Michelin Alpin VS Tigar Wintera

Michelin Alpin VS Tigar Wintera

Član
dellas je napisao(la):
beZZa je napisao(la):
Ma kakav tigar bolan, maloprije me na 30-40km/h baci zamalo u stijenu da udarim. Malo snijega na cesti, ne idem brzo skrecem i pocnem se okretat. To sto je taj tvoj jaran uspio doci do vrha to nije do guma nego zbog nekih drugih stvari 100% :D Ostavi se tigra vjeruj mi ;)

Koliko ti je stara guma? Meni se auto odlično ponaša na putu ali na uzbrdicama bez zaleta loše, i to me izluđuje. A tigrova guma (wintera) je za uspone bruka, ne znam za ležanje na putu, ja sam je imao na nekom predhodnom autu relativno kratko...

Guma skoro pa nova, šara duboka pravo. Pri usponu i nije losa ali ponasanje na putu uzas, valjda cu ovu zimu pregurati na tigru ziv, pa za sljedecu zimu idu neke bolje ;)
 
Kad sam kupio golfa 2004-te godine dobio sam nove michelin alpin gume uz njega i tek sam ih ove zime zamijenio znaci 6 zima sam vozio michelin-ke i dobro su me sluzile nisam imao problema po snijegu

Sad vozim fulda montero 3 i gume se cudo ;)
 
dellas je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Ja sam prosle godine sletio sa poledjene ceste na Michelin Alpin gumama, tako da...

Led je led, sve zavisi od toga kako si vozio, nema tu puno pomoći guma...

Istina i to, voznja je bila prilagodjena uvjetima, skroz polahko bez naglih pokreta. A to je jedna uzbrdica i tu noc samo je nekakav kinez sa X5 uspio da se popenje:lol:
 
Član
Ja sam na ledu jednom išao 10 na sat bukvalno i hteo da skrenem u drugu ulicu desno i samo nastavio pravo i udario u parkiran kombi, skroz komično je bilo.
 
Član
I ja sam po planini prolazio sa lošim gumama sa sepetom od tri klipa, gdje su mnogi zapadali, nema to veze, baš u tom slučaju... ja se kunem u Michelin, ali nije ni Tigar loš, kad može na GTI od 200ks može i na moju konzervu, ljetne doduše... ali 90% sam siguran da nema šanse da su bolje ili blizu, jer ono Alipin je plafon a 10 pozicija ispod njega su gume bolje od Wintere.
 
Top