Made in Bihac

Made in Bihac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Oggy je napisao(la):
http://www.brock-alloy-wheels.de/kroa/files_ueber-uns/naeheres.php
Tek sad mi je jasno zasto stalno na relaciji Bihac-Sarajevo vidjam slepere sa Brock felge ceradama. Sve kontao sta je ovo, kuda idu sa ovim felgama?! :D
 
CCC a ja cekao iz Njemacke 15 dana a oni ih ovde stancaju , jel fakat ovako izgleda fabrika u Jajcu jel je ikad iko posjetio ?
 
Član
:lol::lol::lol: joj koji hajvan :lol: joj oplaka ovo :lol::D

Cuj u Bihacu :D kakvih sve kretena ima :icon_rolleyes:

neg vidjo sam ja ovaj nick po piku javljo se nes i meni nudio u zamjenu za muziku nekakvu kao sto enes rece cudna biljka :D reko bih marihuana :lol:
 
Početnik
adi187 je napisao(la):
:lol::lol::lol: joj koji hajvan :lol: joj oplaka ovo :lol::D

Cuj u Bihacu :D kakvih sve kretena ima :icon_rolleyes:

neg vidjo sam ja ovaj nick po piku javljo se nes i meni nudio u zamjenu za muziku nekakvu kao sto enes rece cudna biljka :D reko bih marihuana :lol:

sto je hajvan? :icon_question:
 
Little Dragon je napisao(la):
CCC a ja cekao iz Njemacke 15 dana a oni ih ovde stancaju , jel fakat ovako izgleda fabrika u Jajcu jel je ikad iko posjetio ?

U Jajcu nema ravnice 2 dunuma postena, sve brdo, a prosao sam mali milion puta kroz Jajce, primjetio bih sigurno da je neki veliki pogon kao na slici...
 
Član
http://www.brock-alloy-wheels.de/baw/index.php?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=18&lang=hr

U našim tvrtkama u Bergdorfu (Luxemburg), Weilerswistu (Njemačka), Jajcu (Bosna i Hercegovina) i Schlüchternu kod Frankfurta (Njemačka) uposleno je trenutno preko 200 radnika.
U Weilerswistu je pored rukovodstva, prodaje i odjela za razvoj smješten također i najmoderniji centar za logistiku, skladište i prodaju. Pored toga ovdje se ručno montiraju dvodijelni i trodijelni kotači.
 
Član
Pola ljudi koji su komentirali temu uopće nisu pročitali komentare.

Kakvi komentari i izrugivanje. Bruka:icon_eek:
 
MeBeSad je napisao(la):
ti da provalis lika sebe sjeba .D

Ne kontam sto sam sebe provalio :S On je isao na to da je Glavna fabrika u Bihacu tj. da su to Bosanske felge i da im je kvalitet qurac sto nije nimalo tacno , to je isto kao da govoris da je Kola BiH proizod jer se toci u Rajlovcu il gdje vec tacnije a dobro znamo da to nije tacno , a ti Zela si isti Milos Bojanic sa one prosle farme , samo sto cu ja malo bit pametniji nego farmeri pa cu tvoje postove hladno zanemariti u mojim temama ;)
 
Član
Pravio si zajebanciju od lika jer je rekao da se Brock felge prave u BiH. Pogodi, ispao si smiješan. Ti i svi koji su podrugljivo komentirali u ovoj temi. Još gore je što se izrugivanje razvuklo do treće stranice a na prvoj smo utvrdili suprotno.

Gledaš farmu? :lol::lol:Baš šteta što takvi ljudi zanemaruju moje postove. Lagano zanemari i ovaj.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top