok je bio chipovan, najbrzi dizel u gradu, provjereno.. Nista ne diraj na njemu, neki seljacki tjuning. Pozdravčić!

nek ti imas pojma o autima cuj svi sto pricaju vidi se da si neinformisan previse, cuj najbrzi dizel to ovo od semafora do semafora jel sto nije iso na 402m pa da vidimo onda, uglavnom golf je dobar nek je tebi sa srecom ali mogo bi biti jos bolji 10x, r32 stavi branike i to je to
 
Član
Nek je sa srecom auto, to je auto od mog prijatelja dobrog Zule, svi sto pricaju trkaci da ih tako nazovem po ovom forumu pojma nemaju o autima, malo guglaju po internetu i kontaju majstori, a u praksi pojma nemaju, auto je vrh, nek se sa srecom i da se navozas, dok je bio chipovan, najbrzi dizel u gradu, provjereno.. Nista ne diraj na njemu, neki seljacki tjuning. Pozdravčić!
Hvala ti znao sam ja od koga kupujem auto i ne brini se radit ce se na njemu ali samo OEM dijelovi :) I bit ce opet chipovan i jos do rada mozda bude opet jedan od jacih u gradu :D:D
 
Član
auto je ekstra poznajem momka sto je bio prije tebe vlasnik inace smo kolege ja i on sto se tice struke,vidim da ti pisu svasta sto se tice potrosnje i cipovanja,ovi motori od 85kw do 110kw TDI-PD moraju malo vise trositi u odnosu na 66kw do 81kw TDI.Liga me poznaje ako ti sta bude trebalo oko auta samo se javi.poz
 
Legend
auto je ekstra poznajem momka sto je bio prije tebe vlasnik inace smo kolege ja i on sto se tice struke,vidim da ti pisu svasta sto se tice potrosnje i cipovanja,ovi motori od 85kw do 110kw TDI-PD moraju malo vise trositi u odnosu na 66kw do 81kw TDI. Liga me poznaje ako ti sta bude trebalo oko auta samo se javi.poz

Svakako Amare, ako nema redovnog majstora za auto, evo preporuke, nek ti se javi... ;)

Dolazio mi je vec, al nisam stigao da pogledam auto, mada bude vremena, na slikama mi izgleda utegnut i ocuvan...
;)
 
Član
Hvala vam raja i ja ne slusam uopste te price vezano za prijasnjeg vlasnika i dan danas smo u kontaktu postali smo raja nije momak nikakav svercer auto je radio za sebe a ne da ga preproda. Kod Lige sam bio ali covjek nije imao vakta, napali ga bili neki farovi :D:D:D Ali opet cu se ja sa njim druziti dobar je Liga ::p
 
Član
Na golfu se radile sitne stvari ali koje sam morao izmjeniti. Nekad prije 10tak dana mi pregori xenon i prije 2 dana stavim obje nove sijalice philips d2S K4300 posto mi nisu radile obje pozicije i to rijesim zamjenim grla stavim T10 ubodna i stavim LED pozicije sa 9 dioda. Uradio sam osvijetljenje unutrasnjosti LED bijela ne baca na plavo. Sada imam da rijesim mikroprekidac na vozacevim vratima ne pali se svijetlo i to me nervira uzasno ali citao sam koje je peglanje da se dodje do tog prekidaca pa cu to prepustiti majstoru. Evo par slika od golfa :)







 
Član
Dugo nisam nista pisao u garazi raduckalo se po nesta na autu, uradio unutra mahagoni detalje crnom folijom, napatio se ziv dok sam carbon skinuo, crna folija na stokovima, onda podesio farove koji su bacali ispred samog auta namjestio osvijetljenje nazad u autu koje nije radilo nikako naravno led. Nabacile se alu felge i uradio sve servise i sve sto sto se trebalo zamjeniti. Uvijek se nesta raducka pomalo eto par slika.
 

Prilozi

  • IMG_20140414_001823.jpg
    IMG_20140414_001823.jpg
    404 KB · Pregleda: 152
  • 20140414_124343.jpg
    20140414_124343.jpg
    1,6 MB · Pregleda: 142
  • 20140413_170426.jpg
    20140413_170426.jpg
    1,5 MB · Pregleda: 143
  • 20140123_145950.jpg
    20140123_145950.jpg
    1,3 MB · Pregleda: 156
  • 20140123_132426.jpg
    20140123_132426.jpg
    674,9 KB · Pregleda: 171
Nekad sam htio uzeti jednog s ovim motorom i promaknuo mi, ali nikad nisam to prežalio. Odličan motor, čuvaj ga i uživaj!
 
Član
Odlican golf kolega , stvarno je predobar ,oprema jako jako dobra zavidim ti na xenonima haha . Imas li kakvih planova
 
Top