Mala gradska sportska auta

Mala gradska sportska auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
darko13 je napisao(la):
Mi blakanci smo specifični narodi volimo puno pričati o onome o čemu pojma nemamo...svako vuče na svoju stranu tj. na omiljenu marku i vadi se na argumente čula kazala...rasprava nigdje veze malo parlamentalnosti a ne odmah za gušu...

o tome ja i pricam ili internet tjuneri citaju citaju a u praksi pojma nemaju ovo se ne odnosi na sve ali ja samo kazem da sam siguran bar 99% da niko iz rasprave nije imao susreta ni sa jednim od pomenutih auta
ne kazem da nema momaka koji znaju ali...

Lija je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
Lija je napisao(la):
pa onda bi ovu temu trebalo nazvati najbrza mala gradska sportska auta,ili najljepsa itd..

@s1ck-Evo magazin (ustvari ako znas koji je to magazin) ga je svrstao medju najbolje automobile u svijetu,kao sto sam rekao na 3.mjesto..a prijatelju ja sam procitao magazina sto ti ocima vidio nisi,i to ti mogu potvrditi neki clanovi ovog foruma,tako da i ako PROSIPAM pamet kao sto kazes,prosipam sto znam,sto je istina,a ne da lupam gluposti..:icon_exclaim:

dalje sto Boki rece porede clia i novog pola:icon_confused: al hajd ...

jednostavno svi iole normalniji magazini Clia stavljajau ispred svih konkurenata,pa nevidim zasto se sad prepirat da je neki dr auto bolji (u GLOBALU mislim) kad nije..

Shvacam ja da svako ima svoje misljenje i ukuse,ali onda ga samo iznesi nemoj druge ubjedjivat da misle isto kao i ti...

ja nisam rekao da to nije tacno sto pise
ali sine imam vise kilometara u rikverc nego ti naprijed zato molim te pusti se teorije kad te vidim u nekom klipu ili casopisu da si vozio neka od tih auta onda ti skidam kapu do tad nastavi citati i i prepricavati ono sto si procitao
i dok si ti citao bukvar ja sam citao EVO i slicno zato molim te nemoj misliti da znas mnogo

znam koliko znam,ali smijem se kladit da znam ako ne vise onda bar isto ko i ti;)..kilometri sa ovim nemaju nikakve veze,i sad si ti eto najpametniji sto imas kilometara u rikverc ko ja naprijed al haj',to je valjda tvoje mjerilo znanja :lol: vozio nevozio nit ja nit bilo ko dr,to i nije bit,jer bi onda ovjde samo 3-4 poruke od ljudi koji su vozili neku od ovih vozilica,onda nevidim svrhu foruma..ali msm da je glupo tvrdit da Clio nije najbolji kada su to svi normalni magazini objavili,testirali dokazali..i opet kazem drugo je stvar ukusa kad neko nevoli Clia ali govorit da je npr Polo bolji,a nije..dosta naroda nezna postavit recenicu i reci ono sto misli..

imaju kilometri veze pazi sta si napisao "prijatelju ja sam procitao magazina sto ti ocima vidio nisi,i to ti mogu potvrditi neki clanovi ovog foruma" koliko si tih auta iz magazina provozao? da bi pametovao
mislim da nisi kompetentan da postas u temi kometare sem da napises kako i zasto a ne ti procitao sve EVO magazine i najpametniji
ali haj odrast ces i ti polako
 
Član
JD ja napisah da je Clio najbolji, u toj klasi ima status prakticno kao BMW M3 u svojoj. Ti si poceo pisati o stazi, da ne idu svi na stazu i slicno i ja ti napisah da to nema veze sa stazom, nego samim ponasanjem auta i specificnim osjecajem. Napisah zasto meni pola tih auta nevalja, ne tjeram nikog nit je moje da odlucujem sta bi neko uzeo. I stvarno ne vidim svrhu pola tih auta, koji bi trebali biti jurilice, a po karakteru su ozbiljni veliki auti. Tim gube najbolje stvari jurilice, ako vec hoces veliki auto, uzmi veliki auto. Drago mi je da ima jos par proizvodjaca poput Renaulta koji znaju napraviti jurilicu kakva treba biti... :cool:
 
Član
Sto se tice Pola GTI, koliko sam cuo uopste nema Launch Control. Kako onda mislis zavrtiti tockove u prazno i o kakvom proklizavanju pricas. U VW-ima koji imaju LC, ukljucis ga, lijeva noga na kocnicu, desna na gas - do kraja, on drzi obrtaje na 3000 ili vise (zavisno od modela), pustis kocnicu, on poljece. Tvoje je samo da drzis gas i to je sve. A bez LC-a ne mozes ostati slajdrajuc u mjestu, prije svega jer kad ne upalis LC - ili ako ga nema, ti drzis kocnicu i kad pritisnes gas, posto je auto vec ukljucio kvacilo, obrtaji ne mogu preko 2000 da ga jebes - jer sukobljavas motor i kocnicu - auto bi da krene a ne moze zbog kocnica. Vozio sam nekoliko auta sa DSG-om, najbrzi je bio Passat CC sa 300 KS, 5.6 do 100 km/h, jel to dovoljno? I njega sam startao sve skupa 3 puta, jer nije posebno zanimljivo...

Ti si navikao voziti uz ESP, ja nisam, i tu je ogromna razlika. Moj auto nema ni ABS, a ne nesto vise od toga. Ja znam cijeniti voznju auta bez ESPa. Ne zelim da me spasava ESP nekad, nemam nista protiv da ga auto ima, al i da ga ja mogu skroz iskljuciti kad pozelim. Nisam Tiff i ne moram voziti 150 kroz krivinu da bi uzivao u voznji bez ESP-a, dovoljno je vec sa 70-ak km/h uletiti u neku krivinu i namjestiti auto bocno i uzivati u tome. To ne mogu sa ESPom.
[/quote]

A KOJI TO VW MOLIM TE IMA LC?

još jedna potvrda da ne znaš o čemu govoriš, passat sa 300 ks pa čak i jači je lako startati zato što je 4-motion, probaj tako sa punim gasom startati auto sa prednjim pogonom a koje pri tom ima dosta snage pa ćeš vidjeti šta će biti.
to što ti kažeš kočnica gas, kao prvo ne stoji na 2000 rpm nego na 3000 i onda kad pustiš kočnicu npr na GTI 5 i držiš tako gas do kraja zapalit ćeš gume u mjestu, odnosno mora se malo "odvaditi" gasa ako hoćeš da dobro startaš, ja to znam jer sam probao, nije mi niko pričao ;)
što se tiče ESP-a kao što rekoh, pričaš o nećemu što ne znaš, kao što i sam kažeš, ti to nemaš pa ne znaš ni kako je, sve vrijeme ti to pokušavam reči..
za te brzine koje ti postižeš u okukama ti ne treba ESP i da ga imaš ne bi se ni aktivirao čak ni kad je uključen, ja sa 70 km/h mogu u svoju avliju ući pod ručnom, zato sam i napisao na kojoj je brzini koristan i šta ti onda pričaš o cliovom jebeno dobrom ovjesu kad je tebi dovoljno dobar i ovjes jednog spačeka...
drži se ti semafor-semafor vožnje, ovo je dalje malo jača liga za tebe očito ;)
 
Početnik
s1ck je napisao(la):
imaju kilometri veze pazi sta si napisao "prijatelju ja sam procitao magazina sto ti ocima vidio nisi,i to ti mogu potvrditi neki clanovi ovog foruma" koliko si tih auta iz magazina provozao? da bi pametovao
mislim da nisi kompetentan da postas u temi kometare sem da napises kako i zasto a ne ti procitao sve EVO magazine i najpametniji
ali haj odrast ces i ti polako

ma eto hajd kakve veze imaju tvoji kilometri u rikverc sa ovom temom..kilometri za volanom nekog od naborjanih auta imaju veze al tvoja prica o kilometrima u rikverc je nidje veze...

a to znaci ako nisam vozio neko auto netreba i nmg po tvom da kazem o njemu sta mislim,da kazem sto su ljudi strucniji i od tebe i od mene rekli za njega..nesmijem raspravljat o tome..eto koje si ti od ovih auta vozio ?? NIJEDNO :icon_confused:

ja i nisam rekao da sam najpametniji sto sam procitao tih hiljadu magazina,ali znam dovoljno da mogu tvrdit da je Clio bolji,jer to nisam samo ja rekao vec svaki normalniji magazin je to objavio..


ja nezelim da odrastem uzivam u svojim godinama :D:lol::lol:
 
Član
Lija je napisao(la):
ma eto hajd kakve veze imaju tvoji kilometri u rikverc sa ovom temom..kilometri za volanom nekog od naborjanih auta imaju veze al tvoja prica o kilometrima u rikverc je nidje veze...

a to znaci ako nisam vozio neko auto netreba i nmg po tvom da kazem o njemu sta mislim,da kazem sto su ljudi strucniji i od tebe i od mene rekli za njega..nesmijem raspravljat o tome..eto koje si ti od ovih auta vozio ?? NIJEDNO :icon_confused:

ja i nisam rekao da sam najpametniji sto sam procitao tih hiljadu magazina,ali znam dovoljno da mogu tvrdit da je Clio bolji,jer to nisam samo ja rekao vec svaki normalniji magazin je to objavio..

ja nezelim da odrastem uzivam u svojim godinama :D:lol::lol:

mislim da je praxa jedno a teorija skroz drugo eto kakve veze ima uopsteno
procitaj moj post na drugoj stranici pa ces vidjeti koliko sam vozio tih auta...
a ti se popusti tastature i prihvati se prakse malo znas volis puno pametovati
ja sam veci debil sto se raspravljam s balavcima
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
A KOJI TO VW MOLIM TE IMA LC?

još jedna potvrda da ne znaš o čemu govoriš, passat sa 300 ks pa čak i jači je lako startati zato što je 4-motion, probaj tako sa punim gasom startati auto sa prednjim pogonom a koje pri tom ima dosta snage pa ćeš vidjeti šta će biti.
to što ti kažeš kočnica gas, kao prvo ne stoji na 2000 rpm nego na 3000 i onda kad pustiš kočnicu npr na GTI 5 i držiš tako gas do kraja zapalit ćeš gume u mjestu, odnosno mora se malo "odvaditi" gasa ako hoćeš da dobro startaš, ja to znam jer sam probao, nije mi niko pričao ;)
što se tiče ESP-a kao što rekoh, pričaš o nećemu što ne znaš, kao što i sam kažeš, ti to nemaš pa ne znaš ni kako je, sve vrijeme ti to pokušavam reči..
za te brzine koje ti postižeš u okukama ti ne treba ESP i da ga imaš ne bi se ni aktivirao čak ni kad je uključen, ja sa 70 km/h mogu u svoju avliju ući pod ručnom, zato sam i napisao na kojoj je brzini koristan i šta ti onda pričaš o cliovom jebeno dobrom ovjesu kad je tebi dovoljno dobar i ovjes jednog spačeka...
drži se ti semafor-semafor vožnje, ovo je dalje malo jača liga za tebe očito ;)

Ako ces vec tako pisati, da idemo istim tempom...

1. Ne cudi me da po tebi novi Polo GTI ima i manuelni mjenjac, da VW nema LC u ponudi, ako citas sve tako detaljno ko i moj post.

2. LC je imao i taj Passat sa 300 KS - ponovit cu jos jednom, sto se tice obrtaja sa kojih starta, to mozes procitati i u prethodnom postu - ako ga fino procitas. O tome da LC ne postoji, nadji prirucnik VW-ov za koristenje DSG mjenjaca, tamo ti stoji LC funkcija. Ona ne postoji jer ti tako kazes, al VW misli drugacije. Vec naglasih, Polo GTI nema ni tu LC funkciju, jer ima nesto zvano XDS - google je pred tobom da zakljucis zasto.

3. Na tvoju zalost, vozio sam 3x vise auta sa ESPom od tebe, a imam nesto sto garant ti i nemas, diplomu o polozenoj obuci za voznju auta sa ESPom. Svi moguci i nemoguci testovi su se tu polagali, pola tih stvari ti ne mozes ni probati, jer se vozilo na specijalno pripremljenoj pisti. Fol je da cu ja auto sa ESPom voziti jednako il bolje od tebe, al sa nekim autom tipa "spaceka" ti ces se izvrtiti u prvoj krivini jer ne znas voziti bez ESPa.

4. Usput, "spaceka" je upravo ovjes i proslavio, bar kod onih koji znaju nesto o autima i autosportu :D

5. Nemam vise sta s tobom raspravljat, bar dok se malo ne raspitas o "gradivu". Napisao si iznad toliko netacnih podataka da ce te tesko ko prestici do kraja godine, a internet je tu, pa svi koji zele mogu provjeriti ko prica nebuloze. Ko zna, nece mu ni trebati internet da potvrdi neke stvari. Toliko.
 
Član
Količina gluposti u ovoj temi je neprocjenjiva. Nemam ništa protiv, od svih nabrojanih auta mnogi žele pola gti. Okej, ali sama želja za tim autom pored ovakve konkurencije dosta govori. Dsg mjenjač u kombinaciji sa esp-om. Odičan izbor:icon_eek:

Po 100-ti put se spominje rečenica:"Odakle vi znate kakvo je auto kada ga niste vozili?" Bar mogu shvatiti ljude koji su radili testove navedenih auta za razliku od šoferčina koji vozaju auta sa osnovnim motorima i gmižu po cesti sa 20 kila ljepila i plastike. Svojim autima ste izrazili svoj izbor. Nađite se sa ekipom na nekom parkingu, kulirajte i raspalite moćne zvučnike do daske. Ovakve teme zaobiđite:D
 
Sto dovodi do zakljucka da svi koji su i pomislili na Pola GTI nemaju pojma o malim jurilicama, jednostavnije receno :D
 
Član
Po tom njihovom rankiranju, ovo bi onda meni trebao biti najbolji auto u klasi :D

car_photo_423058_7.jpg


Ima full review na: http://www.evo.co.uk/carreviews/evocarreviews/259882/citroen_ds3_racing_review.html
 
to sto su neki rekli da bi pola GTI kao i sam sto sam naveo, mi je izbor po virtualnom nacinu sto se podrazumijeva da nisam vozio to auto i mnoge druge koji su stavljeni u temu kao izbor. Zelje su jedno a realnost drugo kad sve automobile provozas, prepoznat ces koji je zapravo pravi mali sportski auto, tako da sam rekao da je moj izbor na suho polo ali ne branim ga i nepametujem jer nemam na osnovu ovoga
sto sam ga samo vidio na slikama i videjima nista potvrdit, kao sto mnogi se prave da su bili za volanima drugih auta, :icon_eek:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
A KOJI TO VW MOLIM TE IMA LC?

još jedna potvrda da ne znaš o čemu govoriš, passat sa 300 ks pa čak i jači je lako startati zato što je 4-motion, probaj tako sa punim gasom startati auto sa prednjim pogonom a koje pri tom ima dosta snage pa ćeš vidjeti šta će biti.
to što ti kažeš kočnica gas, kao prvo ne stoji na 2000 rpm nego na 3000 i onda kad pustiš kočnicu npr na GTI 5 i držiš tako gas do kraja zapalit ćeš gume u mjestu, odnosno mora se malo "odvaditi" gasa ako hoćeš da dobro startaš, ja to znam jer sam probao, nije mi niko pričao ;)
što se tiče ESP-a kao što rekoh, pričaš o nećemu što ne znaš, kao što i sam kažeš, ti to nemaš pa ne znaš ni kako je, sve vrijeme ti to pokušavam reči..
za te brzine koje ti postižeš u okukama ti ne treba ESP i da ga imaš ne bi se ni aktivirao čak ni kad je uključen, ja sa 70 km/h mogu u svoju avliju ući pod ručnom, zato sam i napisao na kojoj je brzini koristan i šta ti onda pričaš o cliovom jebeno dobrom ovjesu kad je tebi dovoljno dobar i ovjes jednog spačeka...
drži se ti semafor-semafor vožnje, ovo je dalje malo jača liga za tebe očito ;)

Ako ces vec tako pisati, da idemo istim tempom...

1. Ne cudi me da po tebi novi Polo GTI ima i manuelni mjenjac, da VW nema LC u ponudi, ako citas sve tako detaljno ko i moj post.

2. LC je imao i taj Passat sa 300 KS - ponovit cu jos jednom, sto se tice obrtaja sa kojih starta, to mozes procitati i u prethodnom postu - ako ga fino procitas. O tome da LC ne postoji, nadji prirucnik VW-ov za koristenje DSG mjenjaca, tamo ti stoji LC funkcija. Ona ne postoji jer ti tako kazes, al VW misli drugacije. Vec naglasih, Polo GTI nema ni tu LC funkciju, jer ima nesto zvano XDS - google je pred tobom da zakljucis zasto.

3. Na tvoju zalost, vozio sam 3x vise auta sa ESPom od tebe, a imam nesto sto garant ti i nemas, diplomu o polozenoj obuci za voznju auta sa ESPom. Svi moguci i nemoguci testovi su se tu polagali, pola tih stvari ti ne mozes ni probati, jer se vozilo na specijalno pripremljenoj pisti. Fol je da cu ja auto sa ESPom voziti jednako il bolje od tebe, al sa nekim autom tipa "spaceka" ti ces se izvrtiti u prvoj krivini jer ne znas voziti bez ESPa.

4. Usput, "spaceka" je upravo ovjes i proslavio, bar kod onih koji znaju nesto o autima i autosportu :D

5. Nemam vise sta s tobom raspravljat, bar dok se malo ne raspitas o "gradivu". Napisao si iznad toliko netacnih podataka da ce te tesko ko prestici do kraja godine, a internet je tu, pa svi koji zele mogu provjeriti ko prica nebuloze. Ko zna, nece mu ni trebati internet da potvrdi neke stvari. Toliko.

Ali sto mozes i ti srati Boki, uvijek si najbrzi, uvijek si najpametniji, najvise se hvalis, hajmo brate izaci na cestu negdje do Konjica do Mostara da se malo probamo u praksi a ne ovako za tastaurom "ja samo bolji od tebe" i tako te neke glupe stvari i prepirke koje si naucio uz 5th gear, Ja na GTI TDI protiv tebe stavljam pare a ako bude potrebe i ja cu se ukljuciti u to sve i naravno bez ESP-a.
 
Početnik
technoGeek je napisao(la):
Sto dovodi do zakljucka da svi koji su i pomislili na Pola GTI nemaju pojma o malim jurilicama, jednostavnije receno :D

:D;)

dado3003 je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
A KOJI TO VW MOLIM TE IMA LC?

još jedna potvrda da ne znaš o čemu govoriš, passat sa 300 ks pa čak i jači je lako startati zato što je 4-motion, probaj tako sa punim gasom startati auto sa prednjim pogonom a koje pri tom ima dosta snage pa ćeš vidjeti šta će biti.
to što ti kažeš kočnica gas, kao prvo ne stoji na 2000 rpm nego na 3000 i onda kad pustiš kočnicu npr na GTI 5 i držiš tako gas do kraja zapalit ćeš gume u mjestu, odnosno mora se malo "odvaditi" gasa ako hoćeš da dobro startaš, ja to znam jer sam probao, nije mi niko pričao ;)
što se tiče ESP-a kao što rekoh, pričaš o nećemu što ne znaš, kao što i sam kažeš, ti to nemaš pa ne znaš ni kako je, sve vrijeme ti to pokušavam reči..
za te brzine koje ti postižeš u okukama ti ne treba ESP i da ga imaš ne bi se ni aktivirao čak ni kad je uključen, ja sa 70 km/h mogu u svoju avliju ući pod ručnom, zato sam i napisao na kojoj je brzini koristan i šta ti onda pričaš o cliovom jebeno dobrom ovjesu kad je tebi dovoljno dobar i ovjes jednog spačeka...
drži se ti semafor-semafor vožnje, ovo je dalje malo jača liga za tebe očito ;)

Ako ces vec tako pisati, da idemo istim tempom...

1. Ne cudi me da po tebi novi Polo GTI ima i manuelni mjenjac, da VW nema LC u ponudi, ako citas sve tako detaljno ko i moj post.

2. LC je imao i taj Passat sa 300 KS - ponovit cu jos jednom, sto se tice obrtaja sa kojih starta, to mozes procitati i u prethodnom postu - ako ga fino procitas. O tome da LC ne postoji, nadji prirucnik VW-ov za koristenje DSG mjenjaca, tamo ti stoji LC funkcija. Ona ne postoji jer ti tako kazes, al VW misli drugacije. Vec naglasih, Polo GTI nema ni tu LC funkciju, jer ima nesto zvano XDS - google je pred tobom da zakljucis zasto.

3. Na tvoju zalost, vozio sam 3x vise auta sa ESPom od tebe, a imam nesto sto garant ti i nemas, diplomu o polozenoj obuci za voznju auta sa ESPom. Svi moguci i nemoguci testovi su se tu polagali, pola tih stvari ti ne mozes ni probati, jer se vozilo na specijalno pripremljenoj pisti. Fol je da cu ja auto sa ESPom voziti jednako il bolje od tebe, al sa nekim autom tipa "spaceka" ti ces se izvrtiti u prvoj krivini jer ne znas voziti bez ESPa.

4. Usput, "spaceka" je upravo ovjes i proslavio, bar kod onih koji znaju nesto o autima i autosportu :D

5. Nemam vise sta s tobom raspravljat, bar dok se malo ne raspitas o "gradivu". Napisao si iznad toliko netacnih podataka da ce te tesko ko prestici do kraja godine, a internet je tu, pa svi koji zele mogu provjeriti ko prica nebuloze. Ko zna, nece mu ni trebati internet da potvrdi neke stvari. Toliko.

Ali sto mozes i ti srati Boki, uvijek si najbrzi, uvijek si najpametniji, najvise se hvalis, hajmo brate izaci na cestu negdje do Konjica do Mostara da se malo probamo u praksi a ne ovako za tastaurom "ja samo bolji od tebe" i tako te neke glupe stvari i prepirke koje si naucio uz 5th gear, Ja na GTI TDI protiv tebe stavljam pare a ako bude potrebe i ja cu se ukljuciti u to sve i naravno bez ESP-a.

boki ni u jednom trenutku nije rekao da je najbrzi i najpametniji,ali ocito je pametniji od dosta raje sa foruma jer covjek ispravno razmislja,i nije vodjen nekim idealima kao vecina vas..
:lol: cuj ajmo na cestu
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
A KOJI TO VW MOLIM TE IMA LC?

Ako ces vec tako pisati, da idemo istim tempom...

1. Ne cudi me da po tebi novi Polo GTI ima i manuelni mjenjac, da VW nema LC u ponudi, ako citas sve tako detaljno ko i moj post.

2. LC je imao i taj Passat sa 300 KS - ponovit cu jos jednom, sto se tice obrtaja sa kojih starta, to mozes procitati i u prethodnom postu - ako ga fino procitas. O tome da LC ne postoji, nadji prirucnik VW-ov za koristenje DSG mjenjaca, tamo ti stoji LC funkcija. Ona ne postoji jer ti tako kazes, al VW misli drugacije. Vec naglasih, Polo GTI nema ni tu LC funkciju, jer ima nesto zvano XDS - google je pred tobom da zakljucis zasto.

3. Na tvoju zalost, vozio sam 3x vise auta sa ESPom od tebe, a imam nesto sto garant ti i nemas, diplomu o polozenoj obuci za voznju auta sa ESPom. Svi moguci i nemoguci testovi su se tu polagali, pola tih stvari ti ne mozes ni probati, jer se vozilo na specijalno pripremljenoj pisti. Fol je da cu ja auto sa ESPom voziti jednako il bolje od tebe, al sa nekim autom tipa "spaceka" ti ces se izvrtiti u prvoj krivini jer ne znas voziti bez ESPa.

4. Usput, "spaceka" je upravo ovjes i proslavio, bar kod onih koji znaju nesto o autima i autosportu :D

5. Nemam vise sta s tobom raspravljat, bar dok se malo ne raspitas o "gradivu". Napisao si iznad toliko netacnih podataka da ce te tesko ko prestici do kraja godine, a internet je tu, pa svi koji zele mogu provjeriti ko prica nebuloze. Ko zna, nece mu ni trebati internet da potvrdi neke stvari. Toliko.

dobro ostavimo se passata (več sam i napisao zašto), jer je očito to jedino što si vozio sa dsg-om, evo onda polo sa xds-om kojeg istog takvog ima i GTI 5 kojeg sam se ja navozao za razliku od tebe koji si ga sa balama samo gledao...
super je xds i u večini slučajeva pomaže, pogotovo u okukama, ali na samom startu kad preneseš 200 ks na prednje točkove ni on ne pomaže ako nagaziš gas tako kako ti misliš da može(pričam iz iskustva za razliku od tebe koji je o tome možda čitao)

na tvoju žalost nisi vozio niti voziš bolja ni brža auta od mene ni sa ESP-om niti bez njega i sigurno nemaš viši nivo obuke o kojoj pričaš od mene, ako želiš možemo staviti svako svoj certifikat pa da vidimo ko šta ima...

bez ESP-a se naravno može voziti brzo, čak i brže, ali ja uporno pokušavam da ti kažem kako je to ESP koristan, odnosno zašto se ponekad javlja čak i kad je isključen, ali pošto si malo arogantan i misliš da si najpametniji, samo ću ponoviti nešto što sam več rekao, dječače nisi ti na tom nivou vozio da bi znao o čemu ti ja govorim, brzine kojima ti ulaziš u okuku sa onim svojim vozilom su takve da ti ne treba čak ni jedan točak a ne ESP, tako da je besmisleno sa mnom da se takmičiš jer bi vjerovatno poslije druge okuke pitao gdje sam otišao...
drži se ti onih svojih žmigavaca kad se trkaš, to ti super ide ;)
 
Član
ESP regulise broj okretaja tockova KOCENJEM
kako se moze onda auto brze voziti sa istim nego bez njega ?
a druga stvar kod vecina vozila i kad se iskljuci ESP cim prekoracis 40 km/h sam se opet pali...
 
Član
GaRGa je napisao(la):
ESP regulise broj okretaja tockova KOCENJEM
kako se moze onda auto brze voziti sa istim nego bez njega ?
a druga stvar kod vecina vozila i kad se iskljuci ESP cim prekoracis 40 km/h sam se opet pali...

nije istina,nije u svakoga.....
a sto se tice teme;FORD FOCUS RS 500mala je jurilica,kakav pisljivi clio,ono je brutala auto(vozio ga) :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top