Mc'Donalds meat machine...

Mc'Donalds meat machine...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tibko :lol: :lol:


ne znam cemu preseravanja neka, cinjenica je da svaki mcdonalds bilo na wall stretu ili u mozambiku ima standard, a ne kao na odredenim mjestima, jedes, a zohari iznad glave hodaju :lol:

a cuj planira se i u ze otvorit
 
Član
Limpi je napisao(la):
tibko :lol: :lol:


ne znam cemu preseravanja neka, cinjenica je da svaki mcdonalds bilo na wall stretu ili u mozambiku ima standard, a ne kao na odredenim mjestima, jedes, a zohari iznad glave hodaju :lol:

a cuj planira se i u ze otvorit

kad spominjes te zohare kod nas u Sarajevu kod Otrova zohari dodju kao prilog
sad dal zivi il peceni . . . .:D
 
Član
a dobro haj svi ga imaju pa nek imamo i mi, kome se jede on ce jest, kome se ne jede on nece i vozdra, al vjerovatno ce svi koji nisu imali priliku probat Mc otic bar da probaju i vide kako je, pa ako ima se svidi nek nastave, ako ne svidi ima i drugih mjesta gdje se moze jest, bitno je da niko nije ostecen otvaranjem Mc-a.

ps

danas prolazim pored i gledam one cijene, vala su malo visoke, bar po meni, koliko sam ja vidio onako u prolazu sve osim obicnog hamburgera je od nekih 4 do 5 Km. a pomfrit od 2 do 3 KM
 
Član
Meni se svidja hrana u MCD i sto je uvijek istog okusa, nema zlipa i sl, sto kod nas redovno nalazis u hamburgerima, cevapima i sl.

Jest da im je hrana za nase standarde malena, al kad pogledas, Big Mac ima oko 500 kalorija a hamburger 250-ak, sto je dosta. Kazu normalnoj osobi, muskoj treba oko 2500 dnevno, a zenama oko 2000 kalorija. Sa te strane, jedan Big Mac i jos nesto pomfrita je sasvim dovoljno za jedan obrok nekome normalne tezine.

A i ovo sto tibor napisa je nekima vrlo vazno :cool:
 
Član
kavaz je napisao(la):
pa to je politika McD da je svugdje isti kvalitet (isti proizvodi), pa prema tome i cijena
a drugo je sto je kod nas standard dosta slabiji

al svakako ko hoce jest ce, ko nece niko ga ne tjera
tibore, jos jednom si se dokazao s ovim blesavim nabrajanjima :lol::lol: ;)

Jel to u dobrom ili losem smislu :icon_confused:
 
Član
Sta ima gurmani :cool:
Neka Mc-a ;) Razlog vise da se lokalni ugostitelji uozbilje - krajnje je vrijeme a sa druge strane neko ce dobiti posao Nema vise da se jede za male pare Recimo samo da je cijena kvalitetnog mesa po kg otisla i do 5 km u zadnje dvije godine
 
Legend
Zasto mi moramo zaostajati u svemu, pa tako i u ovome? Pa zbog ljudi naravno, necemo mi nesto sto svi imaju ccc
 
Član
niksa je napisao(la):
Sta ima gurmani :cool:
Neka Mc-a ;) Razlog vise da se lokalni ugostitelji uozbilje - krajnje je vrijeme a sa druge strane neko ce dobiti posao Nema vise da se jede za male pare Recimo samo da je cijena kvalitetnog mesa po kg otisla i do 5 km u zadnje dvije godine

zato su u svim cevabdzinicama u gradu (osim Mrkve) cevapi pojeftinili sa 7 na 6 KM:D:D
 
ja znam da prvih 5 dana neces moci doci na red , niko nije rekao da im hrana nije dobra al brate da se kurcim sa stomakom ne pada mi na pamet tako da se ne slazem s tobom tibore , ko hoce da bude modni macak jest ce u MC-u ko hoce da se najede zaduzit ce kod otrova 2 hamburgera i raskucit se
 
Član
tibor987 je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
pa to je politika McD da je svugdje isti kvalitet (isti proizvodi), pa prema tome i cijena
a drugo je sto je kod nas standard dosta slabiji

al svakako ko hoce jest ce, ko nece niko ga ne tjera
tibore, jos jednom si se dokazao s ovim blesavim nabrajanjima :lol::lol: ;)

Jel to u dobrom ili losem smislu :icon_confused:
u najboljem mogucem, lud si brate 100 na sat :lol::cool:
 
Član
Limpi je napisao(la):
od sutra galerije na fejsu; sa mcdonalds, ludilo, nezaboravno :lol:

evo vec neki na sa-x poziraju, mogu misliti kakvo ce biti od sutra, kad se pocnu hvaliti ja bio u McD, jos neke slika sa pozama i statusima bilo je ludo i nezaboravno :lol: :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top