Mitsubishi Eclipse G3 GS

Mitsubishi Eclipse G3 GS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo na zahtjev nekih clanova da postavim Eclipse u garazu.... Mitshubishi Eclipse GS 2001g. 2.4ccm 144ps klima,el.podizaci,
automatic-tiptronic,tempomat,centralna-daljinsko zak,2 air-bag i jos puno japanskih stvarcica...


6ygjyt.jpg


qns7cp.jpg


20utk4z.jpg


jzwbps.jpg
 
Početnik
Ne svidjaju mi se japanci nikako, valjda sto ih nikad nisam ni vozio ... a vidio sam istog ovakvog, crvenog na otpadu u tesnju..mislim da je ovakav..ako sta zatreba od dijelova..
 
Član
Oggy je napisao(la):
Ne svidjaju mi se japanci nikako, valjda sto ih nikad nisam ni vozio ... a vidio sam istog ovakvog, crvenog na otpadu u tesnju..mislim da je ovakav..ako sta zatreba od dijelova..
e superrr.. ja sam cula da ima jedan u doboju rastavljen zuti. koji je to otpad u tesnju???
 
BHT Ovisnik
ma meni su japanci strasna auta,mitsubishi i honda :cool:
stvarno fin eclipse,fina linija
 
Legend
gdje god sam vidio ovo auto,zensko voza:D
i u tz ima ovakav jedan,cura vozi,pravi zenski auto:D
fin japanac a i konjaza nije losa...
 
Početnik
GTI 16V je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Ne svidjaju mi se japanci nikako, valjda sto ih nikad nisam ni vozio ... a vidio sam istog ovakvog, crvenog na otpadu u tesnju..mislim da je ovakav..ako sta zatreba od dijelova..
e superrr.. ja sam cula da ima jedan u doboju rastavljen zuti. koji je to otpad u tesnju???

Atootpad "Formula"...imao sam i broj,valjda nadjem..
 
Član
Oggy je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Ne svidjaju mi se japanci nikako, valjda sto ih nikad nisam ni vozio ... a vidio sam istog ovakvog, crvenog na otpadu u tesnju..mislim da je ovakav..ako sta zatreba od dijelova..
e superrr.. ja sam cula da ima jedan u doboju rastavljen zuti. koji je to otpad u tesnju???

Atootpad "Formula"...imao sam i broj,valjda nadjem..

Ako nadjes javi mi molim te::::::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top