Mazda 323f BG 1.6 16v SOHC - prodaje se, zamjena za jace!

Mazda 323f BG 1.6 16v SOHC - prodaje se, zamjena za jace!

Početnik
Evo i mene sa novim autichem..5 godina vozao svabe, vw uglavnom, dizeli jos cesci...ne ide vise, ba :D
Iz Zapadne Njemacke pravo u Japan :D
Mazda 323F
1990 godiste
1.6 B motor, cini mi se 87KS..
alu felge 14, sa nove 4 gume..
I sto je najbitnije, ja drugi vlasnik, doktor, hirurg, dobio je novu od tate na poklon kad je polozio vozacki 1990 godine...i et, odlucio ju je prodat taman kad sam ja imao pare i trazio japanca :D
auto odrzavano u ovlastenom servisu, sve 10, meni, samo malo zapusten enterijer, no sredice se i to..o planovima trenutno necu, kako uleti koja marka tako ce i biti update :D
Ev koja slicica:

mvn9cg.jpg

ama7nd.jpg

m7vntx.jpg

2w7l8g6.jpg

2d76jc7.jpg

mvn9cg.jpg

12479fs.jpg


Jos cu je malo ocistiti, dubinsko ciscenje enterijera je obavezno, presvuci tapacirunge, kupiti zimske gume, skinuti katalizator, farove promijeniti...
njih mi je POKLONIO drug Liga, zahvaljujem jos jednom (ima li i jedna moja garaza da tebi ne moram zahvaliti za nesta) :cool:

I naravno, kritike nisu dobro dosle :D
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

lijep autic .. koliko se vidi sa slika jako dobro ocuvan ;)
da se navozas s njim, nauzivas i puno kilometara predjes :cool:

mogao si nam i koju sliku tog neocuvanog enterijera, da vidimo i to kako je :D
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Puuuuuuuuno pređenih kilometera i nijednog kvara želim:cool::cool::cool::cool:
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

puno predjenih kilometara, nabaci xenone malo vece felge i bit ce savrsenstvo japaner ;)
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Efka je stvarno u perfektnom stanju , svaka čast. Kod mene kolega ima iste boje i isto u takvom odličnom stanju , samo 323 sedan ,on joj prvi vlasnik 91g.p i 117000km. Odlična auta ,sem ulja, filtera ,remenja i kočnica , ništa ostalo nije dirano.
 
Početnik
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

kavaz je napisao(la):
lijep autic .. koliko se vidi sa slika jako dobro ocuvan ;)
da se navozas s njim, nauzivas i puno kilometara predjes :cool:

mogao si nam i koju sliku tog neocuvanog enterijera, da vidimo i to kako je :D

hvala, kolega :cool:
nemam danas slika enterijera, bice...kad pometem :D

@jusuf: hvalaa, nadam se da bude tako, bar sam cuo za japance da su pouzdani..
@elmir: hvala, brate...felge imam 15....al ih sigurno necu staviti na nju prije ljeta, do tada i bolje kupim aBd, a xenone cu najvjerovatnije ovih dana..
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

odlican, jos ka sto rece ti drugi vlasnik, nisi mogao bolje naci ;) nek je sa srecom

daj nam slika i tog enterijera, dosta "folksvagena", da se vidi japanac unutra
 
Početnik
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

djordjep je napisao(la):
Efka je stvarno u perfektnom stanju , svaka čast. Kod mene kolega ima iste boje i isto u takvom odličnom stanju , samo 323 sedan ,on joj prvi vlasnik 91g.p i 117000km. Odlična auta ,sem ulja, filtera ,remenja i kočnica , ništa ostalo nije dirano.

hvalaa, drago mi je cuti da je tako ;)
uradjen je veliki servis nedavno, u ovlastenom, ulje, filter, svjecice zamijenjeni... :cool:

Limpi je napisao(la):
odlican, jos ka sto rece ti drugi vlasnik, nisi mogao bolje naci ;) nek je sa srecom

daj nam slika i tog enterijera, dosta "folksvagena", da se vidi japanac unutra

hvala, drug..bice slike enterijera sutra, i motor i podvozje, sve :cool:
unutra se obavezno mijenja rasvjeta, to cemo ja i Liga uradit uskoro, jer ova je siromasna fkt, isto u stojadina...a i muzika je losa, al to kad dodje na red ;)

idem se ba sad vozat malo, subota haha :D
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Dobra su ovo auta. Lijepo i očuvano izgleda. Nabaci neke felgice i biti će za 10. Dobra podloga za neki vizualni tuning;)

Svako auto traži dobro održavanje, bez obzira bio Talijan, Njemac ili Japanac, no po prošlim autima ne sumnjam u tebe.

Sretno;)
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

odlican je auto mi je ovo vrh,puno prijedjenih kilometara bez kvara :)
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

kako je samo mocna jbt,extra boja,s polja izgleda kao nov auto. Svidja mi se ova mazda,ima tu neku liniju,jebacku. Ja sam isto dugo godina na VW-u ali brate ima i boljih auta,,ja volim sva auta. Ova mazda mi je stvarno prelijepa,ima tu stosta da se odradi,da bude jos bolja,ajde daj nam slika unutrasnjosti,da vidimo kako izgleda. Ja se nikad nisam vozio ni u jednoj,bas bi volio da vidim kakva je unutra,ne poznajem japance toliko,nemam ni predstavu kakva je unutra

Nego neka je sa srecom,mislim da si izabrao dobar auto,svaka cast.;);)
 
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

fina vozilica druze da se navozas i puno predjenih kilometara zelim :)
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Cestitam drug,super Mazda i puno predjenih kilometara :)
 
Legend
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

posto se ne razumijem u ova auta, ja cu samo da zazelim srecu sa novim auticem :)
 
Top