Mercedes Benz E Klasse W210

Mercedes Benz E Klasse W210

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
n0b0dy_ je napisao(la):
Ima da na ljeto napravimo neki film :) Dok przis te fine 18ke :lol:

Getaway in Prnjavor 1 :lol:

Xenoni ce biti sigurno, samo pitanje vremena :)

Neradim ja to sada zato sto izgleda dobro, nego sto noci vidi se nevjerovatno puno bolje! :)

PS: @ Nobody, malo morgen prziti 18ke, 500 marona jedna guma LOL
 
Super Moderator
the_sibi je napisao(la):
n0b0dy_ je napisao(la):
Ima da na ljeto napravimo neki film :) Dok przis te fine 18ke :lol:

Getaway in Prnjavor 1 :lol:

Xenoni ce biti sigurno, samo pitanje vremena :)

Neradim ja to sada zato sto izgleda dobro, nego sto noci vidi se nevjerovatno puno bolje! :)

PS: @ Nobody, malo morgen prziti 18ke, 500 marona jedna guma LOL

cuj sto zna njemacki he :icon_eek:
a kako :icon_question:

:lol:
 
Član
0g1 je napisao(la):
uuu elegance . . . pa sto nisi uzo avantgard ili AMG paket opreme nego bas elegance

avantgarde je stajao tada pored moga, 290TD i jako malo opreme, tako da sam se odlucio za elegance koji je dosta puni od avantgarda bio :) amg paket nepostoji kao dodatna linija u W210(classic elegance avantgarde), nego je W210 amg takodje avantgarde sa malo razlicitih detalja, i bilo je ga samo u verzijama E50 E55 i E60, u nikome drugome, nazalost :(

Od zada je tako do koljena, jos malo hocu spustiti i onda je super.

pozdrav
 
Član
the_sibi je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
uuu elegance . . . pa sto nisi uzo avantgard ili AMG paket opreme nego bas elegance

avantgarde je stajao tada pored moga, 290TD i jako malo opreme, tako da sam se odlucio za elegance koji je dosta puni od avantgarda bio :) amg paket nepostoji kao dodatna linija u W210(classic elegance avantgarde), nego je W210 amg takodje avantgarde sa malo razlicitih detalja, i bilo je ga samo u verzijama E50 E55 i E60, u nikome drugome, nazalost :(

Od zada je tako do koljena, jos malo hocu spustiti i onda je super.

pozdrav

ja znam da je na E klasama od 2003 G tipa iznad tvoje AMG paket ima , a ja koliko znam da je avantgard najbolji paket opreme ispod AMG , ali ni tvom nista nefali prava zvjer . . ;)
 
Super Moderator
[/quote]

ja znam da je na E klasama od 2003 G tipa iznad tvoje AMG paket ima , a ja koliko znam da je avantgard najbolji paket opreme ispod AMG , ali ni tvom nista nefali prava zvjer . . ;)
[/quote]

nema 0g1 veze puno oprema classic, elegance i avantgarde... nekad classic ima bolju opremu od avantgarde ali u rijetkim slucajevima... glavne razlike su grill-ovi, svaki ima razlicit grill, i crome lajsne... classic nema crome lajsne a elegance i avantgarde imaju, onda avantgarde ima plava stakla sto ova dva nemaju i avantgarde ima sportske opruge i fabricki je spusten vise od ova dva i ima felge posebnog tipa... ostalo manje - vise moze bit isto.. od mog druga daidza ima w210 classic unutra velika navi onda masazeri u sjedistima, xenon itd.ali s vana izgleda malo ruznije od ova dva... isto tako sam ja imo w211 classic sa xenon i jos neke dodatne opreme kao npr felge od avantgarde... isto tako imas i avantgarde bez navi... najveca je razlika u vanjskom izgledu... i da.. noviji avantgarde imaju crno drvo unutra... a evo sjetio sam se jos jedne razlike :lol: classic ima drvo ono tamnije klasicno (meni ljepse nego u elegance), elegance ima mahagoni svjetli onaj (ne znam tacno kako se zove) i avantgarde i AMG imaju crno drvo


sto se ja napisa :)
 
Član
W210 takodje avantgarde ima crno drvo. :)

Avantgarde samo xenon i drvo i stakla ima kao razliku u opermi "Unutrasnjoj" (dobro xenon nepika kao interijer ali ipak..)

Sve ostalo zavisi od dzepa kupca ;)

AMG Paket u W211 je smo prednji i zadnji spojleri, pragovi samo E55 ima, nijedan drugi. U W210 AMG ima samo avantgarde opremu uz par AMG detajla :)

Sve u svemu nije ni bitno, nek on ide samo :lol:
 
Član
the_sibi je napisao(la):
W210 takodje avantgarde ima crno drvo. :)

Avantgarde samo xenon i drvo i stakla ima kao razliku u opermi "Unutrasnjoj" (dobro xenon nepika kao interijer ali ipak..)

Sve ostalo zavisi od dzepa kupca ;)

AMG Paket u W211 je smo prednji i zadnji spojleri, pragovi samo E55 ima, nijedan drugi. U W210 AMG ima samo avantgarde opremu uz par AMG detajla :)

Sve u svemu nije ni bitno, nek on ide samo :lol:

10071860099232xu6.jpg

:icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim: Tvoj je za 10 na izgledu si mu bas fino poradio tj kulturno felge su mu legle samo tako sta jos namjeravas raditi ?
 
Član
:)

vidjet cu sta ce mi pasti na pamet jos :) Imam par planova ali tek kad ih u realno izvedem kako treba, bit ce slika ;)
 
Super Moderator
pa da bas kazem ima razlika al neke su vrlo male :D

nemoj nista vise pretjerano radit... recimo samo malo te auspuhe sredi al nemoj stavljati vece nego sto ima E55 AMG i to ce bit super ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top