Mitsubishi Eclipse G3 GS

Mitsubishi Eclipse G3 GS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Reša je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Ako Bog da ovo bih moglo uskoro da se vozi;)

Jesil vec nasao sebi ovakvog ili jos trazis, jer ima komsija ovdje crnog kojeg je prodavao jedno vrijeme, pa ako hoces da vidim dal jos uvijek prodaje? Skoro je mu je ubacio nov turbo i kaze da sad gura 280PS:D


280 PS pa ti hoces da ja poginem dok budem to vozila?????
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
Reša je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Ako Bog da ovo bih moglo uskoro da se vozi;)

Jesil vec nasao sebi ovakvog ili jos trazis, jer ima komsija ovdje crnog kojeg je prodavao jedno vrijeme, pa ako hoces da vidim dal jos uvijek prodaje? Skoro je mu je ubacio nov turbo i kaze da sad gura 280PS:D


280 PS pa ti hoces da ja poginem dok budem to vozila?????


Ma kako poginut, ne dao bog. Nije ni on jos poginuo a vozi kao da je u NFS-u
Samo kazem da ima ovdje jedan na prodaju, stvarno je extra, pa et......
 
Član
Reša je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Reša je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Ako Bog da ovo bih moglo uskoro da se vozi;)

Jesil vec nasao sebi ovakvog ili jos trazis, jer ima komsija ovdje crnog kojeg je prodavao jedno vrijeme, pa ako hoces da vidim dal jos uvijek prodaje? Skoro je mu je ubacio nov turbo i kaze da sad gura 280PS:D


280 PS pa ti hoces da ja poginem dok budem to vozila?????


Ma kako poginut, ne dao bog. Nije ni on jos poginuo a vozi kao da je u NFS-u
Samo kazem da ima ovdje jedan na prodaju, stvarno je extra, pa et......

Ok hvala ti na informaciji!!!!Znas li koja je cijena te eclipse???
 
Član
Znam da je cijenio prije dvije ili tri godine 18000 sa muzikom a 16000 bez muzike. Ali sad bi je mislim dao za mnogo manje. Ali to je sve otprilike, cim ga vidim pitacu ga za tacnu cijenu. Na njoj su i xenoni, alu felge, dragon spojler i tak to. Uglavnom nije nis pretjerano ali je extra. Nije plastik fanatic.
 
Član
Reša je napisao(la):
Znam da je cijenio prije dvije ili tri godine 18000 sa muzikom a 16000 bez muzike. Ali sad bi je mislim dao za mnogo manje. Ali to je sve otprilike, cim ga vidim pitacu ga za tacnu cijenu. Na njoj su i xenoni, alu felge, dragon spojler i tak to. Uglavnom nije nis pretjerano ali je extra. Nije plastik fanatic.


Oooooooopa to je ona Eclipse sto je bila hard udarena pa je sastavljena mnoogo dijelova!! Ima taj momak cak i rezervnu ispred kuce !!!
 
Član
Ne bih rekao da govorimo o istoj Eclipse. A i nema ovaj jednu rezervnu.
Hajd cim budem mogao uslikat cu je, pa postavim slike.
 
Član
Jeste li vi danas cruise-ali gradom po onoj guzvi..u pravcu Ilidze.. jel to vas eclipse? Onaj sa koseva?
Lijepo auto...:))
 
Član
Haha.. nema veze, dao bih i ja svojoj dragoj hondu da voza... sto je sigurno, sigurno je... pokvariti se nece...:) Ja sam samo malo nize vas...mislim da smo cak u istoj ulici..
Anyway... extra vam je auto:)
 
Član
Aditas je napisao(la):
Haha.. nema veze, dao bih i ja svojoj dragoj hondu da voza... sto je sigurno, sigurno je... pokvariti se nece...:) Ja sam samo malo nize vas...mislim da smo cak u istoj ulici..
Anyway... extra vam je auto:)

U kojoj si ti ulici?
 
Član
Da sa koseva je auto moje je i ženino,a ona mi uvalila trojku hehe(ubice me):lol:
[/quote]


Hmmmmmmmm:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:......
BELAJ....SOMEBODY GINE!!!!!!:icon_mad:
...........Tacnije ant gine :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top