Mazda mx3 Finis radovi :))

Mazda mx3 Finis radovi :))

Član
Hvalaaa al znas sta covjeka najvise raduje kada vidi kako to ljudi posmatraju i fotografisu parkiranu :icon_smile:
Ima jos dosta sitnica da se uklopi sve da bue tip-top......
 
Legend
i zadnji kraj je bas dobar , a sve gledam dali ima ili nema staklo , fakat dobro izgleda , jeli problem po kisi , mislim da li ostane vode do sočiva
 
Član
xaaaa svi kao govoe ili nema stakla ili je previse cisto pa se ne vidi:cool: nema stakla al ne dolazi voda do sociva jedino ne znam za neke pljuskove ili sl kako bi bilo :))
hvala;)
 
Član
Farovi su preludi, ja kad sam prvi put vidio sliku, ma reko uradio momak u PS-u sliku pa nas fura :lol:
Svaka čast za radove i ideje, lijepo izgleda.

Samo jedna sugestija, vezano za zadnji branik. Mislim da bi ljepše izgledalo da si ga produžio cijelom dužinom a ne samo na krajevima, mislim da bi onda bilo full, ovako mi malo nedorečen branik. Evo ovako nešto da si uradio



Samo kod tebe ovo sivo da bude u crnoj i kad izvučeš dvije cijevi, formula na cesti hehe

Kako god, auto ti je super
 
Član
Svaka cast komso,auto je bomba:cool: Mimoisli smo se danas u 27. martu,totalno si low cak i mnogo naspram mog Civica :icon_biggrin:
 
Član
Hvalja ljudi ovo mnogo znaci ;)
@schumi znas sta je tu bio problem spustio bi ja tako karambolku al ima iza vezni lim i rezervni tocak i onda bas nema prostora bilo sta da se radi i ovo sto je uradjeno bilo je u milimetrima sve:icon_smile:

@vladica -xe xe znam da smo se mimoisli ali nisam imao pojam da si ti ,sta vise sledeci put cu te pozzz ;)
 
Član
super autic ispao na kraju.. jedino prednji branik nije po mom ukusu al Boze moj
Sretno ;)
 
Član
Ma moglo je ono se nesto i bolje izvuci al nije se imalo vremena vise a i novca nestaje sta god da radis to dodje kao rupa bez dna samo trebaaaaa :icon_smile:
p.s.hvalaaa;)
 
Član
svaka cast komso...farovi su za medalju..mnogo mocni...kao na *naked bike* :D

nadam se da cemo se upoznati ;)
 
Član
xexex trkaca mazda :)))hvalaaa.
Naravnoi da se upoznajemo ja sam blizu i cesto dolazim tamo do tebe imam neke familije :icon_smile:
 
Član
E da nisam napisao sinoc se malo vozalo poslovno na relaciji Bijeljina-Mostar ima mnogoooo kilometara i raznog terena te brdo,rupe,los put al moja trkaca mazda :icon_smile: od sudara nije do sada nikako prelazila mnogoooo kilometara ovo je bio za nju izazov i mogu reci da se jako lepo ponasa i pored magle,kise,ne osvetljenih traktora :cool:....
Nisam uspjeo ni jednu fotografiju napraviti jer me kisa cijelo vreme pratila al fino ide ljuta guja ;)
 
Top