Mala gradska sportska auta

Mala gradska sportska auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaci po vasem misljenju koje je najbolje auto od ovih.Znaci gradska klasa auta s sportskim duhom..
1)Polo Mk5 GTI
2)Fiesta rs
3)Corsa opc
4)Fabia rs
5)Swift sport
6)Yaris rs
7)Mitsubishi Colt
8)Clio rs
9)Citroen ds3
10)207 gti
11) Grande punto Abarth
...
...Dodajte jos koje ako sam ja zaboravio

Vazan izgled,performanse,udobnost,ubrzanje,potrosnja(donekle),
 

Prilozi

  • vw_polo_gti_10_04.jpg
    vw_polo_gti_10_04.jpg
    123,8 KB · Pregleda: 28
  • 2.JPG
    2.JPG
    135,5 KB · Pregleda: 12
  • 3.jpg
    3.jpg
    173,5 KB · Pregleda: 17
  • 4.jpg
    4.jpg
    34,6 KB · Pregleda: 21
  • 5.jpg
    5.jpg
    208,9 KB · Pregleda: 18
  • 6.jpg
    6.jpg
    28,4 KB · Pregleda: 9
  • 7.jpg
    7.jpg
    126,7 KB · Pregleda: 19
  • 9.jpg
    9.jpg
    37,9 KB · Pregleda: 21
  • 10.jpg
    10.jpg
    34,8 KB · Pregleda: 18
  • 11.jpg
    11.jpg
    40,5 KB · Pregleda: 17
Početnik
polo po mom misljenju jer za mene je spoj ljepotice i zvijeri,,,tj motor "zvojer" izvana prelijep tj premocan
 
VW polo ;) privrzenost marki, odlican dizajn eksterijera, interijera, i na osnovu nekih podataka i videa koje sam gledao cini mi se jako dobar u sto i ne sumnjam jedina mala mana ne moguce potpuno iskljuciti ESP i to je komentar mnogih voditelja autoemisija koji su vozili taj auto ;)

vjerovatno bi i tu manu zamemario kad bi ga provozao :icon_biggrin:

sto se tice ostalih moj izbor mjesto broj
2 - Swift sport
3 - Fiesta rs
 
Član
Polo je neprikosnoveni mali trkac,pravi za gradske jurnjave, kao sto su ovi cuneri prije mene rekli,ima sve, pored svega i prelijep je auto. Meni sa ovog spiska se svidja i Suzuki,zato sto sam se vozio u jednom i potpuno me odusevio,sportske karakteristike na nivou,niko ne bi rekao da je to malo gradsko auto. Grande punto abarth takodje ima extra karakteristike, vozne sposobnosti odlicne, eto po meni prva tri auta sa ovog spiska:cool:
 
Član
Prvi ubjedljivo Clio RS, mislim da ce ga izabrati svako ko se imalo razumije u aute i trazi jurilicu...

2. DS3,
3. 207 GTI,
4. Polo GTI,
5. Fabia RS,
6. Corsa OPC,
7. Grande Punto Abarth,
8. Swift Sport,
9. Fiesta ST,
10. Colt,
11. Yaris TS.

Ja bi ih negdje ovim redosljedom birao, da imam pare da uzmem bilo koji od ovih.

I posto ga nisi spomenuo, meni bi iza Clia, prije svih ovih bio Mini Cooper S...
 
Ne znas nista o performansama istih.. Mada gledajuci dizajn (sto je meni nekako najvaznij, ne furam brzinu previse) Punto Abarth i Corsa OPC, Fiata nisam uzivo vidio, al' sam vidio OPC-a samo zute boje, mogu reci da uzivo pervezno izgleda, vrat sam uvrnuo okrecujuci se za njom hehe.... To je moje skromno misljenje...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Prvi ubjedljivo Clio RS, mislim da ce ga izabrati svako ko se imalo razumije u aute i trazi jurilicu...

2. DS3,
3. 207 GTI,
4. Polo GTI,
5. Fabia RS,
6. Corsa OPC,
7. Grande Punto Abarth,
8. Swift Sport,
9. Fiesta ST,
10. Colt,
11. Yaris TS.

Ja bi ih negdje ovim redosljedom birao, da imam pare da uzmem bilo koji od ovih.

I posto ga nisi spomenuo, meni bi iza Clia, prije svih ovih bio Mini Cooper S...
Znaci francuzi pa njemci,talijan,pa japanaci
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Ne znas nista o performansama istih.. Mada gledajuci dizajn (sto je meni nekako najvaznij, ne furam brzinu previse) Punto Abarth i Corsa OPC, Fiata nisam uzivo vidio, al' sam vidio OPC-a samo zute boje, mogu reci da uzivo pervezno izgleda, vrat sam uvrnuo okrecujuci se za njom hehe.... To je moje skromno misljenje...

Vidio sam ja GP Abartha..obilazio ga 2,3 puta da se uvjerim dali me oci ne lazu.Po meni jedan od najboljih sto sam gore naveo...tu je negdje i polo i swift
 
BHT Ovisnik
mnogo finih auta,al ja sam rekao ako kada imao kakvu limuzinu i imao novca uzeti za grada swifta,nije nesto posebno lijep,al to je za mene gradska jurilica :)
 
Član
CoL3 je napisao(la):
mnogo finih auta,al ja sam rekao ako kada imao kakvu limuzinu i imao novca uzeti za grada swifta,nije nesto posebno lijep,al to je za mene gradska jurilica :)

ja se vozio u sport verziji,svegami ide ko sam djavo,odlican auto,mene bas iznenadio,iako prije toga nikad se nisam ni okrenuo za istim autom, nakon voznje potpuno me odusevio,sigurno bi ga stavio u izbor prva tri auta sa ove liste
 
Član
ne znam sad performanse nit sam kompetentan da pricam nesto o tome nit sam imao priliku da vozim i cijene ne znam
ali iako sam VW ljubitelj DS mi je daleko najljepsi, uzivo auto izgleda perverzno na drugom mjestu mi je polo pa mozda corsa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top