Mc'Donalds meat machine...

Mc'Donalds meat machine...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tibore :lol::lol::lol::lol::lol:


inace, najskuplji McD gdje sam ja jela je u francuskoj, Parizu. u Tz se otvara pocetkom 2012 kako sam cula u Avazovoj zgradi.

ev jos slika

283991_2185473167323_1561850833_32256341_1362444_n.jpg


267406_2124616747545_1009658746_32474556_7932804_n.jpg


282675_2283594452683_1333510462_32727620_2160423_n.jpg
 
Član
Ma ajde o cemu raspravljate,svajedno za mljeveno meso koje jedete u cevapima mesari ubacuju najstarije usmrdjeno i dobro zacinjeno pakad se zacini i ispece ne osjetis da smrdi,u tome pastetama imate postotak krepalih kerova i macaka,jazavaca itd,i sve to jedete i to je ukusno kaloricno i nemozete to izbjeci,pomirite se sa surovom stvarnoscu, nebudite naivni,osim toga kriza je,hrana se ne baca :icon_biggrin:
 
Član
Snimak prikazuje unistavanje bolesne stoke. Neki su likovi dodali ovo za McD, pa su popusili kaznu na sudu, da neznaju ni kako ce njihovi praunuci otplatiti. Bilo je na TV-u negdje.
 
tibor987 je napisao(la):
Izvinite nek se ljuti tko koliko hoce ALI JESTE NEDOKAZANI TOPOVI !

McDonalds nije fast food u kojem ces se prezderavat do iznemoglosti kao kod nas u cevapdzinicama...sto ne odes brate u slasticarnu i kazes "Jaoo opojeo sam dvije hurmasice i nisam se jos najeo, jebo ti slasticarnu kad za 4 marke ne dobijes tepsiju, barem kao kod moje babe" :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Ne mogu vise citat iste tvrdnje sa tupavim cinjenicama " jebo ti ovo jebo ti ono" kad brkate kruske i jabuke...

E onda cu i ja isto poceti:

1. Jebo ti cevapdzinicu gdje debela krmaca sa 500 kila znojna i kilava vrti cevape i pritom natapa ih svojim znojem

2. Jebo ti cevapdzinicu gdje ti ista zbaha servira hranu i naplacuje pritom dirajuci lovu koju je priej ispipalo iskihalo i izvrtilo po zmojavim dzepovima zato sto eto ima konjska muda pa ne moze novcanik stati

3. Jebo ti ja stolicu i stol sa stolnjakom od pretprosle godine, koji ima vise sastojaka hrane na sebi, nego cijeli jebeni meni cevapdzinice

4. Jebo ti ja cevapdzinicu kad u nju udjes i usmrdis se ko konjsko go*no u stali od njihove otovorene kuhinje i zadimljenih prostora

5. Jebemti ja cevapdzinicu sto przi iste cevape na ulju starom mjesec dana, a vjerovatno da pogledas sastojke nasao bi sastojke optiminog ulja iz gazdinog golfa dvice, normalno dizela

6. Jebemti ja cevapdzinicu gdje mi donese onaj somun ili kako se vec zove, mokar do srzi koda se deva po njemu pisala na kisi

7. Jebemti ja cevapdzinicu gdje ti je sudrug za stolom jednozubi drvosjeca, sa drinom i slinom da ti blene u ono malo jada od ( ako je tajkunska cevapdzinica ) plasticni tanjur, inace jedes iz tanjura iz 63-e koja je gazdina baba dobila od njemaca zbog dobre grupne sheve sa brkatim oficirima

8. Jebemti ja cevapdzinicu koja nosi pretezno ime gazdinog psa, gazdinog kurca ili gazdinog djeteta koji je eto na papiru trenutno komsijin, ali znas i ti i on da ga je gazda "pristavio"

9. Jebemti ja cevapdzinicu u koju udjes i na divni tepih vise uprljas tene/cipele nego da si nogama cijedio saft iz ovcinog govneta

10. Jebemti ja cevapdzinicu u kojoj rade mahalski debili koji ti donesu onu chontru i bace ti j ena stol koda si ker, i kad narucis kajmak slijedi u brk " sad cu ti ga ja otrest da imas kajmaka, mamu ti guznem"

11... Os jos, imam toga koliko hoces, i sve ove gore tvrdnje su karikature kao i vase od Mcodolandsa da je meso od govana, pobijenih jazavaca i dodatkom cmara Kentacky-ske ridjokose voluharice....

Ta ne bi imao toliko lokala diljem svijeta, donosio milijarde i bilijune dolara niti bi uvijek bili puni dupke da je tako....

hvala na informacijama... uvijek se nadje neko pametan da nam da ovakve korisne informacije ;)
 
Član
http://www.sarajevo-x.com/biznis/news/clanak/110720035

kad ovo vidim, tacno necu nikad otic u McD :D
 
Član
Zamisli ti budalu u redu koji ceka po pljusku da kupi hamburger i pomfrit hahah:icon_eek::icon_eek:

:lol::lol::lol::lol:
 
Član
;)

Otkud ćevapi u sarajevskom McDonald'su?

Zemlja najboljih ćevapa na svijetu dobila je svoj prvi McDonald's, piše Profitiraj.hr, u članku s naslovom 'Na otvorenju McDonald'sa u Sarajevu jeli su se – ćevapi!'U utorak na večer u Sarajevu je otvoren najpoznatiji svjetski restoran brze prehrane, a Bosanci su mu pripremili posebnu dobrodošlicu, u svom stilu.



Jedna od najpoznatijih ćevabdžinica, Mrkva s Baščaršije, na poseban je način poželjela dobrodošlicu novom restoranu i mogućoj konkurenciji.Zaposlenici, ali i VIP uzvanici na otvaranju prvog McDonald’sa ostali su iznenađeni ugledavši ćevape.

Iz Mrkve poručuju kako tradicija i običaji njihove zemlje nalažu da novog ‘komšiju’ treba posjetiti i odnijeti mu poklon. Tako je Mrkva i u McDonald’s barem na trenutak progurala svoje ćevape, ali i odradila odličan marketinški posao, jer o toj ćevabdžinici sada pišu i pričaju svi u Sarajevu.

Vlasnik ćevabdžinice Mrkva ispričao je medijima kako u McDonald’su ne vidi konkurenciju te je opisao kako je izgledala dostava ćevapa u McDonald’s. Dostavljač je stigao u Titovu ulicu, parkirao ispred McDonald’sa u kojem je trajalo svečano otvorenje te je iznio oval s preko 200 ćevapa. U početku su ga svi gledali začuđeno, no kada su shvatili o čemu je riječ čin su ocijenili simpatičnim.
 
Član
Sto ti je reklama,kidisali za malo krtole i mljevenog mesa kao da ce se sutra zatvoriti,bilo cak i na Dnevniku.Da na tv-u konstantno emitiraju reklamu "jedite govna" ja mislim da bi za koji mjesec biseri cekali u redu pred kanalizacijom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top