misljenje o kupovini golf 4 gti

misljenje o kupovini golf 4 gti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GTI 16V je napisao(la):
Djulba No 2 je napisao(la):
Cuj sta je smojesno,vozac sam i znam da ni jedan benzinac u gradskoj guzvi nece uzeti ispod 9-10 litara
cak i vise,rijetka su auta koja idu ispod,a pogotovo GTI i onda se pitam o kakvoj ti potrosnji pricas???


Imao je moj Eldin golfa 3 gti 8v,pa je trosio duplo vise od mog. Bitno je u kakvom je stanju motor..naravno da ce trositi ako se neki sivonja izivljavao na njemu..
A sta ti imam pricati,voljela bih da imas priliku da vozis moje auto pa da vidis da ne lazem sto se potrosnje tice.....


ma ako je tebi teska noga trosit ce ti i čadžo heheheheehehe i ja sam govorio da pogotovu GTI ne moze trositi ispod 10-9 pa se uvjerih sam heheheheehehe ja sam svojim predjem mjesecno po gradu oko 1200-1400km okruglo 2 rezervara mi trebaju pa ti vidi sad kolika je meni potrosnja................
 
GTI 16V je napisao(la):
ma kupi zasto da ne! A imam ti ja jednog jeftinijeg GTI-ja od tog kojeg planiras..a slabo trosi skroz!!!

???

joj ljudi nisam mislio da se toliko prepirete oko teme....htio sam samo koji prijateljski savjet....hehe....eto sutra idem gledat tu makinu i na autopijacu pa javim sta je bilo.......a vala sdi nebi ni da je zadnje auto na svijetu....heh

a kad smo kod 1.3 satre me ko da vozim gti sto se tice potrosnje mozda cak i gore....a ustvari "vucem" se po cesti

GTI 16V je napisao(la):
Djulba No 2 je napisao(la):
Mislio sam ironicno u onom postu!!!:lol:

GTI 16V je napisao(la):
ma kupi zasto da ne! A imam ti ja jednog jeftinijeg GTI-ja od tog kojeg planiras..a slabo trosi skroz!!!

Ne mogu da vjerujem!!!:cool:




Sta je bilo?? NIsam mu nista lose predlozila..on trazi studensko auto koje malo trosi,a zove se GTI,a samim time i dobro ide(sto on porice ,ali naravno da zelis da ti auto dobro ide dok zelis GTI)
e pa ,moj GTI trosi malo,naspes 20 km i vozas se toliko da i zaboravis kad si ga ˝nahranio˝ a i ja sam student i odlicno podnosim potrosnju GTI-ja,a opet ima 150 konja i u sekundi se rastacka!!!:icon_smile:



naravno da zelim da dobro ide....al nisam htio da ode tema u tom smjeru ko koga dobije u dragu i slicno.....samo sam htio info o autu ako ko zna kakvo sikustvo i sl.....znam da sam se nasluso svasta za 1.4 16v pa me zato zanimalo kakav je slucaj sa gti-om
 
GTI gomila troškova investicija malo šale što se tiče samog auta golf 4 gti imam mi ga rodaj u mostaru ako je očuvan nema šta da zeza kod njega služi bez problema al zato mu je potrošnja bezobrazna gradska pogotovo dobro razmisli
 
Član
golf_2_1.3 je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
ma kupi zasto da ne! A imam ti ja jednog jeftinijeg GTI-ja od tog kojeg planiras..a slabo trosi skroz!!!

???

joj ljudi nisam mislio da se toliko prepirete oko teme....htio sam samo koji prijateljski savjet....hehe....eto sutra idem gledat tu makinu i na autopijacu pa javim sta je bilo.......a vala sdi nebi ni da je zadnje auto na svijetu....heh

a kad smo kod 1.3 satre me ko da vozim gti sto se tice potrosnje mozda cak i gore....a ustvari "vucem" se po cesti

GTI 16V je napisao(la):
Djulba No 2 je napisao(la):
Mislio sam ironicno u onom postu!!!:lol:

GTI 16V je napisao(la):
ma kupi zasto da ne! A imam ti ja jednog jeftinijeg GTI-ja od tog kojeg planiras..a slabo trosi skroz!!!

Ne mogu da vjerujem!!!:cool:




Sta je bilo?? NIsam mu nista lose predlozila..on trazi studensko auto koje malo trosi,a zove se GTI,a samim time i dobro ide(sto on porice ,ali naravno da zelis da ti auto dobro ide dok zelis GTI)
e pa ,moj GTI trosi malo,naspes 20 km i vozas se toliko da i zaboravis kad si ga ˝nahranio˝ a i ja sam student i odlicno podnosim potrosnju GTI-ja,a opet ima 150 konja i u sekundi se rastacka!!!:icon_smile:



naravno da zelim da dobro ide....al nisam htio da ode tema u tom smjeru ko koga dobije u dragu i slicno.....samo sam htio info o autu ako ko zna kakvo sikustvo i sl.....znam da sam se nasluso svasta za 1.4 16v pa me zato zanimalo kakav je slucaj sa gti-om






Pa sto tako ne rece na pocetku..dakle zelis da dobro ide ali ti nisu prioritet nikakve trke...
 
Član
AmmaR84 je napisao(la):
Djulba No 2 je napisao(la):
Cuj sta je smojesno,vozac sam i znam da ni jedan benzinac u gradskoj guzvi nece uzeti ispod 9-10 litara
cak i vise,rijetka su auta koja idu ispod,a pogotovo GTI i onda se pitam o kakvoj ti potrosnji pricas???

izvini druggg grijesis vozao sam 1.6 benzinca (polo classic) koji je trosio 10 po gradu ljeto zima tu je to a sad vozam golf mk2 GTI (107ps) isto trosi 10 po gradu ali zimski rezim ljeti vjeruj mi ide oko 8 (naravno ne gasanje)
btw svaki trosi kad se vozi heheheheeheheheheheheehhe

slazem se da ce ovaj motor golf mk4 GTI (150ps) trositi malo vise ali ipak je to GTI nije to obicni GOLF
svaki cejf se placa ja recimo sam uvjek volio čadžu samo radi potrosnje ali eto kupio sam GTI-a i uvukao mi se pod kozu nekako i sad cu ganjati opet aBd GTI-a ali mladjeg brata
GTI je GTI hebi ga :123::123::123::123::123:




:cool::cool:
 
Član
bulex je napisao(la):
kakav tdi gti... valja to odrzavati :D bjezi edo... da te ne bi napenalio :bacikl:

32158480004_large.jpg



====================

:traktor:

:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top