mini meet - Neum - slalom i ostali sportovi...

mini meet - Neum - slalom i ostali sportovi...

RE: mini meet - Neum

Za sada okupljanje bude onako, spontano, bez najava i posebnog dogovora, ali uskoro će biti nešto konkretnije, pa će ovdje biti obavijest ... ;)
 
Član
RE: mini meet - Neum

mogu samo reci svaka cast i max respect za ovo!!!!
podsjeca me na pocetke na mostarskoj pisti dok je tu bilo po 30 auta i brdo ekipe zeljne adrenalina i vozilo se pun gas bez sminkerskih peezdarija. Nije bilo bitno ili je golf dizel ili m5 bitno je bilo samo stati na crtu i pun gas uttttttt :D
Mislim da ste zasluzili da dodjem na jedan skup i potpisem se citavih 400+ metara u oba smjera :D ( jedne gume gore jedne nazad haaha )
Svaka cast cim stavim felge na auto i polakiram ovaj M tech eto me, a vidim ima i kockica imat cu kome derat guzove u svojoj klasi auta . SVAKA CAST ( btw. sad kad zagrije hocu gore da okrenete autobus cehinja naravno da su oskudno odjevene ) :cool:
 
RE: mini meet - Neum

Vrijeme je sve bolje i bolje tako da ćemo uskoro organizirati pravi veliki meet, ima puno zainteresiranih, a oni koji bi došli trebali bi i potvrditi dolazak jer će biti nešto i na vatri i tako to... :icon_smile:

Scaneru: dosadašnje linije od guma su malo izblijedile pa eto samo da znaš šta ti je činiti kad dođeš ;) :icon_smile:
Nedzadr: bit će nam drago da dođe što više ekipe sa foruma, preko ljeta ima vremena za odlično druženje ;)
 
Član
RE: mini meet - Neum

bmwscaner je napisao(la):
mogu samo reci svaka cast i max respect za ovo!!!!
podsjeca me na pocetke na mostarskoj pisti dok je tu bilo po 30 auta i brdo ekipe zeljne adrenalina i vozilo se pun gas bez sminkerskih peezdarija. Nije bilo bitno ili je golf dizel ili m5 bitno je bilo samo stati na crtu i pun gas uttttttt :D
Mislim da ste zasluzili da dodjem na jedan skup i potpisem se citavih 400+ metara u oba smjera :D ( jedne gume gore jedne nazad haaha )
Svaka cast cim stavim felge na auto i polakiram ovaj M tech eto me, a vidim ima i kockica imat cu kome derat guzove u svojoj klasi auta . SVAKA CAST ( btw. sad kad zagrije hocu gore da okrenete autobus cehinja naravno da su oskudno odjevene ) :cool:
Scaneru moras nam bembarom ovjeriti pistu;)
 
Član
RE: mini meet - Neum

bmwscaner je napisao(la):
mogu samo reci svaka cast i max respect za ovo!!!!
podsjeca me na pocetke na mostarskoj pisti dok je tu bilo po 30 auta i brdo ekipe zeljne adrenalina i vozilo se pun gas bez sminkerskih peezdarija. Nije bilo bitno ili je golf dizel ili m5 bitno je bilo samo stati na crtu i pun gas uttttttt :D
Mislim da ste zasluzili da dodjem na jedan skup i potpisem se citavih 400+ metara u oba smjera :D ( jedne gume gore jedne nazad haaha )
Svaka cast cim stavim felge na auto i polakiram ovaj M tech eto me, a vidim ima i kockica imat cu kome derat guzove u svojoj klasi auta . SVAKA CAST ( btw. sad kad zagrije hocu gore da okrenete autobus cehinja naravno da su oskudno odjevene ) :cool:

Ja častim 2 14" gume.:cool:
 
Član
RE: mini meet - Neum

Porschefan je napisao(la):
Vrijeme je sve bolje i bolje tako da ćemo uskoro organizirati pravi veliki meet, ima puno zainteresiranih, a oni koji bi došli trebali bi i potvrditi dolazak jer će biti nešto i na vatri i tako to... :icon_smile:

Scaneru: dosadašnje linije od guma su malo izblijedile pa eto samo da znaš šta ti je činiti kad dođeš ;) :icon_smile:
Nedzadr: bit će nam drago da dođe što više ekipe sa foruma, preko ljeta ima vremena za odlično druženje ;)

Dogovarat cemo se,ali morate i vi kod nas naletiti. Nema mora,al ima cevapa :icon_smile:
 
Član
RE: mini meet - Neum

Danas se malo vozio autoslalom da ne zamre meet a bilo je i vrlo zabavno.Ucestvovala su razna vozila,od elektricnog skutercica do kombija i krave :icon_biggrin: .Vozilo se ostro pa je tako u izlijetanju bijelog golfa stradala felga i lafeta :icon_biggrin:

Evo slika

http://img511.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=dscf5611.jpg
 
Član
RE: mini meet - Neum

Popravi li čovjek auto da ode bar do kuće?
Fino za vidjeti, volio bih da ste bliže.
Ima li kakav video?
 
Član
RE: mini meet - Neum

Imao je zamjensku felgu identicnu a lafetu ce mjenjati sutra ;) .Nisam snimao video stvarno se ostro vozi i moze biti dosta opasno.Snimali su oni nesto s mobitelima pa mozda postavim.
 
Član
RE: mini meet - Neum

lhasa_green_beast je napisao(la):
Moze li mi neko napisati malo detaljniji info o ovom zelenom golfu sa roll barom. Jeli ovo za brdskih pravljeno ?
Radi se dakle o GTI 8v 112ks modelu i u njemu je standardni motor,auto je na gewindama,ima roll bar,dosta je olaksan itd.Sad u biti za brdske trke bi mu samo trebala homologirana sic (skoljka) dobre gume i to je to , ali da bi bio konkurentan trebao bi mu i jaci motor ,kratki mjenjac, bolji ovjes od ta tehnix gewindi ali momak planira dosta toga sa njim,npr pojacati motor weber karburatorima,nabaviti neki sparco,omp itd skoljku itd itd.Uglavnom planira dogodine voziti pravi autoslalom s njim (za sto vec ima uvjete) a jednom mozda i brdske,radi na njemu dosta. ;)



DJ_M4rko je napisao(la):
Steta sto udari,mogu rec fin provod ;)

Marko zvali bi i najavili ali bilo je neplanski,uz popodnevnu kavu odjednom neko rece:"a je dosadno ajmo na pistu staviti cunjeve " i tako je krenulo,vozili smo vec par nedjelja i uvjek bilo neplanski samo eto danas sam malo i poslikao ;)

Uglavnom crni Kadjo ebe mame.Potpuno nove sportske opruge,amortizeri i nove gume a vratio je i motor u staru formu tako da sad ima zdravih 150 konjica te je ovdje na slalomu nedostizan,stvarno leti,nedao bog da je on onako izletio falilo bi pola auta kojom brzinom odvozi cunjeve :)
 
Top