mini meet - Neum - slalom i ostali sportovi...

mini meet - Neum - slalom i ostali sportovi...

Član
tibor987 je napisao(la):
Marko, Marko i ja dolazimo sa Zelinim sporetom od puga...polazimo veceras nekad....smao me zanima kako ce izgledat taj prizor mene ovako gojaznog u onom prenosnom wc-u od lima :lol:

Da samo znaš kakve su se sve slonice u njemu vozile pa se nitko nije bunio:D

Znaš šta je najbolje od svega? Izgleda da spavamo u pugu:cool:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Ideš "glavnom" :D cestom Svitava-Neum i 1 km prije Neuma imaju nogometni tereni i jedan auto servis, odmah iza njih skreneš desno i na toj si cesti-stazi.... :icon_biggrin:

OK, hvala :D valjda necemo zalutat, mislim da negdje imam broj GTI_Fan-a al za svaki slucaj kad vidi ovo nek mi sibne br. u Inbox :cool: :cool: :cool:


Pug 106 za vas trojcu ce bit taman, samo se nemojte previse dirat :lol::lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Marko, Marko i ja dolazimo sa Zelinim sporetom od puga...polazimo veceras nekad....smao me zanima kako ce izgledat taj prizor mene ovako gojaznog u onom prenosnom wc-u od lima :lol:

Da samo znaš kakve su se sve slonice u njemu vozile pa se nitko nije bunio:D

Znaš šta je najbolje od svega? Izgleda da spavamo u pugu:cool:

Jel to kenjas ili ? :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
Mi necemo doc, doslo do nekog preokreta u planovima, meni se ne isplati samom dolazit dole, tako da nadam se da se vidimo drugom prilikom, uzivajte ;) :icon_sad:
 
Član
Momci onda vidimo se ;) Sandy prijatelju ako se predomislis imas moj broj u profilu pa mi se javi.Nece bit neko posebno okupljanje sto se utrkivanja tice(Porshefan je u Splitu,Zeleni golf renovira roll bar u Omisu,moj gnojf ima opet neispravan razvodnik....,jedino bi izmedju Zelinog puga i Kadje moglo biti okrsaja :icon_biggrin: al zato uvjek ima okrsaja u ispijanju pive i dobrog druzenja :icon_biggrin:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
al zato uvjek ima okrsaja u ispijanju pive i dobrog druzenja :icon_biggrin:

Potezanje bilo do jaja, ja kralju dosao nazad u apartman 10 ujutro ko letva mortus p'jan...zao mi sto nisam otisao na pistu, ali nisam bio u stanju :cool:
 
Član
Odlično druženje, ekipa za 10. Bili smo tako sastavljeni da nismo ni htjeli "jutros" na pistu:icon_biggrin:

Okršaj sa kađom je bio dobar. Dobio sam dvije od tri ali samo zbog jako lošeg starta kadeta. Spadaju dijelovi sa auta ali je brži od sepeta;)
 
Član
Drama bilo ekipa za sve pohvale :D steta samo za pistu malo raje , al to vise nije ni bilo bitno nakon burne noci :D
 
Top