Mc'Donalds meat machine...

Mc'Donalds meat machine...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uskoro se otvara Mc'Donald u Sarajevu...
Kako spremaju meso i da li je snimka autenticna, svakako vrijedi pogledati... UZAS

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DD9ZTGZown4&feature=share[/video]

I jos neko pored bosanskih jela da ode jest govno americko, nikako mi nije jasno:lol::D
 
Član
pa kako ce ovo bit autenticno za McD, snimano na nekoj farmi :icon_rolleyes:
uostalom komentari ispod sve objasnjavaju
"this machine is specifically used for the grinding of dead farm animals so that their remains can either be more easily disposed of or even (in semi-rare cases) used as pet food."

al gadno izgleda
 
a sigurno su nasa jela iz tzv. fast food-ova povrsine 2 kv.metra, smjesteni negdje pored prometne saobracajnice...kvalitetnija od onih iz mcdonalds-a.
koliko nasu kuhinju hvale, od kako je pocela prica oko mcdonalds-a, cesto pomislim da zivim u italiji jbt
 
Član
Radila sam pre pr godina kao ispomoc u McD. Ovaj video, nidje veze :lol:

Mogu samo reci da je njemacka inspekcija rigoroznija, lokal sa ovakvom kuhinjom ne da bi dobio kaznu - vec bi izgubio licencu.
 
Član
Govorim za bosansku hranu, ne za lokal od 2 kv metra...koji isporucuje brzu hranu...

Cjenom svakako hoce pomutit konkurenciju, hamburger 2KM...u centru grada nezamislivo...Ostali il ce se morat prilagoditi ili ce propasti...

;)
 
nece morati jer taj hambas od 2km stane meni za zube , znaci kad smo bili u Osjeku na SR-u ja sam narucio 8 hamburgera , krofnu , pomfrit i milksejk , dok je kod nas hambas pogolem za skoro iste pare ;)
 
BHT Ovisnik
uff za smucit se:icon_evil:

a da ce se drugi prilagoditi il propasti sumnjam,ipak je hamburger velicine sklopljene sake,ja osobno ako sam gladan a ima McD. znam pojesti 2 bigmaca,3-4 chessb.,pomfrit i kolu ,jer su sitni,hamburger il cheesb. pojedes bukvalno u 2 zalogaja,neka meni cevapa i fileta,McD. otici samo kad me zelja mine:cool:

istog smo misljenja dragon:D:D
 
Član
Hebo to onda, ako budete kad u Sarajevu obavezno posjetite Chipas koji se nalazi pored Katedrale, za 4,5KM toliko se najedes da ustat ne mozes... i jos na kraju zasladis palacinkom preko cijelog tanjira za 1KM..hahah :lol::D
 
fujj koji uzas jbt :icon_eek::icon_eek: bio nebio autentican, ovo je uzasno... budite sigurno da i u mesnicama , kao mljeveno meso melju sve i svasta samo da se ne baca... rodjak mi radi u mesnici i znam... nisu bukvalno ovako ali sve sto je jestivo samelju... zato uvijek uzimam meso u cjelini i onda znam sta sam uzeo... isto tako moj dajdja je u holadniji prije 10 god kupio restoran brze hrane... samo je nastavio prodavati istu hranu kao i prijasnji vlasnici jer je to tu neka vrsta tradicije i vjerujte kaze da ono sto oni vole da jedu da on to nemoze ni gledati i da nikad to nebi probao.. zato ja izbjegavam ovu brzu hranu jer tu se stavlja sve i svasta... sama rijec fast food vam sve govori ;)

Nelle_G je napisao(la):
Hebo to onda, ako budete kad u Sarajevu obavezno posjetite Chipas koji se nalazi pored Katedrale, za 4,5KM toliko se najedes da ustat ne mozes... i jos na kraju zasladis palacinkom preko cijelog tanjira za 1KM..hahah :lol::D

neznam jel to ta ista, ali ima picerija kod Age, tako nekako se zove bas prekoputa katedrale sa gornje strane... pica im je odlicna i kao sto kazes palacinci preko cijelog tanjira za 1 KM :cool::cool:
 
Zivim i radim kod Chipasa fina je hrana i kvalitetni obroci a sto se tice tog palacinka 100% si upravu isto ko da ga pucaju steroidima ja se sav uflekam kad ga jedem ima metar u njemu :lol: a Cole jeb ga istina je takva hambas im je ko kliker
 
Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HgH6C1itI08&feature=related[/video]

jos jedan Mc'Donnald
 
Pa nelle niko ovdje nikog ne tjera da ide jesti, isto kao sto imas tene od 20KM i od 200KM ko voli nek izvoli, meni je drago sto ce postojati takvo jedno mjesto u nasem gradu a kasnije i u ostalim gradovima ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top