Mc'Donalds meat machine...

Mc'Donalds meat machine...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja opet ne mogu da skontam glupane, stajat u guzvi po pljusku da kupis hamburger od 5 KM i pomfrit... :lol:

sta ti je reklama:D
 
o tome ti pricam debili sve do jednog , isto kao da sutra ne postoji pa se ne moze opet kupiti isti taj hamburger ma joj
 
BHT Ovisnik
GTI FAN je napisao(la):
Da na tv-u konstantno emitiraju reklamu "jedite govna" ja mislim da bi za koji mjesec biseri cekali u redu pred kanalizacijom.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
110720035.12_mn.jpg



:lol::lol::lol::lol::lol:

podsjeca me na gladne iz Afrike...:lol::lol::lol:
 
Član
Haj ova djeca, al' ova zena smotana dosla da kupi hamburger od 4,80KM velicine krompira...:lol::lol::lol:
Sevap montirat PAM iza vrata kad se otvore... Manje stoke u Sarajevu...:lol::lol::lol:
 
ma buraz nije to nista , ja sam tek vidio kako nam je narod glup kad je bio onaj nocni shoping u cetvrtak , inace radim u trgovini i ostali smo da radimo kao i ostali mada nismo bili na popustu i nismo nijednu jedinu cjenu spustili al narod je navalio meni musko odljenjenje devastirali , ja im govorim ljudi nije snizeno bit ce isto i sutra , ma kakvi ne slusa to samo kupuje :lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
ma buraz nije to nista , ja sam tek vidio kako nam je narod glup kad je bio onaj nocni shoping u cetvrtak , inace radim u trgovini i ostali smo da radimo kao i ostali mada nismo bili na popustu i nismo nijednu jedinu cjenu spustili al narod je navalio meni musko odljenjenje devastirali , ja im govorim ljudi nije snizeno bit ce isto i sutra , ma kakvi ne slusa to samo kupuje :lol:

Tako tako,naljepis fino snjizenja 50% a cjene ostavis iste,rasprodas sve za dan... kupit ce stoka da se pohvali :lol:
 
Član
Eto me sutra Sarajevo rodni grade :lol: moram neke dokumente hvatat pa u želje na ćevape a kraj Mc"-a ću proć sa somunom u ruci i osmijehom na licu :lol: pr*io ih mekdonalds ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top