Mercedes Brabus SL review - Top Gear

Mercedes Brabus SL review - Top Gear

erol_brcak je napisao(la):
@porschefan: Razumijemo se :cool:

No opet,vjerujem da ima i onih kupaca koji ce jedno od tih auteka uzet sa namjerom da budu sto brzi,npr. kad slazu time attack masinu, tu se vec gleda cijena,dakle imidz je nebitan,jedino brzina ;)

GT2 a posebno GT3 su već tvornički pripremljeni za nadmetanje po stazi i po cesti, ne trebaju im nikakve posebne aftermarket pripreme.

Najbolji dokaz: 24 sata Nurburgringa, GT3 RS pobjednik klase cestovnih automobila i ukupno 13. od svih 250 automobila, bez ijednog dodatka, (bez ijednog kvara, poslije ga odvezli u salon 300 km udaljen bez problema u svakodnevnom prometu), čak i tvornički ugrađene gume zadovoljavaju propise, za razliku od ostalih koji su bili poprilično dorađeni, a s tim i ekstremno skupi, isti bi bio i GTR pripremljen za tu utrku, skup...

sport auto test: vrijeme kruga 7.33, GTR Euro spec 7.38. Brz je u najmanju ruku jednako kao i GTR, to se ne može pobiti nikakvim teorijama jer je dokazano u praksi ;)
Meni je to jedino mjerilo...


Sve ovo sam napisao jer mi se čini da hoćeš reći da ovi nisu posebno brzi, da služe kao igračkice bogatima.... :icon_smile:
 
Član
razlika od 0-300kmh je 20 sec..jedino sto je GT-R brzi za 0.1sec do 100kmh u ostalom je cuca sto se tice performansi..;):icon_smile::icon_smile:
 
Salle je napisao(la):
ma ja mislim da ih sve GTR Switzer P800 dere ko malu djecu, znači kupiš GTR-a otjeraš da ti ga ljudi fino srede i eto pile, i opet ti ostane para za cevape i jogurt :lol:

Misliš ovaj GTR Switzer P800? :D

Nema tih para za ćevape i jogurt koje mogu platiti ovo.... :lol:


<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/3zWNBtLSScU?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/3zWNBtLSScU?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

.
.
.
.
.
.
.
...................................................Hajdemo više BACK TO J.BENI TOPIC !!! :icon_mad: :icon_smile:

Vidi mene, imam komentare kao kolega Bax... :D :icon_smile:
 
Član
a ja komentara..it's fast..:lol::lol::lol::lol:

napisah ja gore u postu da je Porsche ubjedljivo bolji u ubrzanju a mogu mislit kakva je tek razlika ovaj nacunirani!!!;):cool:

fabricki GT-R kasni 20sec do 300kmh!!!
 
Član
ja neznam kako, ali taj GTR P800 ne ide baš nešto, ili je opet do GTBOARD-a, ja eto vjerujem DRAGTIMES-infu... a evo šta oni kazu kako GTR P800 ide,

od

0-100 - 2.9sec
0-200 - 8.4sec
0-300 - 19.81sec

a evo i link kako pravi GTR P800 ubrzava... ovaj što ima ovaj alcantara kitch krš nemoze se proedit s ovim, tj ovaj pravi GTR pi puhnuo tog porsche-a samo tako...

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/qrlM1Abbk5s?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/qrlM1Abbk5s?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
 
Član
jarane smanjili ubrzanje od 0-300kmh za vise od 30 sec u odnosu na serijski model..zar je moguce???
 

MTR

Član
djaba sve al se zna ko je hadjija , mogu ostali biti i brzi i bolji i ljepsi , al kad se Dajdja parkira u gomili auta njega se gleda a ne nekog popisanog GTR-a :D
 
Član
MTR je napisao(la):
djaba sve al se zna ko je hadjija , mogu ostali biti i brzi i bolji i ljepsi , al kad se Dajdja parkira u gomili auta njega se gleda a ne nekog popisanog GTR-a :D

zato na pisiti ih GTR popiša sve (skoro sve)
 

MTR

Član
jel to pista svaki dan , nije ! U svakodnevnoj upotrebi se gledaju druge stvari , 99 % vlasnika SL-a ne ide na street race i ostale kerefeke , vec kruzaju sa dobrom pickom uz neku obalu :D
 
Član
to mozes i s gtr-om plus mozes ici na pistu i street race... xD

al hajd MTR da ne idemo u krajnost, nebi se ja prvi bunio na jednom "običnom" a kamoli na tom "ćuniranom" SL-u xD, a isto tako i na GTR-u ;)... a najviše bi GTR-a i npr novu S-classu S400CDI ili tako xD za normalnog putovanja udobno i tiho auto, a za zaj*ancije glasno i j*eno brzo xD
 
bmw kazu joj dobar handling staza ovo ono....u slucjau brabus sl ce otpuhat i ferrarija na autobanu a komoli bmw....i uz to je ljepsi od najljepseg bmw.a.
mercedes sl je autoban kiler. na stazi nije agilan kao 200-500kila laksi bmw bilo koji sem 7ice koja je FAT FUCK
 
Salle je napisao(la):
ja neznam kako, ali taj GTR P800 ne ide baš nešto, ili je opet do GTBOARD-a, ja eto vjerujem DRAGTIMES-infu... a evo šta oni kazu kako GTR P800 ide,

od

0-100 - 2.9sec
0-200 - 8.4sec
0-300 - 19.81sec

a evo i link kako pravi GTR P800 ubrzava... ovaj što ima ovaj alcantara kitch krš nemoze se proedit s ovim, tj ovaj pravi GTR pi puhnuo tog porsche-a samo tako...

Ono ti je jarane pravi GTR P800 protiv porschea, nemoj nagađati šta bi bilo kad bi bilo, sve se vidi u videu, GTR je otpuhan, ili bolje rečeno zbrisan, a ti se tješi sa nagađanjima... :icon_mad:

I da, uvijek kod ovakvih slučajeva ne vjeruje se onome što se vidi nego treba nagađati, ma daj molim te... :icon_mad: :icon_mad:


Ma sto posto je namještaljka, daj prestanite više sa tim zaključcima... :icon_rolleyes:

Čuj " PRAVI GTR", a ono je stojadin tamo, je li ?! :lol:

Evo pogledaj sada drugi GTR P800 CRVENI, (ONO JE BIO SREBRNI), Porsche je isti kao u gornjem videu

De boga ti reci da i ovaj GTR nije pravi i da nevalja :lol:


<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/sSEpk472m5Y?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/sSEpk472m5Y?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
 
Top