Mazda 323f BG 1.6 16v SOHC - prodaje se, zamjena za jace!

Mazda 323f BG 1.6 16v SOHC - prodaje se, zamjena za jace!

Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

nevjerovatno je kako ocuvano izgleda, svaka cast drug, puno predjenih kilometara ti zelim ;)
 
Početnik
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

olensoner je napisao(la):
Mnogo dobro je ocuvana Mazda:cool:, sjecam se poslije rata komsija imao ovakvu i u Sarajevu nije bilo ni jednog dijela za nju, srecom nikada mu se nije kvarila samo u Italiji servis veliki odradi i vrati se. Ali sad ima i za nju dijelova ne sumnjam u to.... Nego sta ima na poljoprivrednom:D

ima dijelova, danas sam bas zvao, sta nema naruci se i tu je za 2 dana..

a pokupio diplomu na poljoprivrednom, pa ugleda fino mjesto da je uslikam, jos da sam znao to uradit kako treba :D
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

dobra mazdica,,ona plače za ovim http://www.pik.ba/artikal/704202/sportski-auspuh-nov/ :cool:
 
Početnik
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

erol_brcak je napisao(la):
Izdajnice :D Malo mi zao sto ne uze Hondicu,al hajd bitno da je Japanac right? :)

Vidim da je prilika bila stvarno odlicna,djeluje ocuvano al bas, motor nije neka snaga, nista od rejsa znaci, al et, ne znam nista o ovim autima, pa mogu samo srecu zazelit, iako vjerujem da neces imati problema nikakvih ;)

ma gledao hondicu, skoro dogovorio, al ajde reko jos da vidim mazdu, i jbg, pade odluka..ma samo nek je dzapen tuning :cool:

Ostali, hvala lijepo ;)
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Neka je sa srecom i puno kilometara da se navozas bez brige (po cemu i japanci je jesu cuveni) i da ga cesto vrtis u crveno (kako je neobicno to posle no blokada 1.6D) :D
 
Početnik
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Dzeniii je napisao(la):
dobra mazdica,,ona plače za ovim http://www.pik.ba/artikal/704202/sportski-auspuh-nov/ :cool:

imas ti toga vise, jel? svakako da cu joj nabaciti sta takvo, jap-style :D

al trenutno imam nekog posla odraditi na mehanici, nije nista stalo ni potpuno neispravno, al ocu da rijesim jedno po jedno pa onda na chuning se bacit. Trebam jedan zadnji lezaj zamijeniti (138 KM), ostalo je sitno, disk plocice, crijeva kocnica, filter zraka, goriva...nista opasno, i gume zimske...

Davor_ je napisao(la):
Neka je sa srecom i puno kilometara da se navozas bez brige (po cemu i japanci je jesu cuveni) i da ga cesto vrtis u crveno (kako je neobicno to posle no blokada 1.6D) :D

hvala, druze..neobicno jasta je, al mi je malo i neobicno da ovaj lezaj sto na njoj trebam zamijeniti kosta 138 km, a golfov 12, hahah..
al zato sto drugih briga rijeseno :cool:
 
Početnik
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

eh danas sam se malo mucio oko neba unutra...ovaj lik, doktor, sto sam kupio od njega auto ocito nije vadio cigaru iz usta, pa mi je enterijer cijeli malo "potamnio"....
6ixyfl.jpg

20uahdv.jpg

2q8vgbr.jpg

2d1u179.jpg


i uzmem ja nekakvo sredstvo za odrzavanje koze i skaja, ostalo mi od prije, ajd reko da probam.
i djeluje, bgm, samo nisam imao dovoljno da sve ocistim, kupim jos ovih dana i zavrsim nebo.
Prije:
28h0snl.jpg

Poslije:
jg3z29.jpg

Prije:
fbdv2e.jpg

poslije:
ao2teg.jpg

prije:
333jsi8.jpg

poslije:
j6hoia.jpg


I zamijenio filter zraka, sad moze iznad 5000 obrtaja, a bio sam se zabrinuo :D
20jpgqu.jpg
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

doktori su ti vecinom najgori pusaci, kod mene je krov bio i gori... na praonu, detaljno dubinsko i ko novo... sa onom masinom se sve izvuce, na kraju dobijes skoro "miris novog auta :D ;)
 
Početnik
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Limpi je napisao(la):
doktori su ti vecinom najgori pusaci, kod mene je krov bio i gori... na praonu, detaljno dubinsko i ko novo... sa onom masinom se sve izvuce, na kraju dobijes skoro "miris novog auta :D ;)

kontao sam i ja dubinsko, al to cu na proljece, preko zime se unese na obuci svasta u auto, nema smisla da sad radim to..
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

E evo i od mene sretno u daljim radovima... Nisam se nadao da ces se "skinut" s vw-a :lol: :lol: !!! al sretno u nastavku
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Fin BIBI :cool: mogu misliti kako se nikotin osjeti unutra :icon_mad: u autu kad se pusi otvori bar prozor bar do pola :icon_smile: ako je cigar u pitanju :lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Hvala ;) ma kakve cigare, nema toga kod mene ni u jednom autu...jock :D
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

kao prvo, nek je sa srecom, da te sluzi jos dugo bez problema...

sto se tice tog ciscenja, probaj vidjet imal gdje kupiti "DAX odmascivac", skida sve i svasta. siguran sam da bi i na tom tvom odradilo kvalitetan posao...
 
Početnik
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

emir_89 je napisao(la):
kao prvo, nek je sa srecom, da te sluzi jos dugo bez problema...

sto se tice tog ciscenja, probaj vidjet imal gdje kupiti "DAX odmascivac", skida sve i svasta. siguran sam da bi i na tom tvom odradilo kvalitetan posao...

hvala, druze..ma cisti i ovo sto sam ja kupio, odlicno, provjereno ;)
 
Top