Mala gradska sportska auta

Mala gradska sportska auta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Po meni je polo najbolji kvaliteta i to....Al' po dizajnu najvise mi se sviđaju corsa opc i bravo abarth..:icon_smile:
 
Član
badzo je napisao(la):
Znaci francuzi pa njemci,talijan,pa japanaci

Nema to veze sa zemljom porjekla, nego sa tim sto ti auti nude.

Licno, francuzi imaju vjerovatno najbolje lezanje, posebno Clio i jako su zabavni u voznji, sto ja licno trazim i najvise cijenim. Uz to, najbrzi su od ovih spomenutih, a i najbolje se voze. Njemci - ovdje Polo, Corsa i Fiesta, nisu mi posebno zanimljivi. Polo ima DSG mjenjac plus ESP koji ne mozes potpuno iskljuciti, ebes to. Kod Corse ovjes bas nije u vrhu, a Fiesta je mnogo sporija na pravcu a po ostalom se nije nesto iskazala. Japanci su okej, al preslabi i Swift i Yaris idu oko 9 do stotke il vise, pa je razlika u odnosu na Clia koji recimo ide ispod 7, ogromna. Colt jedini ima okej motor, al po ostalom koliko sam cuo i nije nesto sto bi ja izabrao.
 
Član
Jurke je napisao(la):
Po meni je polo najbolji kvaliteta i to....Al' po dizajnu najvise mi se sviđaju corsa opc i bravo abarth..:icon_smile:
Mislis Grande punto Abarth.Slazem se s tvojim misljenjem.:cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
grande punto abarth definitivno bolje ide nego sto izgleda

Necemo odmah svadu izmedu fijata i vw ili jos gore jtd i tdi.Jer vjecna svada je to.Svatko ima svoje misljenje:D :icon_exclaim:
 
Početnik
ma nemamo se mi sta svadjat jednostavno receno VW rules FIAT krshina teza,,ha ya,, :D

i da jos uvijek ostajem pri svom izboru:D
 
Član
ne ne ne,daleko od toga,ja fkt auto cijenim po osobinama,ne po znaku na haubi. U ovom slucaju kazem da grande punto abarth definitivno bolje ide nego sto izgleda, auto je zmaj sigurno

a sto se tice jbt i tdi,ja licno smatram da je jtd daleko bolji motor,,tako da ne mislis da ja branim VW zato sto ga vozim;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top