mini meet - Neum - slalom i ostali sportovi...

mini meet - Neum - slalom i ostali sportovi...

Član
Porschefan je napisao(la):
Ali ekipa je najavljivala dolazak u Neum pa se nadam da će nekad i to biti, zapravo mora biti :D
Ocekujemo ih ,uvjek su dobrodosli ;)


Porschefan je napisao(la):
Prvenstvo je gotovo. VW pušiona ..... :D :lol:
Ne muljaj :icon_biggrin: odvozio si jednu trku i pobjegao sa svojim Oplom negdje sa piste, od ukupno 5 voznji :icon_biggrin: Prvenstvo tek pocinje. Pravom VW konkurentu je sabotiran bolid kineskim dijelovima :icon_biggrin:
 
Član
Ovaj zeleni Golf ima i rollbar, ocekivao bi covjek onda da je brz i da zna voziti ak ga je tako opremio. A ono on nije prvi :D

A porschefan je ovdje moralni pobjednik, il mu je obrtni momenat mnogo pomogao :icon_biggrin:
 
Pa zar nije bruka sama činjenica da mu trebaju dijelovi :D :lol:

Zelenko uvijek vozi na 70% mogućnosti, a moment meni nije baš pomogao, ali ovjes i gume svakako jesu, Kadett16v je u velikoj prednosti jer ispali od vrata do vrata + puno je manjih dimenzija (uži i kraći).
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ovaj zeleni Golf ima i rollbar, ocekivao bi covjek onda da je brz i da zna voziti ak ga je tako opremio. A ono on nije prvi :D
Nezna voziti :icon_biggrin:



VR6Boki je napisao(la):
A porschefan je ovdje moralni pobjednik, il mu je obrtni momenat mnogo pomogao :icon_biggrin:
Pomogla mu je moja Talijanska razvodna kapa :lol:
 
Član
Da, gume su tu glavna stvar uz ok ovjes. I solidan volan, da znas gdje ti je granica.

Tu bi BMW-i trebali biti dobri, jer ga mozes motati i gasom.

Mislim da bi Saxo tu bio odlican uz dobre gume :icon_biggrin:
 
Član
Saxo bi letio ovdje.Bemba je dobra samo da je malo jaci motor,u ovoj je dizel.
Porschefan je napisao(la):
moment meni nije baš pomogao, ali ovjes i gume svakako jesu, Kadett16v je u velikoj prednosti jer ispali od vrata do vrata + puno je manjih dimenzija (uži i kraći).
Qrcite se sa novim gumama, i na kadji su sada nove gume,plus novi ovjes,kadje npr nigdje nije bilo dok nije stavo nove gume i sportski ovjes nov(zavrsavao je 4ti a zelenko prvi jer je tad imao dobre gume),na golfovima su sada gume godiste Julija Cezara :icon_biggrin:
 
Ja sam prezadovoljan kako se Astra ponaša u ovoj vrsti utrka jer se ipk radi o potpuno serijskom običnom autu. A pile kao što su Saxo, 106 i slični hot hačevi tu rasturaju. Nadam se da ćemo se u to uskoro uvjeriti na pisti. ;)
 
Član
Sta reci, koju posluku porati, vidimo se sutra dole :cool: :cool: :cool:

Ja i jos jedan kolega cemo preko Svitave, pa me zanima kuda je najbolje preko Stoca ic ili preko Capljine???
 
Član
Marko, Marko i ja dolazimo sa Zelinim sporetom od puga...polazimo veceras nekad....smao me zanima kako ce izgledat taj prizor mene ovako gojaznog u onom prenosnom wc-u od lima :lol:
 
Te dvije ceste su isto sranje, ali možda vam je ipak bolje (bliže) preko Čapljine. Ja sam u Splitu i nažalost ne mogu doć, ali nadam se da će bit koja fotka sa okupljanja.... ;)
 
Član
Reci mi kako se dolazi na taj put tamo gdje bude okupljanje?
JBG moramo preko Svitave jer nismo regularni xD doc cemo sa 3 auta najvjerovatnije :D
 
Ideš "glavnom" :D cestom Svitava-Neum i 1 km prije Neuma imaju nogometni tereni i jedan auto servis, odmah iza njih skreneš desno i na toj si cesti-stazi.... :icon_biggrin:
 
Top