Mazda mx3 Finis radovi :))

Mazda mx3 Finis radovi :))

Član
Pa eto da i ja prestavim svoje trenutno auto,u pitanju je mazda mx3 1.6 -16v-1994 godiste auto je kupljen pre 15 mjeseci i vozen je tako jer su se pripremale sve stvari za njega.Medjutim sada sam imao saobracajnu nesrecu i to je ubrzalo stvari da se auto komplet sredjuje.Ovo su slike kako je izgledalo kad je kupljen pa zatim slike od udesa:











Odavde znaci pocinje sve,prvo rastavljane auta u dijelove zatim ispravljanje udubljenja i struganje boje do golog lima,pa gitovanje i prskanje zastite abrazivne.Na njemu su uklonjene sve oznake,antena uklonjena,siber napravljen da radi,uklonjena brava na gepeku.












Pored svega toga kod mene su farovi popucali pri udaru a nove nac je veoma tesko pa sam ih sredjivao prvo pliesterom pa gitovao i bice specijalna jer ih radim na svoj nacin :icon_smile:

Sad samo malo enterijer:

I nARAVNO JA :;)


E ovako sto se tice planova sta se radi na autu:
Nabavljeni su koni amortizeri i opruge,na motoru se radi generalka i sredivanje vizuelno,spojleri se preradjuju moja izrada,nabavljen remus izduv komplet od motora do kraja,pozadi ide metalni pilot spojler,sa strane se rade neki usisnici u metalu,auto se komplet farba u crvenu ferrari boju,
zatim dodnji deo auto se premazuje kobitom,radi se koska ojacanje,trenutno se ove felne sredjuju i nabavljaju nize gume dok ne ulete neke druge fele,e sad enteriejer,stigli su mi tapacirunzi presvuceni u crno-crvenu kozu,nebo presvuceno u kozu,sjedista se dubinski ciste jer nisam hteo njih da presvlacim jer to niko ne moze dobro da uradi kao sto je fabricki a ona su super,mizicki sitem je panasonic cd/mp3 - dvd - pojacalo - 7zvicnika raznih velicina i bazuka..
To je to nadam se da vas nisam smorio svojom temom ali sve ce biti propraceno slikama i tekstom dok se ne zavrsi cijeli projekat,koji radim u 90% sam i uz malu pomoc svog rodjaka,sve kritike dobro dosle..:icon_smile:;)
 
Član
RE: Mazda mx3

fina mazdica,steta sto je udari,al eto,sad ces je sredit da bude bolja nego sto je bila;)
sretno
 
Član
RE: Mazda mx3

Pokusavam da je uradim unikatnom nekim svojim ludorijama u koje se super razumem,jer je sad unikat ovde a hocu da bude specifican unikat ako ko ima kakvu kritiku neka kaze dobro dosle su:icon_smile:;)
 
RE: Mazda mx3

joj...najgore je udariti ovakva auta...šteta al dobro je opet prošlo, mož se bar napraviti...sretno sa radovima ;)
 
Član
RE: Mazda mx3

uf drug ovo je extra auto za projekta nema veze za udes nek je sve dobro proslo a ne odustaj od projekta ni slucajno i napravi zvjer od Mazdice! Bice malo teze nac potrebne dijelove al zato kad se dovrsi nema da ne valja! Srteno!!!:cool:
 
Član
RE: Mazda mx3

Pa ovako auto ostaje u crvenoj boji,sto se tice udara ono covjek se zakuco u mene ja nisam tu nista kriv,za ovo auto je veoma tesko naci dijelove bas tesko bilo sta da trazis.:icon_confused:
Ja sam farove trazio cak i na mazdinim otpadima ma nema sanse nigde samo da se naruci a cijene su ono strasne pa sam se nekako snasao i nabavio sve sto mi treba al i pored toga razumem se dosta u auta pa se ono snalazljivo trudim nabavit sto mi treba:icon_biggrin:
 
Član
RE: Mazda mx3

Iskreno ja auto radim za sebe i ja cu ga vozit imam svoj plan kako da izgleda i to je to mogu samo da prihvatim savjet ili kritiku al da neko radi samnom pa da mi nesto mijenja ili slicno ne zelim polako ali sigurno sam zavrsavam projekat sem nekih stvari koje ne mogu ja recimo farbanje tu nisam strucan ili sl...:icon_rolleyes:
 
Top