misljenje o kupovini golf 4 gti

misljenje o kupovini golf 4 gti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eh ovako.....trenutno sam u potraznji za drugim automobilom i imam jednu ponudu koja me najvise vuce ali nezna nista o njemu nisam nikad imao iskustva s takvim autom.....rijec je o golfu 4 gti 150ks,2001g.izasao bi me malo preko 12 000 KM sa registracijom......a sami znate sta se za te pare moze kupiti kod nas......e sad me interesuje jel imo ko iskustava s takvim autom da mi kaze kakva je potrosnja...kakav je to motor i bilo sta vezano uz to auto......hvala
 
Član
neznam ništa, al ev da neode tema na drugu stranicu :) golf mk1 gti ga dobije u dragu, test by topGear
 
heh dobro...mada mi je to manje bitno vise me interesuje pouzdanost motora,kvarljivost potrosnja i slicne stvari...
 
Član
Ako hoces auto ko auto da moze malo bolje povuci, uzmi, ali ako mislis GTI-a uzet za uzivancije, moras onda znati da je on GTI samo po tom znaku, jer je to najfuj sposrtska verzija koju je VW ikad proizveo...
 
kao sto sam rekao nije mi vazno bas toliko brzina i to....dosad i jos vozim 1.3 pa bas i ne trzam na neke velike konje....a vise mi je bitno kao sto sam rekao kvarljivost,potrosnja i slicno jer ipak jos stari tanka gorivo....a tdi ima stari i ne znam bas....skupi su....i jos uvijek neki kvarcici...cas vuce cas ne vuce...itd
 
Kupi golfa,najbolje auto u klasi,najbolje performanse,bit ces glavni u svom mjestu,
vw znacka kao ponos,ma ja,a udobnost na nivou... cuj hoce gti a zanima ga potrosnja,ja
ti savjetujem ako imas platu do 500 km da ne budes lud i uzmes ga,jer ces onda zivjeti
samo za auto!!!
 
Član
Djulba No 2 je napisao(la):
Kupi golfa,najbolje auto u klasi,najbolje performanse,bit ces glavni u svom mjestu,
vw znacka kao ponos,ma ja,a udobnost na nivou...


eo reko ti je momak sve,mnogi bi volili gtija
ako imas priliku kupuj i vozaj i uzivaj
 
lov2xlr8 je napisao(la):
Djulba No 2 je napisao(la):
Kupi golfa,najbolje auto u klasi,najbolje performanse,bit ces glavni u svom mjestu,
vw znacka kao ponos,ma ja,a udobnost na nivou...


eo reko ti je momak sve,mnogi bi volili gtija
ako imas priliku kupuj i vozaj i uzivaj

e to sam htio cuti....to mi je oduvjek zelja da na ledjima auto nosi natpis gti....jedino mi je stari u dilemi zbog potrosnje pa zato i pitam u vezi potrosnje imal ko iskustvo kakvo,moram ga jos malo obradit...heh

Djulba No 2 je napisao(la):
Kupi golfa,najbolje auto u klasi,najbolje performanse,bit ces glavni u svom mjestu,
vw znacka kao ponos,ma ja,a udobnost na nivou... cuj hoce gti a zanima ga potrosnja,ja
ti savjetujem ako imas platu do 500 km da ne budes lud i uzmes ga,jer ces onda zivjeti
samo za auto!!!

cuj plata hehe nasmija me bas dobro......stari sponzor,,,,hehe.....jos sam ja student
 
Početnik
GRAD:10 litara
AUTOPUT:6 LITARA
KOMBINIRANO:8 LITARA

eh sad razlika je 1 litar gore -dole...

al kolko god ti naspes on ce potrosit..hehehe:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top