Mercedes Brabus SL review - Top Gear

Mercedes Brabus SL review - Top Gear

erol_brcak je napisao(la):
Pa ti si p-fan onda skroz pristran covjek i kao takvim s tobom se uopce ne treba raspravljat. Tebi je Porsche i nista drugo ,podsjecas me malo na ortodoksne vw-ovce sa takvim stavom.

GTR je auto koje je napravilo ogroman bum svojim pojavljivanjem i nisi prvi obozavaoc neke prestizne marke kojem jako tesko pada kad mu jedno "japansko drugorazredno smece" dere mnogo skuplje dragulje nejgove obozavane marke.

GTR je ubica Porsche-a ,deal with it ;)

Vodilja u razvoju mu i jest bio jedan Porsche i to Turbo,a to sto dere i GT3,pa negdje cak i GT2 to je samo plus,al svoju zadacu je ispunio,a to je ponizavanje Turbo-a,za mnogo nizu cijenu od istog.

Odakle sad ti bolan?
Riješili smo tu raspravu, ja volim i cijenim sve automobile, to nek ti je jasno. Porsche mi je samo najdraži među njima. Daj okani se tih komentara GTR je Porsche killer i slično. Zvuči previše djetinjasto. :icon_smile: . Evo ga opet počinje ono " moj tata je jači od tvog..." :D
Može biti 10000000 puta brži, ja bi opet odabrao 911. I gdje sam to naveo ijednom riječi da GTR nije brz ili brži, hajde navedi molim te...

I hajde sada više :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim: j.ebeni

Ako još netko spomene GTR ili Porsche u ovoj temi ima MINUS od mene..... :icon_exclaim:
 

MTR

Član
samo da napomenem da je 911 iz 1990 skuplji od novog GTR-a , mislim da se razumijemo :lol::lol::lol::lol:
 
Član
izvinite morao sam, ali eto nije toliko spam ima na snimku i MB SL
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gMAcn-aGAFU?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gMAcn-aGAFU?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
Porschefan: Ne daj da te lože!:D

Ovo nije tipičan forum, ovdje ne vrijede argumenti nego drugorazredni clipovi i lovačke priče:lol::lol:

Prilagodi se i stopi s masom:D
 
Porschefan je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Pa ti si p-fan onda skroz pristran covjek i kao takvim s tobom se uopce ne treba raspravljat. Tebi je Porsche i nista drugo ,podsjecas me malo na ortodoksne vw-ovce sa takvim stavom.

GTR je auto koje je napravilo ogroman bum svojim pojavljivanjem i nisi prvi obozavaoc neke prestizne marke kojem jako tesko pada kad mu jedno "japansko drugorazredno smece" dere mnogo skuplje dragulje nejgove obozavane marke.

GTR je ubica Porsche-a ,deal with it ;)

Vodilja u razvoju mu i jest bio jedan Porsche i to Turbo,a to sto dere i GT3,pa negdje cak i GT2 to je samo plus,al svoju zadacu je ispunio,a to je ponizavanje Turbo-a,za mnogo nizu cijenu od istog.

Odakle sad ti bolan?
Riješili smo tu raspravu, ja volim i cijenim sve automobile, to nek ti je jasno. Porsche mi je samo najdraži među njima. Daj okani se tih komentara GTR je Porsche killer i slično. Zvuči previše djetinjasto. :icon_smile: . Evo ga opet počinje ono " moj tata je jači od tvog..." :D
Može biti 10000000 puta brži, ja bi opet odabrao 911. I gdje sam to naveo ijednom riječi da GTR nije brz ili brži, hajde navedi molim te...

I hajde sada više :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim: j.ebeni

Ako još netko spomene GTR ili Porsche u ovoj temi ima MINUS od mene..... :icon_exclaim:



Ovo me iznerviralo i iznenadilo kad sam cuo od tebe:

Porsche je INSTITUCIJA, to zna cijeli svijet, jedino možda ti ne znaš. A Nissan je drugorazredno smeće sa jednim nusproduktom iz video igrice, bit će zaboravljen prije nego izađe novi ....

Drugorazredno SMECE,e jbg. "...bit ce zaboravljen...",e pa jbg,Nissan sa svojim GTR-ovima vec godinama pravi najbolju 4wd sasiju. U vrijeme kad se R32 pojavio sa i sad ,a tek u tadasne vrijeme tehnoloski naprednom Atessa - E-TS sasijom razorio je konkurenciju u motorsportu,nije dzabe nazvan Godzilla.
Citao sam u EVO-u kad su ga predstavili u rubrici "Rodjenje ikone" kako je bio toliko dobar da su ga zabranjivali na nekim natjecanjima ili mu dodavali hendikepe u obliku dodatne tezine,ne mogu se sad sjetiti kojim natjecanjima,ako je bas potrebno bacit cu se u listanje nekih 50-ak brojeva koje imam :D

Hocu samo reci da je malo je rec glupo nazvat smecem jedno tako kultno auto,ok,nema tradiciju i toliko dug period proizvodnje ko 911,ali opet ga nemas pravo nazivati smecem. Takve izjave ocekujem od onog forumasa sa nickom "Astra" ,al ne i od tebe kojeg sam stvarno smatrao velikim ljubiteljem automobilizma.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ovo nije tipičan forum, ovdje ne vrijede argumenti nego drugorazredni clipovi i lovačke priče:lol::lol:

stvarno si mi ti nejasan...drugorazredni clipovi i lovačke priče xD šta pričaš bolan... makar nitko drugi na ovom forumu u odnosu na tebe nema potrebu da nekoga vrijeđa kada nije u pravu xD...

a što se tiče tebe i tvojih argumenata vi ste priča za sebe, a samo ću ovo reć kakve ti to možeš davati argumente kad nisi vozio ni jedno ni drugo auto ?
a šta nam onda preostaje ? pa preostaje nam jedino da gledamo razne usporedne testove, koje se danas na svu sreću ili nesreću kamufliraju...

ali kako god, došao si se ti koji je do prije par dana vodio skoro rat u onoj temi o RS5 i M3 da govori Porschefan-u da se smiri...nema šta uredu je...;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Drugorazredno SMECE,e jbg. "...bit ce zaboravljen...",e pa jbg,Nissan sa svojim GTR-ovima vec godinama pravi najbolju 4wd sasiju. U vrijeme kad se R32 pojavio sa i sad ,a tek u tadasne vrijeme tehnoloski naprednom Atessa - E-TS sasijom razorio je konkurenciju u motorsportu,nije dzabe nazvan Godzilla.
Citao sam u EVO-u kad su ga predstavili u rubrici "Rodjenje ikone" kako je bio toliko dobar da su ga zabranjivali na nekim natjecanjima ili mu dodavali hendikepe u obliku dodatne tezine,ne mogu se sad sjetiti kojim natjecanjima,ako je bas potrebno bacit cu se u listanje nekih 50-ak brojeva koje imam :D

Hocu samo reci da je malo je rec glupo nazvat smecem jedno tako kultno auto,ok,nema tradiciju i toliko dug period proizvodnje ko 911,ali opet ga nemas pravo nazivati smecem. Takve izjave ocekujem od onog forumasa sa nickom "Astra" ,al ne i od tebe kojeg sam stvarno smatrao velikim ljubiteljem automobilizma.

Eto vidis i ti vrijedjas..Prozivas ljude po temi..Mislim nemam nista ni protiv tebe ni protiv Astre al nemoj po temi bezveze..Imas PM..
Niko ne spominje ovaj SL..Jel los il je bezveze???:D:D:lol::lol:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Ako još netko spomene GTR ili Porsche u ovoj temi ima MINUS od mene..... :icon_exclaim:

Ti si samo ljubomoran sto je GT-R tako dobar, a ne nosi Porscheov znak :D

Zivjela Godzila!! :icon_biggrin: Ko mi stavi minus zbog ove teme, banovat cu ga :lol: :lol:
 
VR6Boki je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
Ako još netko spomene GTR ili Porsche u ovoj temi ima MINUS od mene..... :icon_exclaim:

Ti si samo ljubomoran sto je GT-R tako dobar, a ne nosi Porscheov znak :D

Zivjela Godzila!! :icon_biggrin: Ko mi stavi minus zbog ove teme, banovat cu ga :lol: :lol:

Zivio Boki moderator :cool::lol:
 
Top