Mitsubishi Eclipse G3 GS

Mitsubishi Eclipse G3 GS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Strašan je,mogu reći da je dosta atraktivan na cesti i mami mnoge poglede znatiželjnih sarajlija :cool:
 
Član
Vala mozes svasta i ovdje procitat cuj Eclipse zensko auto....bez uvrede GTi, nista lose naravno, al aj da je smart neki u pitanju ili sta slicno, nego Eclipse....


BTW, odlican autic :)
 
Član
extra masina...mada i meni nije bas drag ovakav motor...bas puno kubika za tu snagu...trebao bi imati bar 200 KS...al nije ni ovo lose...a izgled mu je fantastican...samo jos neke vece felgice i ima da bude vrh!!!
:cool::cool::cool:
 
I ja sam za mark prije ovog,ali ne bi se zalio ni njega,samo 2.4 a 140 ks "samo".Damn,jos japaner,kako to!

Uglavnom aj lajk it,ali onaj prije puno ljepsi (meni);)
 
Član
a brate ne volim ove japanere al et...respect za one koji vole...sve u svemu fin autic al vala bas puno kubika a malo konja...

p.s eddo ti ko da si iz sume izas'o...izbrisi Tuzla lokaciju i vista brgule donje..
 
Član
super je Eclipse mada moram prizanati / ovo je lični stav / ;) , ovaj novi mi nema duše ali zato stari ;););)
 
Član
trizex je napisao(la):
Vala mozes svasta i ovdje procitat cuj Eclipse zensko auto....bez uvrede GTi, nista lose naravno, al aj da je smart neki u pitanju ili sta slicno, nego Eclipse....


BTW, odlican autic :)

Hvala;)
A slazem se sa tobom nije uopce zenski autic.pogotovo ne za neku zensku osobu koja nesposobno vozi zna se sta je za zene smart,polo,punto,corsa...itd ..ugl sve sto je malo
 
Član
Deyo je napisao(la):
Nexus, eddo
BananaDivision.jpg


Samo što se žensko nafura gore od nas u ovakvim autima :icon_mad:
GTI 16V ne mislim na tebe ;)

Hehheeheheh..ja mislim da je to sve individualno...Ajd barem mi je drago da se ne odnosi ovo na mene !!!!!!;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top