Mazda mx3 Finis radovi :))

Mazda mx3 Finis radovi :))

Član
RE: Mazda mx3

Ono auto ima bas liniju nije sto je moje al ima liniju da se sredi e sad koliko se kesa ulozi tako ce da i izgleda :icon_smile:
 
RE: Mazda mx3

olivermx3 je napisao(la):
Pokusavam da je uradim unikatnom nekim svojim ludorijama u koje se super razumem,jer je sad unikat ovde a hocu da bude specifican unikat ako ko ima kakvu kritiku neka kaze dobro dosle su:icon_smile:;)

Ja radim slican projekat samo sto je rijec o mazdi MX6.
vidjet ces kao rupa bez dna mozes ulozit 20 000€
pa da opet imas nesto sto bi htjeo promjenit ili uradit.
pozz i drž se
 
Član
RE: Mazda mx3

Ma brate moj polako se vec osjeti da je rupa bez dna,narocito sto je tesko naci dijelove pa to sve treba ukrojit sto se nadje jbg zahtjevan projekat.
 
Član
RE: Mazda mx3

a kako mislis da ti far ponovo svijetli kad si ga lijepio polijesterom??:icon_rolleyes:
 
Član
RE: Mazda mx3

Jao, nisam dosad vidjao ovakvu mazdu, lepo izgleda, jedva cekam da vidim tu ferari crvenu boju, dobro ce da izgleda... a tek spojler :cool:
 
Član
RE: Mazda mx3

sto se tice farova kod mene su sociva dobra samo je ispucala plastika tj kuciste fara e to sam ja poliesterom sklopio i izgledace super jer se ugraduju ksenoni..
 
Član
RE: Mazda mx3

ajd druze bice to super,ajd da zavrsimo obojica sto prije,znam kako je bez auta...;) pa da se malo potjeramo kroz grad kao u dobra stara vremena :cool:
 
Član
RE: Mazda mx3

Cisto da se malo osvjezi tema ono stvarno sam u skripcu sa vremenom a i radim jos neko auto i malo je mazda zapostavljena uglavnom stigli su skoro svi delovi,na motoru je promjenjeni svi filteri,ulje,remenje,postavljen K&N filter,enterijer presvucen u kozu ,skoro sve izgitovano,postavljen novi izduv,sad se zavrsavaju maske i priprema za farbanje ..




Ugradjen dvd :


Samo sto je ovo obican cd player postavljen ono bzzz jer pravim nosac za dvd player...
 
Početnik
RE: Mazda mx3

extra tebi to ide, jesi palio motor, vozao sa novim filterom, ima li kakve razlike posto i ja sebi mislim uzimati KN panel.. jel bar zvuk bolji?
 
Član
RE: Mazda mx3

Mozda ce zvucati glupo ali sam morao nekako napravit razliku pre postavljanja filtera postavio sam telefon blizu motora i isao se provozat snimao zvuk zatim isto to ali sa filterima i mogu ti reci da ima drasticne razlike nekako mi motor ljepse radi a i daje dobar zvuk ali pokusaj filter kupit orginalan jer ovi pijacarski ne valjaju ni k....:icon_smile:
 
Top