Mercedes Benz E Klasse W210

Mercedes Benz E Klasse W210

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mercedes E Klasse W210 Elegance

Nije bog zna kakav tuning sto se tice optike, ali to slijedi na proljece 09 :)

Promjene :

17" OZ Style Felge

AMG opruge (35mm krace)

AMG kocnica naprijed sa 4 klipa po kljestima

Crni farovi (original Mercedes, ne nesto deseto)

Facelift stopke

8000K D2R Xenon

Alpine Headunit

Alpine 16cm zvucnici naprijed + visokotonci takodje Alpine

SPL Sub + Amp

Chrome prstenje oko tahometra + bijele kazaljke



Sta planiram za 09 :

19" BBS LeMans Felge

K.A.W. opruge da lize po asfaltu :)

I naj aktualnije sta planiram je 9 litara ulja za mjenjac hahaha ali to nespada pod tuning, valjda... :):lol:
 
Super Moderator
super merc... cini mi se da je i frbricki imo xenon u dodatnoj opremi... felge mi se svidjaju stvarno... koji je motor u mecki ?
 
Član
Lijepa mecka stvarno mi se svidja:) steta sto nije Avantgarde, al i Elegance je lijepa oprema...
neko je pitao jesul fabricki xenoni,koliko vidim jesu,jer ima ono za pranje farova,sto dolazi uz xenon...
sat si extra odradio...pozz
 
Super Moderator
CocaCola je napisao(la):
Lijepa mecka stvarno mi se svidja:) steta sto nije Avantgarde, al i Elegance je lijepa oprema...
neko je pitao jesul fabricki xenoni,koliko vidim jesu,jer ima ono za pranje farova,sto dolazi uz xenon...
sat si extra odradio...pozz

ja sam pito imal slucajnoj fabricki xenon bas iz tog razloga... ugledo sam one sisteme za pranje farova al opet mislim da ne mora znacit da ima xenon jer vidio sam bas jednog w210 u gradu se voza (samo je preso jedno 500 000km) ima isto sisteme za pranje farova a nema xenon... pa sad moguce je da je on ubacio obicne sijalice :)
 
Član
allroad je napisao(la):
CocaCola je napisao(la):
Lijepa mecka stvarno mi se svidja:) steta sto nije Avantgarde, al i Elegance je lijepa oprema...
neko je pitao jesul fabricki xenoni,koliko vidim jesu,jer ima ono za pranje farova,sto dolazi uz xenon...
sat si extra odradio...pozz

ja sam pito imal slucajnoj fabricki xenon bas iz tog razloga... ugledo sam one sisteme za pranje farova al opet mislim da ne mora znacit da ima xenon jer vidio sam bas jednog w210 u gradu se voza (samo je preso jedno 500 000km) ima isto sisteme za pranje farova a nema xenon... pa sad moguce je da je on ubacio obicne sijalice :)

lahko moguce, il mu je zafalilo para, pa mu neko ponudio lijepu cifru hehehe
 
slike su za 10,a mecka ko mecka,mislim super si je ti sredio,ali nisam ljubitelj merca,ja bi radije tog 350Z sto viri na pretposljednjoj slici (toj na stazi ,pretpostavljam nordschleife):D ;)
 
Super Moderator
erol_brcak je napisao(la):
slike su za 10,a mecka ko mecka,mislim super si je ti sredio,ali nisam ljubitelj merca,ja bi radije tog 350Z sto viri na pretposljednjoj slici (toj na stazi ,pretpostavljam nordschleife):D ;)

kako je on uspio primjetit 350Z :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top