Mitsubishi Eclipse GST

Mitsubishi Eclipse GST

Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

ma neeee, nisi pogledala dobro ;) predzadnji postovi, prodaje gume odvojeno 150 km sve 4

felge ti ne mogu sigurno
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

heh,sad je kasno da zalism srecu sa autom jer do sad ili si je imala ili ne.no uglvanom vidio sam cini mi se ovaj auto na auto.ba kad si ga kupila,fino,mitsa,japanac,turbak,sta ce ti vise!

eto,puno srece!
unutrasnjost mi je mocna zbog ovog bmw stila kako je nakosena centralna konzola prema vozacu,bas je "cool" :)

i pas mater tim kretenima sto ga izgrebase,meni su prije mjesec dana posarali nesto na desnom blatobranu,ali sam ga trljao i trljao nekom pastom mocnom i nestalo.

eto,do vidjenja!:)
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

erol_brcak je napisao(la):
heh,sad je kasno da zalism srecu sa autom jer do sad ili si je imala ili ne.no uglvanom vidio sam cini mi se ovaj auto na auto.ba kad si ga kupila,fino,mitsa,japanac,turbak,sta ce ti vise!

eto,puno srece!
unutrasnjost mi je mocna zbog ovog bmw stila kako je nakosena centralna konzola prema vozacu,bas je "cool" :)

i pas mater tim kretenima sto ga izgrebase,meni su prije mjesec dana posarali nesto na desnom blatobranu,ali sam ga trljao i trljao nekom pastom mocnom i nestalo.

eto,do vidjenja!:)

Hmm na auto.ba ne vjerujem, jedino ovdje ili na Carbonu :)
Previse danas ima zavidnih ljudi izgleda ili sta vec, samo sto je u ovom mom slucaju najvjerovatnije bilo na nacionalnoj osnovi s obzirom na boju auta i mjesto na kojem se tada nalazilo...
Hvala;)
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

fin autic
fino si pocela sredjivat
ali definitivno moras biti veliki zaljubljenik u taj auto
da ga kupis u tako losem stanju
ali svaka cast
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Igor031 je napisao(la):
fin autic
fino si pocela sredjivat
ali definitivno moras biti veliki zaljubljenik u taj auto
da ga kupis u tako losem stanju
ali svaka cast

Pa zapravo i nisam bila zaljubljenik, čak mi je i bilo strašno žao Audija, ali sam ipak poslušala druge koji su mi govorili da je ovo ipak bolji izbor.Ulaganja ima dosta, ali nadam se da će se barem isplatiti na kraju.Za sada je glavno urađeno,pa se može preći i na detalje, naravno u okvirima koje budžet bude dozvoljavao:D
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

djavolica je napisao(la):
Igor031 je napisao(la):
fin autic
fino si pocela sredjivat
ali definitivno moras biti veliki zaljubljenik u taj auto
da ga kupis u tako losem stanju
ali svaka cast

Pa zapravo i nisam bila zaljubljenik, čak mi je i bilo strašno žao Audija, ali sam ipak poslušala druge koji su mi govorili da je ovo ipak bolji izbor.Ulaganja ima dosta, ali nadam se da će se barem isplatiti na kraju.Za sada je glavno urađeno,pa se može preći i na detalje, naravno u okvirima koje budžet bude dozvoljavao:D

Hm samo ti slušaj druge još malo i kupit ćeš Škodu i to sdi :D

Nisi ti još ni došla do glavnog ;)
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Sta to Skodi fali majke ti Goca...nemoj da ti manem felne sa Audija, pa ces pjeske po gradu bocit hehe :D
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

GocaS6 je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Igor031 je napisao(la):
fin autic
fino si pocela sredjivat
ali definitivno moras biti veliki zaljubljenik u taj auto
da ga kupis u tako losem stanju
ali svaka cast

Pa zapravo i nisam bila zaljubljenik, čak mi je i bilo strašno žao Audija, ali sam ipak poslušala druge koji su mi govorili da je ovo ipak bolji izbor.Ulaganja ima dosta, ali nadam se da će se barem isplatiti na kraju.Za sada je glavno urađeno,pa se može preći i na detalje, naravno u okvirima koje budžet bude dozvoljavao:D

Hm samo ti slušaj druge još malo i kupit ćeš Škodu i to sdi :D

Nisi ti još ni došla do glavnog ;)

To sam vozala na obuci:Dnovo auto tek 150 km preslo kada sam je počela voziti i jaaaakooo mi je bila mrska:DJest da nisam ni vw-fan al mi je ipak bila draža čvrka koju sam i tražila za obuku.Naravno bez uvrede za vozače Škode svako ima svoj ukus, nekome se sviđa, nekome ne, kao i sva druga auta u ostalom :)
A to što rekoh da sam riješila glavno mislila sam na to da auto napokon nema problem sa paljenjem koji je imalo već 5 godina kod svakog vlasnika i da je konačno registrovano jer je i to bila velika procedura
 
Administrator
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

djavolica je napisao(la):
2ms27oz.jpg

izvini gdje je ovo slikano ,jel na tranzitu, jel ovo 300zx ispred, jel na prodaju
 
Član
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

Taj motor sto imas pod haubom je pravo malo bogatstvo i neki bi dali sve za njega, samo ga malo jos dotjerati i brmmmmmmm! Svaka ti cast za izbor auta! Sto se mene tice nisi nimalo pogrijesila i zelim ti puno srece s tim autom i da ga dobro sredis!
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

addo je napisao(la):
Taj motor sto imas pod haubom je pravo malo bogatstvo i neki bi dali sve za njega, samo ga malo jos dotjerati i brmmmmmmm! Svaka ti cast za izbor auta! Sto se mene tice nisi nimalo pogrijesila i zelim ti puno srece s tim autom i da ga dobro sredis!

Hvala :) ima ovdje jos dosta posla naravno, a mislim i da se isplati ulagati u ovako nesto
 
Administrator
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

ok izvini na off-u, hvala ti...
a sto si tice tvog japanca vidjet ces da se nisi pokajala, auto je extra, nek je sretno
 
RE: Njemac otisao, Japanac dosao :)

nismo je napisao(la):
ok izvini na off-u, hvala ti...
a sto si tice tvog japanca vidjet ces da se nisi pokajala, auto je extra, nek je sretno

No problem, sve sto se tice ovog ljepotana vrlo rado uvijek odgovoriti, auto je stvarno wow
Hvala :)
 
Top