Mazda 323f BG 1.6 16v SOHC - prodaje se, zamjena za jace!

Mazda 323f BG 1.6 16v SOHC - prodaje se, zamjena za jace!

RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

kolega sretno sve najbolje da se navozas nisam ni ja osobno nesto upoznat sa ovakvom vrstom vozila al fino izgleda sretno i cuvaj
 
BHT Ovisnik
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

ova mi se vozilica uvijek sviđala od malena zbog svjetala,bas sam neki dan gledao ih po piku,jel te koliko izasla ako nije tajna,izgleda ocuvana pravo,nek je sa srecom :)
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Jako lijep auto...svidza mi se ..
Nek je sa srecom :icon_biggrin:
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

k'o sto noKe. rekao... veze ti ja o ovom nemam, tako da.... sve najbolje i da te slusa... a trebala bi bgm.. kazu da kosooki znaju auta sklepati :D


cestitam druze ;)
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Auuu ovo je bas dobro ocuvano :) po slikama djeuje novo jos i ove felge joj jijepo stoje :)

A dosta je bilo i golfova ljpse je ovo puno :)

Nek ti je sa srecom da se navozas,a tuning i nje tolko potreban lijepo i ovako izgleda, jedino xenone i kakvu muziku ubacit malo enterijer osvjezit i to je to :)
 
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Prodavala se ona za 4.000, ako nisi jos spustio cijenu :D , a drugi vlasnik, da si trazo ne bi takvu nasao :D

Kakve si farove dobio ? Odmah slike stavljaj, i uclanjuj se na neki strani mazda forum :D
 
Administrator
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

s vana izgleda ocuvano... nek je sa srecom i da se navozas bez problema ;)
 
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Lijepo auto..Neka ti je sa srecom druze..Ne sumljam da ce to biti jos jedan dobar primjerak :)
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Da i ja pozelim srecu :cool:
jel sta brzi od intercoolera ?
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

druze nek je sa srecom!!!!! da se navozas puno i da uzivas naravno!!
 
Početnik
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

ZELA GTI je napisao(la):
Dobra su ovo auta. Lijepo i očuvano izgleda. Nabaci neke felgice i biti će za 10. Dobra podloga za neki vizualni tuning;)

Svako auto traži dobro održavanje, bez obzira bio Talijan, Njemac ili Japanac, no po prošlim autima ne sumnjam u tebe.

Sretno;)

hvalaa...a felge do proljeca necu dirat, ove su skoro nove sa novim gumama...
mada i nemam neku ideju kakav tip felgi da joj nabacim, dok odmjerim koliko velike mogu stati..
lako mi je nju odrzavat, moje je samo da nastavim da pazim i na vrijeme sanirat sta zaskripi, nemam trenutno ni jedan kvar na njoj..

Hidraulic je napisao(la):
Nek je sa srecom drug :)

hvala lijepo :D

ArminM je napisao(la):
kako je samo mocna jbt,extra boja,s polja izgleda kao nov auto. Svidja mi se ova mazda,ima tu neku liniju,jebacku. Ja sam isto dugo godina na VW-u ali brate ima i boljih auta,,ja volim sva auta. Ova mazda mi je stvarno prelijepa,ima tu stosta da se odradi,da bude jos bolja,ajde daj nam slika unutrasnjosti,da vidimo kako izgleda. Ja se nikad nisam vozio ni u jednoj,bas bi volio da vidim kakva je unutra,ne poznajem japance toliko,nemam ni predstavu kakva je unutra

Nego neka je sa srecom,mislim da si izabrao dobar auto,svaka cast.;);)

hvala, kolega...ima ima liniju, i meni se oduvijek svidjala...poslije golfa, ovo je meni spejs sahtl, nisam vise nikako sjeo od starog u Boru kako sam mazdu uzeo...ne cuje se, potrosnja mala prilicno za 80 i kusur konja, ja prezadovoljan do sada...
enterijerom nisam odusevljen, bice slike..


adel_tuzla je napisao(la):
fina vozilica druze da se navozas i puno predjenih kilometara zelim :)

hvalaa ;)


havver je napisao(la):
Cestitam drug,super Mazda i puno predjenih kilometara :)

;)

.nOKe je napisao(la):
posto se ne razumijem u ova auta, ja cu samo da zazelim srecu sa novim auticem :)

;) thx, ne razumijem ni ja, zato sam je i uzeo :D

dadao_style je napisao(la):
kolega sretno sve najbolje da se navozas nisam ni ja osobno nesto upoznat sa ovakvom vrstom vozila al fino izgleda sretno i cuvaj

hvala, kolega ;)

CoL3 je napisao(la):
ova mi se vozilica uvijek sviđala od malena zbog svjetala,bas sam neki dan gledao ih po piku,jel te koliko izasla ako nije tajna,izgleda ocuvana pravo,nek je sa srecom :)

thx..kakva tajna, platio sam je 3300 KM ;)

akka je napisao(la):
Jako lijep auto...svidza mi se ..
Nek je sa srecom :icon_biggrin:

;)

sub3r je napisao(la):
k'o sto noKe. rekao... veze ti ja o ovom nemam, tako da.... sve najbolje i da te slusa... a trebala bi bgm.. kazu da kosooki znaju auta sklepati :D


cestitam druze ;)

hvala, drug..vidjecemo sta su napravili, iako vec im skidam kapu :cool:

adi187 je napisao(la):
Auuu ovo je bas dobro ocuvano :) po slikama djeuje novo jos i ove felge joj jijepo stoje :)

A dosta je bilo i golfova ljpse je ovo puno :)

Nek ti je sa srecom da se navozas,a tuning i nje tolko potreban lijepo i ovako izgleda, jedino xenone i kakvu muziku ubacit malo enterijer osvjezit i to je to :)

ljepse je sigurno :cool:
cim postavim druge farove idu i bixenon 8000k, muzika i enterijer ce pricekat malo..

technoGeek je napisao(la):
Prodavala se ona za 4.000, ako nisi jos spustio cijenu :D , a drugi vlasnik, da si trazo ne bi takvu nasao :D

Kakve si farove dobio ? Odmah slike stavljaj, i uclanjuj se na neki strani mazda forum :D

spustiooo na 3300 :D
farove sam dobio originalne, malo ih je liga chuniro, malo smoked :cool:

pioneer_09 je napisao(la):
s vana izgleda ocuvano... nek je sa srecom i da se navozas bez problema ;)

ocuvana je prilicno, za godine, ja prezadovoljan :cool:
hvala!

roki_actros je napisao(la):
Lijepo auto..Neka ti je sa srecom druze..Ne sumljam da ce to biti jos jedan dobar primjerak :)

hvala, druze..
trebalo bi da bude, german style mazda haha :D

_vwfan_ je napisao(la):
Da i ja pozelim srecu :cool:
jel sta brzi od intercoolera ?

hvalaa!
a tu su negdje, malo zivlja u nizim obrtajima, al bar nije daga-daga :D
ne cuje se, stanem na kvacilo, kontam ugasila se, kasetofon se ne trese, jbt.. :D

ado_d je napisao(la):
druze nek je sa srecom!!!!! da se navozas puno i da uzivas naravno!!

thx, drug ;)
 
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Jelde ne trese ko dizel :D, ja se dugo godina vozio u krsini, sjednem u neko novo auto prije 5 godina, taxista, stade lik na semafor, i ja njemu govorim ugasilo vam se auto, kaze sta ba, doda gas, vidis da radi kaze... E sto se ocrni :lol:
 
Super Moderator
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Drug nek je sa srecom, lijepa mazda pravo ! ;)

kakvi farovi idu ?
 
Početnik
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

allroad je napisao(la):
Drug nek je sa srecom, lijepa mazda pravo ! ;)

kakvi farovi idu ?

hvala, drug..
isti farovi, originalni, samo su moji u losem stanju, jedno sjenilo ne valja, pa mi je Liga dao druge, odlicne, ko novi...
a poslije nekad cu narucit kristalne pa cemo ja i Liga bixenon sociva ubacit, al to nece biti ove godine sigurno :cool:
 
Član
RE: Skinuo se sa vw dizelaaa.. Mazda....323F :D

Sretno... i samo ću reći Japanac je Japanac ko zna o čemu pričam...pozzzzzz
 
Top