Mercedes Benz E Klasse W210

Mercedes Benz E Klasse W210

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
svaka cast druze,predobro su sjele nove felge,.......a morao si ih probat pa da je led tukao vani :D:D heheh,samo tako....
 
Član
hjoj drug hajd mu fino napravi zavrsetak auspuha, te slavine gadno an ovoj slici djeluju :icon_biggrin:
 
Član
Ovako ce izgledati, samo ne sa orginal E55 cijevi, nego XXL cijevi od CL65 AMG

2375463202_ed5bc9edb9.jpg
 
Član
Odlicno, odlicno...
Gdje ces nabavit te cijevi(naravno samo izlaze,jer nemas svrhe stavljat komplet cijevi od cl65 amg)....i koliko kostaju samo ti izlazi,cijevi...
Znas li koliko dodju od C63 AMG(w204), ili od C32Amg(w203) cijevi??
Auto si sredio kulturno...Mercedes inace nije za neki prevelik tuning...Mora postojati mjera, sto je slucaj kod tebe...Svaka cast! veliki respect;)
 
Član
Hvala ti lijepo :)

Za mene kosta oko 250,- Euro 4 cijevi od S65.. A za tebe negdje oko 220,- Euro samo 2 cijevi od W204.

A posto juce bilo "toplo" (0°C) stavio sam nove Xenone.. 8000K


Jeste da su zadnji isto bili 8000K, ali vec 3.5 godine stari, a ovi su stajali samo onako po stolu, tako da sam ih ugradio.. :)
 
Član
0g1 je napisao(la):
fino je to samo nekako bezveze to zute boje pozicije men se cini

LED su vec narucene, do petka moraju biti tu ;)

Sta jos imam u planu u sledece vrijeme, "tri-xenon".. xenon serijski vec imam u kratkim svjetlima, hocu jos bi xenon u dugima i tri xenon u maglenkama. ;)
 
Član
the_sibi je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
fino je to samo nekako bezveze to zute boje pozicije men se cini

LED su vec narucene, do petka moraju biti tu ;)

Sta jos imam u planu u sledece vrijeme, "tri-xenon".. xenon serijski vec imam u kratkim svjetlima, hocu jos bi xenon u dugima i tri xenon u maglenkama. ;)

to ce odlicno izgledat , samo nastavi , uspppput jos jednom auto ti je za 10+ jos + Mercedes , ma nema niko mu nije ravan :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top