Mercedes Brabus SL review - Top Gear

Mercedes Brabus SL review - Top Gear

Član
VR6Boki je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
Bogami na stazi isto vrijeme ima ko sedan M5 ... nebi ja rekao da je nesto posebno brz:lol::lol::icon_twisted:

Kojoj stazi, gdje, sta??

pa evo recimo na ovoj TOP-GEAR sto je testirao ovog SL-a... npr mada ih je smjesno poredit..nisu ista kategorija vozila...;)
 
Član
Napisah ti vec, ovo nije SL Black Series. SL BS je odvozio krug za 1,23.0, a najbrzi BMW je odvozio krug za 1,25.**.

Ovaj na videu je Brabusov SL, znaci tunerski uradak, nema mnogo veze sa tvornickim autom i ima ESP koji se ne da iskljuciti.
 
Nije ovaj u Top Gearu SL Black zato jer je crne boje.... :icon_smile:



Mercedes SL65 Black


mercedes-sl65-black.jpg



BRABUS SL


Brabus_SV_12_Biturbo_Roadster_2004_1.jpg


Nelle_G je napisao(la):
Jedan sedan BMW M5 sa 200 i kusur konja manje ima isto vrijeme ko Mercedesa SL Black
Bogami na stazi isto vrijeme ima ko sedan M5 ... nebi ja rekao da je nesto posebno brz:lol::lol::icon_twisted:

Najlakše ćeš prepoznati SL 65 Black po fiksnom krovu, znači nije roadster ili kabriolet kao drugi SL-ovi.... ;)
 
ovog SL BS-a smo MTR i ja prozvali dajdza pa vi kako hocete :D


I Nelle , brate moj , sta si zapeo za Brabus SL-a , nije to Black Series , vidjeces sad kad se pocne ugradjivati novi 5.5 V8 bi-turbo sa 544KS i 571KS , to ce biti haos :icon_twisted:
 
@ Vernes AMG: imaš li igdje na forumu svoju sliku bolan, stalno mislim da izgledaš ko Hamilton :lol:

p.s. nemoj misliti da želim imati nešto s tobom :D :lol:
 
e jbg , ovo je vec nezgodno pitanje :D

nemam sliku , renovira se kupatilo :lol:

http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1146615095

eto dodaj me na fb ako imas profil :D
 
Vernes_AMG je napisao(la):
e jbg , ovo je vec nezgodno pitanje :D

nemam sliku , renovira se kupatilo :lol:

http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1146615095

eto dodaj me na fb ako imas profil :D

Fotografiju :icon_biggrin:

Ma nemam fb, imao sam jedno vrijeme pa pobrisao sve, "hoću da ostanem anoniman..." :D :icon_smile:

Nego, kakva je to vožnja bila SL-a Black, je li neka virtualna ili... :icon_question:
 
ma ima negdje u fotografijama clanova al ne mogu je vala sad traziti , taman da si sisata plavusa :D

o voznji svkoag Brabusa , AMG-a ... dobijem info. iz prve ruke od jednog kolege , nazalost , ne daju meni ni da budem suvozac , a za voznju AMG-a moras proci kurs poseban koji traje par mjeseci , znaci kupis sebi C63 , i prije nego sto ga dobijes , ides na kurs , da naucis voziti tu zvijer :D
 
A šta je sa onima u slobodnoj prodaji, znači, dođeš u salon rabljenih i kupiš npr tu C klasu AMG staru 1 godinu ?
 
eh kad kupim polovnog AMG-a reci cu ti :D

Ne znam stvarno kako ide s tim polovnim , ali za nove znam , bas cu se raspitati sta bude kad kupis polovnog ;)
 
Član
Porschefan je napisao(la):
A šta je sa onima u slobodnoj prodaji, znači, dođeš u salon rabljenih i kupiš npr tu C klasu AMG staru 1 godinu ?

Tu vec iz golfa il nekog drugog auta sjednes u AMG :D:D

Mada mislim da mozes u Mercedesu trazit trening da te nauce kako ukrotit zvjer, naravno da platis.. :cool:
 
naravno da mozes naknadno , ali 90% ljudi koji kupe polovnog AMG-a ne znaju ni da postoji ta obuka , a jos da se prijave , sta ima jos :D
 
Vernes_AMG je napisao(la):
eh kad kupim polovnog AMG-a reci cu ti :D

Ne znam stvarno kako ide s tim polovnim , ali za nove znam , bas cu se raspitati sta bude kad kupis polovnog ;)

Ako budem kupovao nešto od 400+ KS to sigurno neće biti AMG, ni M ni RS...... :D :lol:
Ali svejedno ću te pitati za savjet... :icon_smile:
 
Top