Mala gradska sportska auta

Mala gradska sportska auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pola i Opc-a sam vidio uzivo,mogu reci da su autici za 10...stvarno extra :)

A dalje jedino sto bi izdvojio Francuze pa italijane...

Colt mi bas bzvz...:lol:
 
Ne da mi se puno naglabat i rangirat, al su francuzi vazda bili jebenica ko gradski hecevi, pocevsi pd Petarde i Pug-a GTi, s tim da je Pug opo daleko unazad sa svojim "vrucim" hečevima.

Broj jedan ovdje definitivno Clio RS, kao i sve njegove prethodnice. Mini je takodje zajeban igrac. Za DS3 kazu dobar autic, prvi kojeg je Citroenov WRC tim razvio.
 
Član
Slažem se sa Bokijem za clia...vozio sam se još u starom williamsu, to je doživljaj bukvalno. A inače na listi mi se najmanje sviđaju yaris i colt, mada bih bio prezadovoljan sa bilo kojim od ovih auta.;)
 
Član
1. clio rs
2.polo gti
3. fiat abarth
4. ds3
5. astra opc

ostale nebi razmatrao ne svidjaju mi se :icon_biggrin:
 
Clio RS je oduvjek bio gospodar ove klase i tesko da ce se to promjeniti u bliskoj buducnosti, pocev od Williamsa, 172, 182, 197 i sadasnjeg modela 200. Jednostavno to je tako i konkurencija mu nije dorasla sto se tice performansi i voznih svojstava...
 
Član
CHALLENGER je napisao(la):
Clio RS je oduvjek bio gospodar ove klase i tesko da ce se to promjeniti u bliskoj buducnosti, pocev od Williamsa, 172, 182, 197 i sadasnjeg modela 200. Jednostavno to je tako i konkurencija mu nije dorasla sto se tice performansi i voznih svojstava...

a što ga nasra :O šta fali Polu GTI ili peugotu 206 GTI ili ibiza cupra???
pored ova gore tri navedena nebih clia ni pogledao! ah da zaboravio sam corsu OPC :)
 
Član
Golf 1 gti---pug 205 gti---clio williams---pug 106 gti/saxo vts----clio 197----mini cooper.

Ovo su najbolja mala hot hatch auta ikada napravljena. Nijedno drugo im nije do koljena;)

Tema može slobodno da završi:D
 
Ako se govori o najnovijim malim sportašima onda 'vako:

Clio RS................kažu da je najbolji, vjerujem u to
Mini Cooper S......vozio sam običnog Coopera i očarao me, S može biti samo bolji
Twingo RS..........atmosferac od 130ks, masa 1050kg, ..........duh 80.-ih
Corsa OPC..........
...možda Corsa po nekim dojmovima profi test vozača zaostaje za Cliom ili Mini Cooperom, ali vjerujem da je za 99.9% forumaša i više nego impresivna. I izgleda odlično.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Golf 1 gti---pug 205 gti---clio williams---pug 106 gti/saxo vts----clio 197----mini cooper.

Ovo su najbolja mala hot hatch auta ikada napravljena. Nijedno drugo im nije do koljena;)

Tema može slobodno da završi:D

ko zna zna, stim da bi XR2 mogla u ovu kombinaciju a od ponudjenih FIESTA defiitivno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top