MK4 GTI TDI bY BuKi (RECARO UPDATE)

MK4 GTI TDI bY BuKi (RECARO UPDATE)

Član
odlicna sjedista, najbolje bi iih bilo presvuci u varijantu koza-alkantara kao sto je bila fabricka opcija
Imao sam ja prije ovih u opciji Recaro kozna full ali ne volim nesta kozu platno je majka :) Koza lijepo izgleda ali nisi rahat. A evo razmisljam koje platno po sredini da stavim. Vjerovatno GTI platno karirano
 
Legend
Odlicna sjedista, ova su rijetka bas, imaju ovaj dio sto se izvlaci za noge, vrh :)
Moj savjet takodje koza - GTI platno, crveni konac zadat i to je to
 
Član
Odlicna sjedista, ova su rijetka bas, imaju ovaj dio sto se izvlaci za noge, vrh :)
Moj savjet takodje koza - GTI platno, crveni konac zadat i to je to
Ako bi to radio morao bi se strpiti jer bi me ta varijanta skuplje dosla a trenutno nisam pri kesu toliko, iako bi to bilo vrhh. Vidjet cemo sta i kako cu uraditi hvala na savjetima
 
Član
1402778851487.jpg 1402763558344.jpg
Danas dosla na red i klijesta, slomio sam se skidajuci staru boju neka zuta odvratna naprijed se nije ni vidjela. Jos sam masinom radio rucno nebi nikada. Skinuo sam sve samo ostao metal.
 
Poslednja izmena:
Član
Super je samo felge vrati kakve su bile tj ovaj dio izmedju krakova u tamno sivu ili u crnu boju uradi nekako mi ovako full polirane nije to to ;)
 
Član
Super je samo felge vrati kakve su bile tj ovaj dio izmedju krakova u tamno sivu ili u crnu boju uradi nekako mi ovako full polirane nije to to ;)
Hvala na savjetu to imam svakako u planu ali ici cu na varijantu crno ali bez sjaja vidio sam na netu tako uradjene puno bolje izgleda nego siva a krakove cu osvjeziti. Nisam ih ja full polirao. Cak mi je bilo doslo da uzmem druge santa monica netaknnute ali vratit cu ja i ove ;)
 
Član
slazem se, i po meni bi bilo bolje ostavit poliran ovaj tanki zadnji rub i sarafice da se malo isticu ali eto on je tako uradio
meni se svidjaju sto nisu standard santa monica
 
Član
slazem se, i po meni bi bilo bolje ostavit poliran ovaj tanki zadnji rub i sarafice da se malo isticu ali eto on je tako uradio
meni se svidjaju sto nisu standard santa monica
Ma jest da ih sad ima dosta, ali ja volim OEM pa neka budu fabrika one su dobre, ne treba ih sad mjenjati da to vise nisu te felge. I ovo je glupost sto ih je ovaj full polirao ali kako kazu razliciti okusi.
 
Top