Made in Bihac

Made in Bihac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja koje god sam kupio uzeo sam kataloski , ne iz tih "livnica" neg iz firmi koje su zastupnici za odredjene marke , znaci sad i to moras paziti da ti neki Sudo , Sejo ili sl ne izlije felgu :D
 
Član
Mislim da je rodjak prije par godina bas tu u Jajcu "sa trake" kupio Alessio felge po dosta jeftinijoj cijeni nego sto bi ih platio inace.
 
Little Dragon je napisao(la):
ja kako sam cuo da u mcdonaldsu mora i meso biti istog kvaliteta zato ga nisu htjeli otvoriti kod nas jer bi i meso uvlacili valjda :D

otvara se u Sa na dva mjesta uskoro pa cemo kusati ima li razlike :D
 
hehe kad vec nisam u toku za felge mozda me meso izvadi :p , ma brate sve je to otislo u qurac jos malo pa ce poceti obicne opruge i amortizere farbati u zuto-ljubicastu kombinaciju i prodavati ih kao KW :D
 
Administrator
a cekajte... znaci brock se pravi na 3-4 mjesta. i izmedju ostalog i u nasoj dragoj BiH i naravno prave se po istom standardu kako ovdje tako i u njemackoj, jer nije to firma sen pen, i sad neki hoce da kazu da sto god se pravi u BiH nije kvalitetno... a eto to u njemackoj ne fusere ili negdje drugo... nama je najbitnije popljuvat nase i sve je tudje bolje...
i nek prave nasi ljudi... nek zaradjuju... neka i u Bosni ima nesto kako treba...
 
Legend
pioneer_09 je napisao(la):
a cekajte... znaci brock se pravi na 3-4 mjesta. i izmedju ostalog i u nasoj dragoj BiH i naravno prave se po istom standardu kako ovdje tako i u njemackoj, jer nije to firma sen pen, i sad neki hoce da kazu da sto god se pravi u BiH nije kvalitetno... a eto to u njemackoj ne fusere ili negdje drugo... nama je najbitnije popljuvat nase i sve je tudje bolje...
i nek prave nasi ljudi... nek zaradjuju... neka i u Bosni ima nesto kako treba...

poptisujem,i umjesto da nam bude drago sto je jedna od ovih 3-4 fabrika u BiH,ma nee gdje ce to valjati,pa to je bosansko...
 
Član
Većina velikih tvornica se seli u države sa jeftinijom radnom snagom. Ako se nešto radi po licenci onda kvalitet nije upitan.

Stvarno mi neki ljudi nisu jasni:icon_eek:
 
kako ce ti bit drago ako ti se krak od felge zabije u glavu kad upadnes u rupu , da Bosnjo postuje pravila bilo bi to sve super kao sto je Diablo rekao sigurno se te felge prodaju po nizoj cjeni nego inace sto li Boze?
 
Administrator
pa nije to bosanska firma pa da je tako... to je strana firma, koja ima svoje predstavnistvo u BiH i koja radi po licenci... i to se MORA raditi po licenci... kako se radi ovdje tako se radi i u njemackoj to je sigurno...

neko je spomenuo colu koja logicno je da ne dolazi iz amerike, vec svaka drzava ima svoju fabriku kole.
ja cu dodati jos jedan primjer... ako se ne varam bila je reklama Lay's cips koju je reklamirao ronaldinjo, i svi znamo da u prodaji kod nas nema Lay's cipsa ali vjerovali ili ne za dio Europe Lay's se proizvodi u Laktasima, proizvodi je Marbo koji pravi Chipsy... I on se znaci pravi po licenci i imao sam priliku probati Lay's kojem je istekao rok i vjerovali ili ne cips kao da je upravo izasao iz fabrike... i fino pise Made in BiH... Ali samo se proizvodi za izvoz i strasno je kvalitetan cips...

ovo sam samo naveo primjer da nije u BiH sve truhlo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top