misljenje o kupovini golf 4 gti

misljenje o kupovini golf 4 gti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GTI 16V je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
Djulba No 2 je napisao(la):
Cuj sta je smojesno,vozac sam i znam da ni jedan benzinac u gradskoj guzvi nece uzeti ispod 9-10 litara
cak i vise,rijetka su auta koja idu ispod,a pogotovo GTI i onda se pitam o kakvoj ti potrosnji pricas???

izvini druggg grijesis vozao sam 1.6 benzinca (polo classic) koji je trosio 10 po gradu ljeto zima tu je to a sad vozam golf mk2 GTI (107ps) isto trosi 10 po gradu ali zimski rezim ljeti vjeruj mi ide oko 8 (naravno ne gasanje)
btw svaki trosi kad se vozi heheheheeheheheheheheehhe

slazem se da ce ovaj motor golf mk4 GTI (150ps) trositi malo vise ali ipak je to GTI nije to obicni GOLF
svaki cejf se placa ja recimo sam uvjek volio čadžu samo radi potrosnje ali eto kupio sam GTI-a i uvukao mi se pod kozu nekako i sad cu ganjati opet aBd GTI-a ali mladjeg brata
GTI je GTI hebi ga :123::123::123::123::123:




:cool::cool:



Ako vec hoces masinu koja ide uzmi se sta jace od 150 konja...
150 konja ti nije nista danas ,a hoce potrosit,mada ni 10 litara nije strasno,ako je tako ..a naravno da nije ,uzet ce on i 12 po gradu...
Al opet racunaj da je benzin jeftiniji tako da ako trosi 12 litara ,to ti dodje ko 10 litra dizela....GTI je GTI .. al da sam na tvom jestu ganjao bi kakvu Astricu OPC ili Cupru kakvu ,to ti je dosta bolje..al svako ima svoje ...
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
Djulba No 2 je napisao(la):
Cuj sta je smojesno,vozac sam i znam da ni jedan benzinac u gradskoj guzvi nece uzeti ispod 9-10 litara
cak i vise,rijetka su auta koja idu ispod,a pogotovo GTI i onda se pitam o kakvoj ti potrosnji pricas???

izvini druggg grijesis vozao sam 1.6 benzinca (polo classic) koji je trosio 10 po gradu ljeto zima tu je to a sad vozam golf mk2 GTI (107ps) isto trosi 10 po gradu ali zimski rezim ljeti vjeruj mi ide oko 8 (naravno ne gasanje)
btw svaki trosi kad se vozi heheheheeheheheheheheehhe

slazem se da ce ovaj motor golf mk4 GTI (150ps) trositi malo vise ali ipak je to GTI nije to obicni GOLF
svaki cejf se placa ja recimo sam uvjek volio čadžu samo radi potrosnje ali eto kupio sam GTI-a i uvukao mi se pod kozu nekako i sad cu ganjati opet aBd GTI-a ali mladjeg brata
GTI je GTI hebi ga :123::123::123::123::123:




:cool::cool:



a tehnicka ispravnost u tvom slucaju pola i golfa. npr ode ti lamda sonda svako auto ce povuci min 13l
 
Član
arminnn je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
Djulba No 2 je napisao(la):
Cuj sta je smojesno,vozac sam i znam da ni jedan benzinac u gradskoj guzvi nece uzeti ispod 9-10 litara
cak i vise,rijetka su auta koja idu ispod,a pogotovo GTI i onda se pitam o kakvoj ti potrosnji pricas???

izvini druggg grijesis vozao sam 1.6 benzinca (polo classic) koji je trosio 10 po gradu ljeto zima tu je to a sad vozam golf mk2 GTI (107ps) isto trosi 10 po gradu ali zimski rezim ljeti vjeruj mi ide oko 8 (naravno ne gasanje)
btw svaki trosi kad se vozi heheheheeheheheheheheehhe

slazem se da ce ovaj motor golf mk4 GTI (150ps) trositi malo vise ali ipak je to GTI nije to obicni GOLF
svaki cejf se placa ja recimo sam uvjek volio čadžu samo radi potrosnje ali eto kupio sam GTI-a i uvukao mi se pod kozu nekako i sad cu ganjati opet aBd GTI-a ali mladjeg brata
GTI je GTI hebi ga :123::123::123::123::123:




:cool::cool:



a tehnicka ispravnost u tvom slucaju pola i golfa. npr ode ti lamda sonda svako auto ce povuci min 13l



to jest ali ako ga odrzavas tesko da ce se desiti heheheheeheheh a ne sipat i voziti i ko ga *uck...
ali da ne kvarimo temu vise hhheheheehehehe :icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
da ne otvaram novu temu
Interesuje me golf 4 2.0 8V(85KW) ili 1.6 16V(74KW)
potrošnja ova dva modela, sta je isplatnije uzeti?
 
Član
Ja mislim da je taj 1.6 74kw motor u golf4 isto 8v a ne 16v.
Ja imam taj motor u a4 i nije bas stedljiv
 
Član
duleprof je napisao(la):
Ja mislim da je taj 1.6 74kw motor u golf4 isto 8v a ne 16v.
Ja imam taj motor u a4 i nije bas stedljiv

ima 1.6 8V(100PS), i (102PS) i 1.6 16V(105PS), (110PS-FSI)
a 2.0 je samo 8V to je jedina verzija motora ;)
 
ja vozim golf 4 2,0b 85kw. jako zadovoljan. potrosnja manje vise dobra. na otvorem bas malo trosi, a u gradu cifra je veca. oko 10 litara prosjek. motor jako dobar. bar meni. pouzdan. nema puno kvarova. samo je osjetljiv na lose gorivo. ostalo sve za pohvalu
drug mi ima 1,6 16v 105 ks. manja potrosnja al je slabiji i primjeti se nedostatak ovih 10 ks sto ima vise 2,0b.
 
Član
aneldriver je napisao(la):
ja vozim golf 4 2,0b 85kw. jako zadovoljan. potrosnja manje vise dobra. na otvorem bas malo trosi, a u gradu cifra je veca. oko 10 litara prosjek. motor jako dobar. bar meni. pouzdan. nema puno kvarova. samo je osjetljiv na lose gorivo. ostalo sve za pohvalu
drug mi ima 1,6 16v 105 ks. manja potrosnja al je slabiji i primjeti se nedostatak ovih 10 ks sto ima vise 2,0b.

po gradu se i ne vozam puno
a jesi ono ti na 17'' :D
 
gaga je napisao(la):
aneldriver je napisao(la):
ja vozim golf 4 2,0b 85kw. jako zadovoljan. potrosnja manje vise dobra. na otvorem bas malo trosi, a u gradu cifra je veca. oko 10 litara prosjek. motor jako dobar. bar meni. pouzdan. nema puno kvarova. samo je osjetljiv na lose gorivo. ostalo sve za pohvalu
drug mi ima 1,6 16v 105 ks. manja potrosnja al je slabiji i primjeti se nedostatak ovih 10 ks sto ima vise 2,0b.

po gradu se i ne vozam puno
a jesi ono ti na 17'' :D

bio dva dana. sad cu opet postaviti. samo da rjesim par stvari oko kugla, krajnica i tako toga. i ide na 17-ske
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top