Mazda mx3 Finis radovi :))

Mazda mx3 Finis radovi :))

Početnik
RE: Mazda mx3

i mislio sam originalni, 140KM cini mi se...zato muziku prodajem :D al necu ako se ne osjeti fino da je bolji zvuk, imam i remus nazad, valjda ce i filter da se osjeti..
 
Član
RE: Mazda mx3

Samo orginal jer stvarno daje zvuk ,ja sam svoj narucio iz svajcarske i nisam pogrijesio jer ovi nasi na pijaci su sranje al mnogi ih kupuju jbg..
 
Član
RE: Mazda mx3

Pa da malo i ja osvezim temu jer se blizi kraj projketu.Konacno farovi zavrseni jos samo da nabavim dva sociva o kompletirano:




Zatim stigao mi pilot spojler:



Stigli xenoni :


Uradjen bad look haube:



Auto je komplet pripremljeno za farbanje za koji dan se vozi u komoru ceka se farba da stigne iz italije i da se napokon sve to pakuje..
 
Član
RE: Mazda mx3

Fin autic, samo ja nebi stavljao ovaj spojler nazad, bar dok ne napravis kakve branike i pragove da se sve to uklopi, ovako ti je auto vise-manje serijala i odudarat ce ti taj spojler
 
Član
RE: Mazda mx3

Da to si u pravu ali baci se trenutno ade tj peradjuju da bi se uklopio i spojler u sve to ...:icon_smile:
 
Član
RE: Mazda mx3

Jel' gotov auto vise:icon_question::icon_mad: Kad ce slike:icon_question::icon_mad:
 
Član
RE: Mazda mx3

Brate moj uskoro jbg nisam tu sada malo sam na putu nekom tako da ono projekat lagano napreduje al nadam se do nove godine da ce sve biti gotovo :icon_smile:
 
Član
RE: Mazda mx3

Sad sam pogledao prvi put ovu temu,sve pohvale,hoces li jos ista raditi na motoru???
Dzapen tjuning :)
 
Član
RE: Mazda mx3

Pa evo ovako evo mene opet posle nekog vremena ,jer mnogoo projekata sam pratio i nisam vjerovao ljudima kada kazu da jednostavno ponestane volje :icon_confused:
To se upravo meni desilo postalo je sve prece nije stvar bila u novcu nego vise manjak slobodnog vremena,okretanje ka drugim stvarima..........Da bi se jedno jutro probudio i malo pokusao sa sobom da ragovaram:icon_smile: Auto godinu dana u garazi i nista ,samo se nece sigurno zavrsili ---- tako da je projekat nastavljen pre neka dva meseca i u poslednje vreme svaki dan se posle posla radilo do kasno u noc,al nije mi zao jer se vidi neki napredak nesto sto covjeka ohrabri pa da nikako ne spava :icon_eek:

Napokon posle 2 pune godine,posle 2mjeseca ne spavanja i pomoci nekih prijatelja auto je konacno zavrsen ostale su samo neke sitnice....
Slede slike ;)
 
Član
RE: Mazda mx3

Pa evo ovako evo mene opet posle nekog vremena ,jer mnogoo projekata sam pratio i nisam vjerovao ljudima kada kazu da jednostavno ponestane volje :icon_confused:
To se upravo meni desilo postalo je sve prece nije stvar bila u novcu nego vise manjak slobodnog vremena,okretanje ka drugim stvarima..........Da bi se jedno jutro probudio i malo pokusao sa sobom da ragovaram:icon_smile: Auto godinu dana u garazi i nista ,samo se nece sigurno zavrsili ---- tako da je projekat nastavljen pre neka dva meseca i u poslednje vreme svaki dan se posle posla radilo do kasno u noc,al nije mi zao jer se vidi neki napredak nesto sto covjeka ohrabri pa da nikako ne spava :icon_eek:

Napokon posle 2 pune godine,posle 2mjeseca ne spavanja i pomoci nekih prijatelja auto je konacno zavrsen ostale su samo neke sitnice....
Slede slike ;)




Prvo su oblikovani spojleri prednji i zadnji rucna izrada :icon_smile:
http://imageshack.us/photo/my-images/89/100303203109.jpg/

Prvo su oblikovani spojleri prednji i zadnji rucna izrada :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Glavni majstor :)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Pole mnogooo slajfanja krenulo se sa sprigitom :


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Nastavilo se dalje nema stajanja:icon_smile:
Nabavljene su druge opruge i amortizeri jer smo mislili da je auto malo visoko pa ide jos nize ;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Izabrana je boja naravno crvena akrilna sa visokim sjajom katalog mazde za 2010 god...... i krenilo je za zastitom i spremanjem i Farbanjeeee:icon_biggrin:
Farbalo se u dijelovima jer nije bilo slobodne komore pa smno u garazi uspjeli napraviti neki ugodjaj kako ne bio bilo prasine i kako bi bila prava temeperatura


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Sledi nastavak kasnije :))

Sta je sledece uradjeno komplet enterijer presvucen u neki crni materijal nesto slicno pliso nemam pojma kako se zove majstor je rekao al ja to nisam zapamtio,zatim ozvucenje zamjenjeno i stavljheno komplet Soni dvd sa 4 zvucnika,jednom velikom kutijom u gepeku i malim pojacalom Magnat 600 w :))
;)

Krov ofarban u mat crnu boju i sa njim isto tako felnice na koje su legle nove gume Firstone 195-55-r15 Hvala drugu mesaru bajkeru za gume :))

Ofarbani kosevi,pragovi i dobosi,kocinona,klijesta,nabavljen Remus od nekog opela iz svice ceka se montiranje a enterijer komplet montiran to sutra u slikama a sadaaaaaa :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
[IMG=http://img844.imageshack.us/img844/2876/01012008019c.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
EWOOOO JE ;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Ko ti je ovo farbao majke ti?? :D loshe je uradjeno skroz :D :D ... Inache trebao si postaviti neke slike na kojima sam bolje ispao .. a ne onu onako NAGUZHEN :D
 
Top