masovno okupljanje...

masovno okupljanje...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hm,nije da sam skeptican,al jesam :D al sve mi govori da nece od ovog bit nista i ako bude bit ce siromasno,sezona je vec pri kraju,ljudi poceli spremat zimnice :D slabo ce to.Sto se mene tice,Tz mi je blizu i prije bih se bacio sa mosta nego ne dosao,tako da ja sam za,ali tesko.Vec se jednom planiralo nesto slicno u Tz pocetko ljeta i zavrsilo je na kraju sa par auta (uglavnom Tuzlaka) na OMV-u u 11 nnavece :icon_biggrin:

U svakom slucaju,treba jedan ili vise pojedinaca koji ce se zalozit za to i bit ustrajni,a ne da se samo naglaba preko foruma kako cemo,sta cemo ;)
 
Član
ja znam jedno...da kvalitetnih skupova kod nas nema...
i dok mi ne odradimo nesto,nece ga nikada ni biti...
bitna je i finansijska ,ali i moralna,podrska ljudima koji bi ovo i organizovali...
a najbolje bi bilo da organizuju uticajniji ljudi foruma...
 
Član
Bravo ljuboje majstore ja bi dosao ali jbg trenutno nisam tu a to je stvarno lijepa zamisao ljuboje zelim ti puno srece oko ovog okupljanja i da to bude u velikom broju pa da bacis neke slikice da se osjetem kao da sam i ja bio sretno druze
 
Legend
Eo samo da ja kazem, nesto jer sam bio nekoliko puta po tim skupovima, pa kako je islo, mi smo prije 2 godine organizovali (u sklopu vw cluba) meeting na bistricaku, bilo nas je mozda 20tak sa jedno 10tak auta.. super druzenje bilo, bilo raje iz mostara, sarajeva,zenice,tuzle..

Fino skupili pare (koliko je ko mogao 10,15,20) kao sto ogy rece moglo bi se to u ovom slucaju uplatit deyi na racun, covjek fino skupi lovu, kad dodjemo tamo neko ode sa njim kupit sve sto je potrebno i gotova prica, sto se tice lokacije i ja bih nekako volio da to bude bistricak, provjereno, ima rijecica, ima mjesta za parking, ima se gdje i lopte bacit, put je solidan (moze se proci i sa low life autom) i eto.. ne znam samo koliko je kome usput (kao sto ljuboje rece dosta raje ima iz tz, tako da se treba i prema njima ravnat, al opet kazem nije preko svijeta, mogu i zivinice, samo da se nesto organizuje..) ;)

samo da podsjetim kako je to prije nekad bilo..
izlet barice :


pa onda zenica (bistricak) vw



trio fantastiko error,nona,damir :D


pa onda u sklopu amk carbona okup na igmanu..





bila su to prije extra druzenja ;);)
 

LSD

Član
kao sto ljuboje rece nece biti od ovog nista dok ne organizujemo mi sami(raja s foruma),
ja sam jos davno imao zamisao za ovo ali nije mi se dalo nista spominjat!
inace zagovornik sam da se desi bilo sta pa 10 auta 10!
evo nebitno gdje ja bilo ja sam za ajmo spisak
1. LSD
 
Član
ljuboje dobra zamisao..jos samo da se organizuje...ja sam ZA;);)

ajde da se napravi neki spisak ovde...
pa da vidimo ko bi sve dosao...:icon_confused:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Eo samo da ja kazem, nesto jer sam bio nekoliko puta po tim skupovima, pa kako je islo, mi smo prije 2 godine organizovali (u sklopu vw cluba) meeting na bistricaku, bilo nas je mozda 20tak sa jedno 10tak auta.. super druzenje bilo, bilo raje iz mostara, sarajeva,zenice,tuzle..

Fino skupili pare (koliko je ko mogao 10,15,20) kao sto ogy rece moglo bi se to u ovom slucaju uplatit deyi na racun, covjek fino skupi lovu, kad dodjemo tamo neko ode sa njim kupit sve sto je potrebno i gotova prica, sto se tice lokacije i ja bih nekako volio da to bude bistricak, provjereno, ima rijecica, ima mjesta za parking, ima se gdje i lopte bacit, put je solidan (moze se proci i sa low life autom) i eto.. ne znam samo koliko je kome usput (kao sto ljuboje rece dosta raje ima iz tz, tako da se treba i prema njima ravnat, al opet kazem nije preko svijeta, mogu i zivinice, samo da se nesto organizuje..) ;)

samo da podsjetim kako je to prije nekad bilo..
izlet barice :


pa onda zenica (bistricak) vw



trio fantastiko error,nona,damir :D


pa onda u sklopu amk carbona okup na igmanu..





bila su to prije extra druzenja ;);)



e druze svaka cast super pravo mala ekipica ali sam siguran da je bilo extra
 
Član
6.LJUBOJE felgas....
evo da dodam i jos nesto...ja bih da se da nesto para...(svi isto) i da se uplacuje na jedan racun...
i jos jedno...gdje dodje bistricak...? :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top