Mercedes Brabus SL review - Top Gear

Mercedes Brabus SL review - Top Gear

MTR

Član
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/JMqxEpPxv5A?fs=1&hl=en_US&rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/JMqxEpPxv5A?fs=1&hl=en_US&rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

stigo dedo , sta ima omladino :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Zna ovaj Jeremy rec prave stvari, cuj 5 puta skuplji od osnovnog SL-a. Previse, al bas :icon_eek:
 
erol_brcak je napisao(la):
Porschefan je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Pa ti si p-fan onda skroz pristran covjek i kao takvim s tobom se uopce ne treba raspravljat. Tebi je Porsche i nista drugo ,podsjecas me malo na ortodoksne vw-ovce sa takvim stavom.

GTR je auto koje je napravilo ogroman bum svojim pojavljivanjem i nisi prvi obozavaoc neke prestizne marke kojem jako tesko pada kad mu jedno "japansko drugorazredno smece" dere mnogo skuplje dragulje nejgove obozavane marke.

GTR je ubica Porsche-a ,deal with it ;)

Vodilja u razvoju mu i jest bio jedan Porsche i to Turbo,a to sto dere i GT3,pa negdje cak i GT2 to je samo plus,al svoju zadacu je ispunio,a to je ponizavanje Turbo-a,za mnogo nizu cijenu od istog.

Odakle sad ti bolan?
Riješili smo tu raspravu, ja volim i cijenim sve automobile, to nek ti je jasno. Porsche mi je samo najdraži među njima. Daj okani se tih komentara GTR je Porsche killer i slično. Zvuči previše djetinjasto. :icon_smile: . Evo ga opet počinje ono " moj tata je jači od tvog..." :D
Može biti 10000000 puta brži, ja bi opet odabrao 911. I gdje sam to naveo ijednom riječi da GTR nije brz ili brži, hajde navedi molim te...

I hajde sada više :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim: j.ebeni

Ako još netko spomene GTR ili Porsche u ovoj temi ima MINUS od mene..... :icon_exclaim:



Ovo me iznerviralo i iznenadilo kad sam cuo od tebe:

Porsche je INSTITUCIJA, to zna cijeli svijet, jedino možda ti ne znaš. A Nissan je drugorazredno smeće sa jednim nusproduktom iz video igrice, bit će zaboravljen prije nego izađe novi ....

Drugorazredno SMECE,e jbg. "...bit ce zaboravljen...",e pa jbg,Nissan sa svojim GTR-ovima vec godinama pravi najbolju 4wd sasiju. U vrijeme kad se R32 pojavio sa i sad ,a tek u tadasne vrijeme tehnoloski naprednom Atessa - E-TS sasijom razorio je konkurenciju u motorsportu,nije dzabe nazvan Godzilla.
Citao sam u EVO-u kad su ga predstavili u rubrici "Rodjenje ikone" kako je bio toliko dobar da su ga zabranjivali na nekim natjecanjima ili mu dodavali hendikepe u obliku dodatne tezine,ne mogu se sad sjetiti kojim natjecanjima,ako je bas potrebno bacit cu se u listanje nekih 50-ak brojeva koje imam :D

Hocu samo reci da je malo je rec glupo nazvat smecem jedno tako kultno auto,ok,nema tradiciju i toliko dug period proizvodnje ko 911,ali opet ga nemas pravo nazivati smecem. Takve izjave ocekujem od onog forumasa sa nickom "Astra" ,al ne i od tebe kojeg sam stvarno smatrao velikim ljubiteljem automobilizma.



Ne moraš se ljutiti kolega, ja jesam ljubitelj automobilizma, i volim sve aute, pogotovo sportske, moja izjava je posljedica toga što me isprovocirao Salle, ali riješeno je to, nemoj me podcjenjivat molim te :icon_biggrin: :icon_smile:
Ako si pratio moje postove ja ne nazivam automobile smećem tako lako, a i kad to spomenem više je šala nego ozbiljno. Znaš i sam da iskre frcaju kad su ovakve teme u pitanju :icon_smile:


@ MTR: ima jedan lijek za tvoga dedu, ali o tom po tom... budeš vidil ako zatreba :icon_biggrin:
I još nešto : Boki i MTR, imate warning level 75%, tako da znate :D :icon_smile:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Zna ovaj Jeremy rec prave stvari, cuj 5 puta skuplji od osnovnog SL-a. Previse, al bas :icon_eek:

To je sasvim normalno jer Mercedes kao tvornica ustvari ne zna napraviti sportski auto, to im rade ili AMG ili Brabus ili McLaren o onda to ljudi normalno i naplate i to debelo :icon_eek:!
 
sto jest jest , stvarno Mercedes nikad nije bio dobar u tim auto sportovima :icon_smile:

http://d2eosjbgw49cu5.cloudfront.net/classicaldrives.com/imgname--famous_mercedes_silver_arrow_takes_to_a_wet_track_in_donington_demo---50226711--dron_silverarrow.jpg
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
sto jest jest , stvarno Mercedes nikad nije bio dobar u tim auto sportovima :icon_smile:

http://d2eosjbgw49cu5.cloudfront.net/classicaldrives.com/imgname--famous_mercedes_silver_arrow_takes_to_a_wet_track_in_donington_demo---50226711--dron_silverarrow.jpg

Šta je ovo koja je ovo godina, 44ta :lol:??
 
si vidio sta su ljudi pravili "44te" , tad je Audi bio jos mali da se trka sa velikim bracom na stazi.


I na kraju , yebes proizvodjaca koji nema svoj tim u F1 :D
 
Top