mini meet - Neum - slalom i ostali sportovi...

mini meet - Neum - slalom i ostali sportovi...

Član
RE: mini meet - Neum

nikola je napisao(la):
Ivin golf bi bio eventualno "dobar" bio za slaloma, ali za brdske trke apsolutno nije za brdo mu trebaju bolje kočnice, bolji amortizeri, jači motor u skladu s klasom u koju bi htio (h vjerojatno), HOMOLOGIRAN roll bar, homologirano sjedalo...

Nema auta da je tvarno spremno za brdo ispod 20000 KM, npr. onaj Citroen AX što je vozio utrku u konavlima ima sekvenc. mjenjač koji sam košta 6000 EURA

O tome i govorimo.Vec sam pisao da je na Bradaricevoj Vectri samo ovjes vrijedan 6000 eura itd itd ali to su opet vrhunski uradjeni auti,mogao bi on proci sa manje para ali samo ucestvovati,nema govora o konkurentnosti nekoj ozbiljnoj.
 
RE: mini meet - Neum

20.11.2011.

Evo i mi smo malo trošili gume i gorivo, i stvarno bi bio red da nam se nekad pridružite na našoj pisti

Fotografija2067.jpg


Fotografija2068.jpg


Fotografija2069.jpg


Fotografija2070.jpg


Fotografija2071.jpg


Fotografija2072.jpg


Fotografija2074.jpg


Fotografija2075.jpg


Fotografija2084.jpg


Fotografija2082.jpg
 
Član
RE: mini meet - Neum

Predobro je bilo,predobro_Ovaj slalom je zaraza prava , jedva cekam da Nedjelja dodje :icon_biggrin: .Danas je dobro proslo niko se nije slupao iako je kadji falila dlaka da odleti dole u zelenike :icon_biggrin: a i kocka je bila na rubu.Morati cemo naprviti i video ali kad nabavimo kameru sa zoomom na mobitelu se nista nevidi
 
Član
Porschefan je napisao(la):
E jebiga ja cu do idućeg okupljanja stavit zimske gumetine tako da više neću bit najbrži.... :D :icon_smile:
Mozes i slickove,kad stavim novu razvodnu kapu i rotor koji ce izdrzati trku gotovi ste svi :D posebno Opeli :icon_biggrin:
 
Član
Bolje napravite veliki okup u Mostaru na pisti i te cunjeve ponesite, tamo je sigurnije forsirati nego ovdje :icon_biggrin:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
a...haaaa...... VW puno zuji ali slabo meda (prolaznog vremena) daje.... :D :lol:
:lol: Ne postavljaj razanj dok je zec jos u sumi,cim rijesim ovaj kineski razvodnik i konacno zavrsim jednu utrku ocekujem vrijeme oko 29 sec :icon_smile: :D
 
Član
Bas danas ja govorim morat cemo jednom otic do Neuma dole :cool: extra vam je bilo nadam se da cemo se i mi jednom dogovorit da dodjemo :cool:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Bolje napravite veliki okup u Mostaru na pisti i te cunjeve ponesite, tamo je sigurnije forsirati nego ovdje :icon_biggrin:
Boki nema tu Adrenalina,ovako postoji rizik da zveknes u brdo ili odletis u zelenike :D i da onda places i posudjujes pare :icon_biggrin:
 
@Boki ma radi se o tome da Mostarci a i svi ostali koji mogu doć kod nas odavno to najavljuju pa ih nema...
Istina je da je sigurnije na pisti gdje je sve ravno, ali ni Nurburgring nije baš idealan, zar ne.....pa se opet trka na njemu :lol:


@Sandy dojite nekad kod nas pa cemo onda u Mostaru probat sa čunjevima ;)
 
Član
Bit ce jos veci adrenalin kad budes forsirao 100% i borio se za svaku stotinku :icon_biggrin:

A kazem Mostar je onako blizi i drugima, mozda nekada najaviti i malo veci skup tamo, pa da dodje neko i iz ovog kraja BiH :D
 
Član
Danas na tronu Opelasi :icon_biggrin:

1 Mjesto Kadjo
2.Astra (Porshefan)
3.Zeleni golf

Ja(crni golf) nisam uspio odvoziti nijednu utrku stalno mi puca rotor razvodne na visokim okretajima(nemam pojma zasto),promjenio sam ih 5 do sad,inace bih naravno bio prvi :D
 
@Boki Znam šta hoćeš reć, u svakom slučaju može, što više ljudi i auta to bolje ...Mostar je idealna lokacija da većina forumaša može doć ;)

Ali ekipa je najavljivala dolazak u Neum pa se nadam da će nekad i to biti, zapravo mora biti :D
 
Top