masovno okupljanje...

masovno okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja se sav pojedoh kada vidim snimak poljaka i njihovih okupljanja...
pa nemaju jesti ljeba(ko ni mi)a naprave skup..moze biti uzor i njemcima...
 
Član
Tebi je ljuboje to daleko al et...sve za jedno dobro druzenje...a takodje..pare deyi :S :S ..hahaha...salim se...
 
Član
mirzaa3 je napisao(la):
Tebi je ljuboje to daleko al et...sve za jedno dobro druzenje...a takodje..pare deyi :S :S ..hahaha...salim se...

a ma j*em mu mater ,valjda mogu jednom godisnje odvojiti "par maraka"
za jedno okupljanje...
jos nekome povezem jedan set felgi... :lol: ...pa pokrijem troskove... :lol:
 
Član
i ja sam za, moglo bi se okupiti i raje iz MD...oce ovi odavde bilo gdje, samo da ima rostilja:D

jedini mi je problem sto mi fax u Novom Sadu pocinje 28-og septembra, al organizovao bih se nekako pa dosao zbog toga:icon_biggrin:
 
Član
samo nemojte quotat j*ene postove sa slikama da moram pola ekrana da skrolam... Tu sam i ja vjerovatno..
 
Ne da stara :D Otkako me ufatila na djelu i cula price kako vozim ne da zena dalje od tz i to cijeli dan ne moze sebi doci kad odem,ja sam joj sve sto ima pa mos razumit.
A i valja plaiti benzin,nece Sejo na zrak :icon_biggrin:
 
Član
Dođite na Bunu krug sa piste naveče sada kad u Mo bude SR... da vidite kako se Opel Team izorganizuje i to online... nas 3-4 telefonima sve ugovorimo, ostalo sve forum odradi... ko šta i td... i sve bude odlično :)

U aprilu bilo ekstra do 5 ujutru se pilo i roštiljalo... dolazili su ovi iz opel teama Croatia do nas na piće... i td... ovaj put dosta više opreme ide dole... struja i td... sve nosimo :)

Tako isto se bhtuning može izorganizovat kvalitetno kad bih 4-5 raje uzelo na sebe odgovornost za logistiku potrebnu... ostali onda trebaju smao da dođu, ništa drugo ;)

n676527790_2180461_1349916.jpg


n676527790_2180459_8277359.jpg


6370_110833397790_676527790_2739127_1329402_n.jpg


4702_89356592790_676527790_2393698_132878_n.jpg


pozz.
 
Član
ono ja ganjam plavusu onu gore na slici iz karlovca:D

Ja sam isto planiran sa Oggy-em da idem iz Kakanja pa eto...
 
Legend
zenica je negdje na sred puta svima, tako da bi bezze bilo da svak vuce vodu na svom mlin, budite malo realni, i kao sto vec neko rece, ako hoces meet odvoji 20-30km za gorivo da se nadjemo svi ..
svi bi meet, svi kukaju kako im je daleko, eh pa nije ni to fazon
 
Član
ljeto prodje dok se mi dogovorimo...ko politicari smo... :lol:
dajte vise da glasamo...
daj neka se predloze neka mjesta...
da ljudi glasaju(ali samo vruce musterije za druzenje)
i gdje bude najvise ljudi tu se sastajemo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top